Forum ezoteryczne

Forum ezoteryczne => Forum Numerologia => Wątek zaczęty przez: sugarman w Wrzesień 02, 2014, 12:11:50 pm

Tytuł: sztuka artymomancji
Wiadomość wysłana przez: sugarman w Wrzesień 02, 2014, 12:11:50 pm
czy posiadacie Państwo umiejętności artymomancji? sztuki opartej na przewidywaniu przyszłości na podstawie liczb? Czy możecie Państwo napisać coś więcej na temat tej sztuki?
Tytuł: Odp: sztuka artymomancji
Wiadomość wysłana przez: wadim.zarski w Wrzesień 04, 2014, 09:35:44 am
O tej umiejętności nie słyszałem. Google nawet o niej nie wiedzą :-) Google to nie wszystko, ale do rzeczy. napisałeś: sztuki opartej na przewidywaniu przyszłości na podstawie liczb?
Z mojej wiedzy głównie odczytuje się to z "diamentu życia" jednak, wprawny numerolog odczytuje prawdopodobne warianty na temat przyszłości z całego portretu. Bo to że np. masz cykl produktywny w 6(dzień urodzenia) 2-gi punkt zwrotny(biały szczyt, suma dnia i miesiąca urodzenia w 6-tce) i do tego wyzwanie duszy mniejsze(czarny szczyt, dzień minus miesiąc urodzenia) w 6. Wyszło mi 666 :-) No ale to będzie dobry przykład. To nie znaczy, że na 100% będziesz mieć dziecko w tym czasie. To może być trudny okres związany z rodziną. To może być depresja wywołana jakimś traumatycznym wydarzeniem.  Ale również, małżeństwo :-) Dziecko, dzieci. U niektórych, to może być duże skupienie się na sobie i wymuszanie od innych adoracji i uwagi. Mocna 6-ka gdzieś w karcie może powodować takie zachowanie u dziecka.
Zależy to od całego portretu i wolnej woli człowieka. Bo jeżeli numerolog powie, między 2016-18 zajdzie pani w ciąże, a klientka boi się i nie chce mieć dzieci. To nie urodzi dziecka. Ale to już dyskusja na inny temat. Interpretujemy osobę i jej duszę. Umiejętności numerologa plus współpraca osoby interpretowanej, daje dużo odpowiedzi o naszym losie i życiu. Tak ja to widzę :-)