Autor Wątek: Formuła - Trans energetyczny  (Przeczytany 2333 razy)

Amon

 • Moderator
 • Newbie
 • *****
 • Wiadomości: 15
 • Uzdrawianie najwspanialszą dziedziną
  • Zobacz profil
  • Nefesz - Uzdrawianie Duszy
Formuła - Trans energetyczny
« dnia: Marzec 12, 2014, 01:43:19 pm »
Wszystkie poradniki będę oznaczał żarówką widoczną w ikonie wiadomości ;)

TRANS ENERGETYCZNY


Po dłuższych badaniach nad wibracją słów ułożyłem krótką formułę, którą potem testując przez ponad rok na sobie i 14 innych osobach udoskonalałem i poprawiałem aby nie miała skutków ubocznych. Obecnie udostępniam pierwszą zwrotkę "zaklęcia" (nad pozostałymi trzema trwają jeszcze badania, każda zwrotka jest w pewien sposób oddzielna od reszty dlatego można jej używać oddzielnie).

Formuła ma na celu powodować uspokojenie umysłu i odczuć przepływ energii w ciele, czyli mówiąc najogólniej spowodować trans energetyczny podczas którego wszystkie ciała subtelne są spokojne i otwierają się na energie z otoczenia.
Zaznaczam, iż zaklęcie nie wykonuje za nas całej roboty - umożliwia jedynie dobry start do ćwiczeń z naszym systemem energetycznym bądź stanami skupienia świadomości. Trans, który został wywołany może być dobrą odskocznią do każdego innego stanu - LD, OOBE itp.Działanie formuły:

Wibracje wywołane przez zaklęcie oddziałują na elementala fizycznego (każdy z nas go posiada), który zaczyna pracować nad rozszerzeniem ciała eterycznego co powoduje zwiększony przepływ energii w ciele. Normalnie nie jesteśmy w stanie nakazać temu elementalowi cokolwiek (odpowiada on za sferę automatyczną żywego ciała, czyli oddychanie, ruchy jelit itp.).
Reakcja w ciele eterycznym nadaje tempo reakcjom w wyższych ciałach (astralnym i mentalnym) co powoduje oczyszczenie z emocji z serca i myśli z mózgu. Tworzy się harmonia trzech ciał i energia swobodnie przepływa przez wszystkie ciała.

Odczucia są bardzo przyjemne, choć na początku niewiele czuć to już po kilkunastu sekundach można odczuć zmianę w ciele, które ciągle i delikatnie oddziałują na nas. Czasami są wrażenia usypiającego kołysania oraz pewnego rodzaju rozkoszy z posiadania ciała/bycia w ciele.


Sposób użycia:
Zalecane jest używanie formuły, gdy:
- jesteśmy zmęczeni
- chcemy się naładować świeżą energią
- jesteśmy niespokojni, zdenerwowani, zestresowani
- mamy obawy i lęki
- chcemy osiągnąć inny stan świadomości
- chcemy ćwiczyć energetykę, rozwijać czakry i ogólnie cały system ciała
- przy samouzdrawianiu
- chcemy uzyskać spokojny i energetyzujący sen

Instrukcja:
1. Przyjmujemy wygodną pozycję.
2. Wymawiamy formułę (w myślach, może być na głos lub szeptem) i zamykamy oczy.
3. Oczekiwać zmian.

Wymówienie formuły bez koncentracji na niej powoduje obniżoną wartość jej mocy. Dlatego należy dokładnie wypowiedzieć formułę, najłatwiej zrobić to na głos, tak by dotarło to do naszego ucha. Jeśli formuła jest wypowiedziana w myślach trzeba wyraziście ją wypowiedzieć (co jest dla większości trudniejsze).

Moc formuły trwa z kilka godzin, oprócz jednego wyjątku – gdy otworzymy oczy podczas działania zaklęcia zostanie ono jakby zerwane i przestanie działać z tą samą siłą. Należy wtedy wymówić je jeszcze raz lub rozbudzić się do końca – inaczej formuła będzie „chrzęściła” i ciało będzie miało zapewniony słabszy trans.


Formuła
Lamadan urii
Omułaj łeno
Giaen nyso
Oluf meriat

Skutki uboczne:

Nie zauważono skutków ubocznych, zarejestrowano jednak dwa przypadki koszmarów sennych, które jednak mogą być spowodowane czymś innym i brak jasno opisanej sytuacji, co wtedy robiono.
Przy nadużyciu formuły człowiek wpada w stan przypominający delikatny sen/lekkie otępienie, które znika jednak do następnego dnia.
Nie zaleca się używania formuły przed południem - zakłóca to równowagę biosystemu ciała i człowiek potem nie jest śpiący, gdy nadchodzi czas snu.
Nie powinno się używać formuły jako doładowania w przerwie pomiędzy ćwiczeniami lub podczas prowadzenia samochodu lub wykonywania innych funkcji do których potrzeba koncentracji i skupienia w świecie fizycznym.


Nie odpowiadam za błędne użycie opisanych metod.
Nie odpowiadam za użycie opisanej metody w innym celu niż jest to jej przeznaczone.
Nie odpowiadam za eksperymenty przy użyciu tej metody.

Amon
Biodiagnostyka ciał subtelnych, wizerunki aury, analiza czakr i wiele innych

GG - 39549237
nefesz@vp.pl

Forum ezoteryczne

Formuła - Trans energetyczny
« dnia: Marzec 12, 2014, 01:43:19 pm »

Oliwka88

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 117
 • Lubię ciekawostki, lubię świat
  • Zobacz profil
Odp: Formuła - Trans energetyczny
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2014, 08:45:18 pm »
Czy może ktoś z forum to testował? Z jakim efektem?
Ciekawy filmik o odmrożeniach (uwaga! Mocne zdjęcia... https://www.youtube.com/watch?v=-VIECb-Bqyk )