Autor Wątek: ezoteryka a Bóg  (Przeczytany 2120 razy)

aiko001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
ezoteryka a Bóg
« dnia: Grudzień 16, 2014, 10:14:31 am »
Bóg, który kocha ludzi - objawił Swoją wolę w swoi Słowie- Piśmie świętym. po o by nas ochronić. by nas ostrzec. by ludziom pomóc. On mówi, że wszelkie otwarcie się na jakąkolwiek inną duchowość poza Nim Samym jest złe i ściąga na ludzi niebezpieczeństwo. przynosi zagrożenie. na świecie istnieją dwie siły: Boża i diabelska. kiedy przeciwstawiamy się Bogu (może to być zupełnie nieświadomie, poprzez ignorancję, czasem zwykłą ciekawość czegoś innego) otwieramy drzwi na działanie mocy demonicznych. a te mają na celu ludzi opętać,  zniewolić, pozbawić świadomego wyboru, prawa do własnego życia itd. To właśnie wydarzyło się pewnemu człowiekowi, który w krótkim świadectwie pokazuje swoją drogę: od głębokiego wejścia i interesowania się szeroko rozumianą ezoteryką co spowodowało ogromne zamieszanie w życiu, przyniosło potężny strach, zawładnęło jego życiem tak, że nie mógł samodzielnie żyć ani podejmować własnych decyzji, ale był kierowany przez diabła, od czego nie potrafił się  uwolnić, aż do przyjścia do Jezusa, który przyniósł mu wolność, pokój, zbawienie, przemianę.
Oto jego świadectwo: https://www.youtube.com/watch?v=AP8Vd5JJuRM

Drugą rzecz, którą pragnę polecić jest książka "Byłam czarownicą" http://www.gandalf.com.pl/b/bylam-czarownica/
Jest to książka z pierwszej ręki, świadectwo kobiety, która stała się pierwszą czarownicą Anglii, miała moc by własnymi myślami zabić ptaka w locie, głęboko weszła w satanizm, który oznacza nie tylko cześć dla diabła i manifestację mocy diabelskiej, ale też ogromną demoralizację życia. to jednoznaczne gdyż jak sama autorka mówiła wśród satanistów zło jest dobrem a dobro złem. Książka otwiera oczy na wiele spraw, o których ludzie nie znający zagadnienia nie mają zielonego pojęcia a na końcu został jej potworny strach, uzależnienie, utrata kontroli nad własnym życiem. coś do czego diabeł zawsze stara się doprowadzić, by z ludzi zrobić swoje marionetki, które zabawiane jego mocą, którą im daje, albo wprowadzanie ich w coraz głębsze poziomy wtajemniczenia a także usuwanie wszelkich norm moralnych z ich życia - stara się całkowicie przejąć kontrolę nad ich życiem. dopiero kiedy autorka tej książki przyszła do Jezusa i zawołała po pomoc - On uwolnił ją z wszelkiej opresji demonicznej, uzdrowił jej ciało, uwolnił z uzależnień od alkoholu i narkotyków, oczyścił serce z kaca moralnego spowodowanego zgoda na całkowitą demoralizację życia - wówczas przyszła wolność radość pokój i zbawienie i relacja z samym Bogiem, który nie tylko chce się z nami dzielić Swoimi tajemnicami i mocą ale prowadzi nas w całkowitym pokoju, łasce i miłości, która chce dla nas tego co najlepsze, bo Bóg JEST miłością!

Forum ezoteryczne

ezoteryka a Bóg
« dnia: Grudzień 16, 2014, 10:14:31 am »

Krymski

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: ezoteryka a Bóg
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2014, 11:29:24 am »
Moim zdaniem takie "świadectwa" są tyle warte co zainwestuje w nie producent takich filmów ;)
Czyli idąc tym tokiem rozumowania, wszyscy innowiercy, buddyści, islamiści i jakieś 100 000 innych religii, to ludzie szatana? A tych prawdziwych "od boga" została mała garstka?