Forum ezoteryczne > Forum Numerologia

Coching Numerologiczny

(1/1)

wadim.zarski:
Numerologia, sama jako narzędzie już nie wystarcza. Aby bardzo dobrze działała potrzebne jest wsparcie innych technik, my używamy do tego SRT i Coachingu. Zapraszam was do podzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi numerologii, czyli jak na was wpłynęła. A jeśli nie używaliście numerologii jako narzędzia, zapytajcie, czy może wam pomóc w czymś. Zadawajcie pytania o cokolwiek, bo zawsze będą one dotyczyć po części numerologii. 

Krymski:
Wadim, powiedz coś więcej o SRT. Obiło mi się o uszy to hasło, ale chciałbym poczytać coś na ten temat. Może polecisz jakieś dobre źródło?

wadim.zarski:
Na naszej stronie jest kilka informacji. Jest też strona www.srtpolska.pl. Autorem jest jedna z nauczycielek SRT w Polsce. Byliśmy z moim kochanie u niej na jednym zaawansowanym kursie SRT. Jest to dobra nauczycielka, a na pewno tania :-)
Moim zdaniem najlepiej jest doświadczyć co to jest SRT, zapraszam na sesję. Jeszcze są książki Roberta Detzlera (twórcy tej metody) trudno je zdobyć. Ja posiadam kserówki, wiec jeśli się na prawdę interesujesz zapraszam do kontaktu.

wrozka-maria:
Pierwszy raz słyszę o coachingu numerologicznym, brzmi ciekawie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej