Forum ezoteryczne > Forum Numerologia

Mistrzowskie liczby

(1/3) > >>

ciekawyswiata:
Czym są mistrzowskie liczby, co je charakteryzuje i czy są one komuś przypisane? Czy to są jakies specjalne liczby?

PodWpływemLęku:
mistrzowskie liczby to np 22,33, 44.

ewa.rok:
Mistrzowskie liczby to 11,22,33,44. Są to wibracje, które określają pewien potencjał, dzięki któremu możemy rozwinąć swoje indywidualne talenty i nadać tym samym naszemu życiu "mistrzowski" kierunek. Trzeba pamiętać, że mistrzowskie cyfry nie dają nam z samego tytułu lepszej pozycji w świecie i relacjach międzyludzkich. Bywa wręcz odwrotnie: przez pewien okres  życia człowiek o mistrzowskiej wibracji może mieć więcej trudności i wewnętrznych konfliktów, które musi pokonać intensywną pracą duchową i dużą dawką pokory. Wielokrotnie spotykałam osoby o mistrzowskich wibracjach, które borykały się z alkoholizmem, narkotykami, bulimią i anoreksją, depresją, i w żaden sposób nie mogły wydobyć z siebie mistrzowskich potencjałów. Dopiero po intensywnym okresie pracy nad sobą ( uzdrawianie duchowe SRT plus terapia psychologiczna, harmonizacja portretu numerologicznego, medytacja, modlitwa i inne techniki terapeutyczne) osoby te mogły zacząć cieszyć się swoim życiem i zacząć go kreować zgodnie z naturą swojej duszy i ze swoim przeznaczeniem na to wcielenie. 

puchatka2001:
jestem 33 i od kilku lat moje zycie to istna klapa, wszystko idzie nie tak, wydaje mi się, że ciągle mam pod górkę, że każda decyzja którą podejmuję jest błędna, nawet w małżeństwie mi się nie układa, pisała pani żeby to zmienić to trzeba zacząć pracować nad sobą, od czego w takim wypadku powinnam zacząć?

aquarel:
ekspertem nie jestem, ale może na początek zaobserwuj swoje podejście do pewnych spraw i je oceń. Może nawet nie wiesz, że negatywnie myślisz i negatywne rzeczy przyciągasz. czasem wystarczy trochę optymizmu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej