Autor Wątek: Czy chciałbyś/ chciałabyś gościć u siebie pięciu Archaniołów?  (Przeczytany 1554 razy)

Rozmowy z Aniołami

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • Rozmowy z Aniołami
Przed tobą niepowtarzalna okazja goszczenia u siebie energii pięciu Archaniołów: Michała, Rafaela, Gabriela, Uriela i Metatrona. Nie potrzebujesz żadnych nakładów pieniężnych, wystarczy po prostu otwarte serce.

Projekt podróżujących Archaniołów narodził się w 2010 r. z intencji tychże Archaniołów. Poprosiły one wtedy pewną kobietę-medium w Stanach Zjednoczonych, aby wysłała je do trzech kolejnych osób, właśnie w takim składzie. Ich misją jest szerzenie pokoju na świecie. Ten pokój nastąpi, jeśli każdy z nas znajdzie go najpierw w sobie. Stąd też osobiste odwiedziny. Archanioły pragną nam pomóc odzyskać ten spokój i wszystko, co jest z nim związane.

Archanioły przebywają w naszym domu przez pięć dni. Ich energia jest bardzo odczuwalna. Nie trzeba się do tego specjalnie przygotowywać. Wystarczy biały kwiat, biała świeca, jabłko i koperta z trzema życzeniami dla siebie, rodziny i matki Ziemi. Zachowujesz się tak jak zwykle, możesz je wszędzie ze sobą zabierać. Przez pięć dni masz je dla siebie i możesz prosić o wszystko. Po pięciu dniach wysyłasz je do kolejnych trzech osób.

Jeśli zdecydujesz się na przyjęcie Archaniołów, otrzymasz maila z całym opisanym procesem powitania, pobytu i pożegnania. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość.
Jola, Angel Therapy Practitioner certyfikowany przez Doreen Virtue
https://www.facebook.com/RozmowyZAniolami
www.rozmowyzaniolami.pl

Forum ezoteryczne