Autor Wątek: Goszczenie aniołów  (Przeczytany 1879 razy)

zddu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Goszczenie aniołów
« dnia: Luty 08, 2016, 06:46:37 pm »
Przed tobą niepowtarzalna okazja goszczenia u siebie energii pięciu Archaniołów: Michała, Rafaela, Gabriela, Uriela i Metatrona. Nie potrzebujesz żadnych nakładów pieniężnych, wystarczy po prostu otwarte serce.

Projekt podróżujących Archaniołów narodził się w 2010 r. z intencji tychże Archaniołów. Poprosiły one wtedy pewną kobietę-medium w Stanach Zjednoczonych, aby wysłała je do trzech kolejnych osób, właśnie w takim składzie. Ich misją jest szerzenie pokoju na świecie. Ten pokój nastąpi, jeśli każdy z nas znajdzie go najpierw w sobie. Stąd też osobiste odwiedziny. Archanioły pragną nam pomóc odzyskać ten spokój i wszystko, co jest z nim związane.

Archanioły przebywają w naszym domu przez pięć dni. Ich energia jest bardzo odczuwalna. Nie trzeba się do tego specjalnie przygotowywać. Wystarczy biały kwiat, biała świeca, jabłko i koperta z trzema życzeniami dla siebie, rodziny i matki Ziemi. Zachowujesz się tak jak zwykle, możesz je wszędzie ze sobą zabierać. Przez pięć dni masz je dla siebie i możesz prosić o wszystko. Po pięciu dniach wysyłasz je do kolejnych trzech osób.

Jeśli zdecydujesz się na przyjęcie Archaniołów, otrzymasz maila z całym opisanym procesem powitania, pobytu i pożegnania. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość.

Do końca dnia (czyli 08.02.2016 - poniedziałek)

Forum ezoteryczne

Goszczenie aniołów
« dnia: Luty 08, 2016, 06:46:37 pm »