Autor Wątek: Anioły ze skrzydłami?  (Przeczytany 4913 razy)

Nadia

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 22
  • Zobacz profil
Anioły ze skrzydłami?
« dnia: Grudzień 18, 2013, 11:46:21 am »
Bardzo fascynują mnie anioły wszelkiego typu. Jedną z najważniejszych kwestii jaka mnie zaprząta, to informacja czy mają one skrzydła? Na wszystkich ilustracjach są one przedstawione ze skrzydłami, ale z opowieści ludzi którzy spotkali anioły wynika, że one wcale skrzydeł nie mają. Jak to jest w rzeczywistości. Są teorie, że prawdziwe anioły widziane przez ludzi, są jak zwykli ludzie, tylko mają niematerialną postać, czyli mogą lekko prześwitywać no i przenikać ściany. Skąd więc przekonanie licznie ilustrowane, że mają one skrzydła?

Forum ezoteryczne

Anioły ze skrzydłami?
« dnia: Grudzień 18, 2013, 11:46:21 am »

ola23

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 39
  • Zobacz profil
Odp: Anioły ze skrzydłami?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2014, 12:52:08 pm »
Być może jest to prawda ,albo po prostu od x lat,
przyjeło sie tak że Anioły mają skrzydła,i dlatego na karzdych
ilustracjach a nawet w filmach każdy Anioł ma skrzydła.
A jak jest naprawdę możemy się tylko domyslać?

burys30

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 50
  • Zobacz profil
Odp: Anioły ze skrzydłami?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2014, 10:21:35 am »
No tak ale tak naprawdę to chyba nikt jeszcze nie widział anioła
na własne oczy ,i to jest tylko chistoria i domysły
że anioł ma skrzydła a jak jest naprawdę?

Sławomir Majda

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 30
  • Zobacz profil
  • MINW
Odp: Anioły ze skrzydłami?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2014, 07:11:39 pm »
Moc Anioła. Modlitwa
Zamieszczam tu krótki fragment mojego dekretu afirmacyjnego. Tekst tej modlitwy odwołujący się do Boga i wewnętrznych mocy , otwiera skrzydła inkarnowanym na ziemi Aniołom jakie kiedyś zeszły na plan materialny.
Rozpostarcia skrzydeł nie można nie zauważyć. Nie można też tego porównać z czymś innym. Zjawisko jest prawie fizyczne, materialne. Mocne skrzydła po prostu są. Nie jest to wizualizacja ani wyobrażenie. Odczucia pojawiają się odmienne u różnych osób. Jedni czują całe skrzydła, inni ich część wyrastającą z korpusu.


Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że otworzyłeś moje własne serce na wyrażenie całej znanej Tobie prawdy o mnie Aniele bożego światła. Jestem człowiekiem zrodzonym z ojca i z matki i to jest w porządku.
Jestem istotą światła i to jest w porządku.
Jestem Aniołem, anielską istotą Miłości i Światła i to jest w porządku..
Przyjąłem i zaakceptowałem to, że jestem Aniołem Światłości, Aniołem Miłości, Aniołem zdrowia, Aniołem radości, Aniołem dostatku i bogactwa materialnego. Jestem wolny od buntowania się przeciwko Miłości przeciwko Światłości, przeciwko zdrowiu, radości, dostatkowi i bogactwom materialnym.
Akceptuję to, że jako istota anielska jestem teraz również człowiekiem wyrażającym Miłość i Światłość tutaj w świecie przejawionym, tu w materii.
Akceptuję to, że jako anielska istota Miłości jestem wolny od odpowiedzialności za innych za to wszystko co i jak robią inni, jak żyją inni.
Dziękuję Miłości za to, że mogę całą moją anielską moc Miłości lekko i łatwo, bezpiecznie wyrażać za ziemi i w światłości. Dziękuję Miłości za to, że mogę bez napięć, bez przeszkód, bez emocji wyrażać siebie jako istota Anielska a także jako człowiek. Dziękuję Miłości za to, że mogę wyrażać bez napięć, bez przeszkód, bez emocji wszystkie moje anielskie talenty, anielskie moce, ludzkie i anielskie energie, ludzkie i anielskie umiejętności.
Akceptuję to, że jestem Aniołem Miłości i Aniołem Światła a zatem chętnie, łatwo i bezpiecznie z pełną aktywnością przejawiam moją własną anielskość, moje naturalne wibracje Anioła Miłości, moje człowieczeństwo. Jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb ukrywania tego, że jestem człowiekiem i również Aniołem Miłości i Światła. Zawsze i wszędzie działam twórczo i aktywnie jako człowiek i jako Anioł Miłości i Anioł Światła. Jestem niewinny i bezpieczny pokazując się jako aktywny, twórczy, niewinny, bezpieczny człowiek, jako Anioł Miłości i Anioł Światła. Wszyscy zyskują kiedy ja przejawiam moje człowieczeństwo, moją naturę Anioła Miłości i moc wewnętrznego Światła. Zawsze doświadczam korzyści i wymiernych zysków z tego, że przejawiam się jako Anioł Miłości i Anioł Światła.
Dziękuję Tobie Miłości za to, że uwolniłaś mnie od wyobrażeń i od urojeń na temat Aniołów i innych istot Światła. Dziękuję Tobie Miłości za to, że uwolniłaś mnie od wyobrażeń i od urojeń na temat mojego człowieczeństwa. Dziękuję Tobie Miłości za to, że uwolniłaś mnie od wyobrażeń urojeń na temat moich mocy Anioła, na temat energii Anioła, jakim byłem jakim przecież zawsze jestem. Dziękuję Tobie Miłości za to, że uwolniłaś mnie od intencji, nawyków i misji dorównywania innym Aniołom i innym istotom Światła.
Dziękuję Tobie Miłości za to, że uwolniłaś mnie od intencji, nawyków i misji walczenia z innymi Aniołami, od intencji, nawyków i potrzeb niszczenia innych istot Światła oraz samej Miłości.
Moją własną anielskość lubię zawsze i wszędzie przejawiać z całą mocą, w całej pełni i radości istnienia. Lubię przejawiać się jako Anioł Miłości i Anioł Światła. Lubię być Aniołem Miłości i Aniołem Światła. Moja Miłość człowiecza, moja Miłość Anioła jest naturalna, czysta, jest niewinna i bezpieczna. Kocham siebie za to, że jestem Aniołem Miłości i Aniołem Światła oraz za to, że jestem człowiekiem. Przebaczyłem wszystko wszystkim którzy uwierzyli w to, że są aniołami ciemności, aniołami śmierci. Zawsze jestem całkowicie świadomy mojej anielskiej, mojej boskiej i mojej ludzkiej natury.
Żyję w Miłości, a więc mam w pełni aktywną pamięć anioła i wiedzę o tym kim jestem i co dobrego mogę wnosić do świata. Moja anielska dusza i moja moc Anioła zawsze są ugruntowane w Miłości i z Miłości czerpią swoje energie.
Dziękuję Tobie Miłości za to, że uwolniłaś mnie od emocjonowania się i przejmowania się tym, że ja… wcieliłem się kiedyś w ciało fizyczne dla doświadczania materii oraz seksu. Dziękuję Tobie Miłości za to, że posługujesz się mną dla najwyższego dobra mojego i innych. Dziękuję Tobie Miłości, że posługujesz się moją anielską mocą, moją anielską Miłością, moimi anielskimi wibracjami, moim człowieczeństwem dla najwyższego dobra mojego i innych.
Akceptuję to, że moja anielska osobowość i moja anielska energia tak łatwo i w sposób doskonały harmonizują ze wszystkimi innymi Aniołami, ze wszystkimi innymi otwartymi na to istotami. Akceptuję i wychwalam Miłość jako człowiek i jako anielska istota Światła. Całkowita i pełna aktywność moich anielskich i ludzkich możliwości i talentów korzystnie i niewinnie wpływa na mnie, na inne istoty, na cały wszechświat.

http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/infusions/articles/readarticle.php?article_id=7

Vizard

 • Sr. Member
 • ****
 • Wiadomości: 284
  • Zobacz profil
Odp: Anioły ze skrzydłami?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2014, 11:43:43 am »
A mi się wydaje, że w biblii i w innych pismach z tamtego okresu, aniołami mogła być jakaś dobrze rozwinięta kultura. Chodzi o to, że oni są opisywani jak jacyś astronauci, mogli latać, byli więksi, świecili. Opis pasuje.

Oliwka88

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 117
 • Lubię ciekawostki, lubię świat
  • Zobacz profil
Odp: Anioły ze skrzydłami?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2014, 01:59:41 pm »
A mi się wydaje, że w biblii i w innych pismach z tamtego okresu, aniołami mogła być jakaś dobrze rozwinięta kultura. Chodzi o to, że oni są opisywani jak jacyś astronauci, mogli latać, byli więksi, świecili. Opis pasuje.

Ciekawa koncepcja. Ja czytałam taką książkę O tych co z kosmosu i w niej byłą własnie tego typu teoria rozwinięta, że bogowie i anioły, to była jakaś super cywilizacja.
Ciekawy filmik o odmrożeniach (uwaga! Mocne zdjęcia... https://www.youtube.com/watch?v=-VIECb-Bqyk )

szymanka

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 8
  • Zobacz profil
Odp: Anioły ze skrzydłami?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2017, 10:52:03 pm »
W większości Anioły mają skrzydła. Jednak nie jest to reguła i Anioł nie musi mieć skrzydeł.