Forum ezoteryczne

Forum ezoteryczne => Forum uzdrawianie => Wątek zaczęty przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 20, 2013, 08:38:47 pm

Tytuł: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 20, 2013, 08:38:47 pm
Uzdrawianie Światłem jest to najwyższa forma uzdrawiania. Idąc do Światła, wchodzimy na coraz wyższe poziomy wibracji, rozwijamy się duchowo, otrzymujemy coraz to wspanialsze dary, uzyskujemy mądrość, zdrowie, piękno duszy i ciała, stajemy się szczęśliwi i radośni.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Olo w Wrzesień 22, 2013, 08:06:51 pm
A jak to niby dziala? takie uzdrawianie swiatlem? O jakiego rodzaju swiatlo chodzi? Mozna prosic o wiecej informacji na ten temat, bowiem wydaje mi sie to dosc interesujace?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 23, 2013, 11:50:56 am
Uzdrawianie Światłem - Energią Boską tak brzmi temat. Światło, Światłość to pojęcia odnoszące się do Boga. W tym znaczeniu Światło piszemy wielką literą. Jeśli piszemy małą, to mamy do czynienia np. ze światłem żarówki. Uzdrawiający Światłem to osoba idąca Drogą rozwoju duchowego, która po uzyskaniu określonego poziomu, uzyskuje moc uzdrawiania Światłem. Co to znaczy iść Drogą? Znaczy to, że należy nieustannie się przepracowywać: na poziomie ciała, duszy, umysłu, kodu genetycznego, całego życia obecnego - od poczęcia do teraz i poprzednich wcieleń.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Vahana w Wrzesień 25, 2013, 03:28:54 pm
Znam dwa dobre ćwiczenia wykorzystujące światło (Światło) w celu leczenia.
Jedno to światło pomarańczowe, drugie niebieskie. Pomarańczowe służy do leczenia ciała fizycznego.
Wycisz się, wejdź w kontemplację (lub medytację) tak jak zwykle to robisz. Następnie za zamkniętymi oczami wyobraź sobie strumień Światła Boga koloru białego. Od niego, tak jak przez pryzmat, odłącza się jeden promień - pomarańczowy. Przechodzi przez ciebie, skieruj go do miejsca wymagającego naprawy. Rób to przez 20 minut. Używaj tej techniki wyłącznie dla siebie, nie rzucaj pomarańczowego (ani żadnego innego) światła na innych ludzi.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 26, 2013, 12:21:44 am
Dziękuję bardzo Vahanie za ubogacenie tematu. Każda taka rada jest mile widziana. Są różne techniki uzdrawiania. Niemniej jednak najważniejsza jest tu moc uzdrawiającego Światłem. W ślad za mocą idą uprawnienia, możliwości. Dlatego wszystkich zachęcam, aby nie marnować czasu na jałowe rozważania, tylko iść na coraz wyższe poziomy na Drodze do Światła. Będąc bardzo wysoko, już żadne techniki nie będą potrzebne, wystarczy sama myśl: uzdrawiam cię.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Wrzesień 29, 2013, 06:39:35 pm
Atrybutem Boga jest Światło. Jak dowiódł niemiecki biofizyk F.A.Popp, wszystkie żywe komórki emitują maleńkie impulsy światła zwane biofotonami, które są słabymi falami elektromagnetycznymi.DNA absorbuje i magazynuje światło. Zdrowa komórka promieniuje spójnym światłem, natomiast chora emituje zaburzone, chaotyczne.Te zaburzenia wywołane są  częstotliwościami negatywnych wzorców naszych myśli i emocji. Każdy z nas jest kanałem dla Światła ale istniejące w nas negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe blokują ten przepływ w znacznym stopniu. Bioterapia, owszem, przywraca równowagę energetyczną w organizmie ale nie likwiduje negatywnych emocji, wzorców, i dlatego za jakiś czas ujawnią się w postaci kolejnych dolegliwości. I dlatego uzdrawianie duchowe, Światłem jest takie skuteczne.   
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 30, 2013, 12:41:46 pm
Oczywiście, pamięć wszelkich emocji, przeżyć, żalu, rozpaczy, bólu, cierpienia, chorób itd. jest w naszych ciałach. Bez wątpienia należy uwolnić się od tych zapisów. A poza tym tego typu informacje idą z kodu genetycznego, przecież nasi przodkowie również doświadczali życia i nam te swoje przeżycia przekazali. I to też trzeba przepracować. Tak samo należy przepracować przeżycia z poprzednich wcieleń.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Październik 02, 2013, 12:01:13 pm
 O tak, wiem, mam świadomość tego, że nie urodziłam się po raz pierwszy teraz. Zwłaszcza kobiety mają wiele do przepracowania w swoim kodzie genetycznym, kiedy to przez tysiące lat męskich rządów cierpiały wskutek niewolnictwa, wyzysku, gwałtów, palenia na stosach, rodzenia i tracenia dzieci, itd. Jak pisze Clarissa Estes w "Biegnącej z wilkami": " Są oceany nigdy nie wypłakanych łez kobiecych gdyż kobiety nauczono zabierać do grobu własne sekrety, sekrety matek i ojców, sekrety mężczyzn"... Dlatego tak ważne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia jest uwolnić się od tych zapisów.


Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Październik 02, 2013, 11:53:13 pm
Powinna być równowaga płci, a różnie to bywało. Najpierw był matriarchat, później patriarchat. Wojujące emancypantki dążą do przejęcia totalnej władzy przez kobiety. Ale tak naprawdę to kto rządzi w rodzinach, szkołach, w służbie zdrowia, itd. Kobiety są bardziej wykształcone i obejmują coraz to wyższe stanowiska. Natomiast coraz częściej odrzucają macierzyństwo. Jeśli jednak spojrzymy na to z pozycji rozwoju duchowego, to za władzę, za posiadanie, odpowiada czakram trzeci - splotu słonecznego. Za miłość czakram czwarty, czakram serca. Czyli kobiety same się degradują. Dlaczego okazywanie troski, miłości własnym dzieciom jest czymś gorszym, niż wykonywanie jakiegoś zawodu, wszystko jedno jakiego: urzędniczki, lekarki, policjantki? Nie jest na pewno rozwojem obniżanie poziomu uczuciowości. Zdaję sobie sprawę, że w państwie dobrze rządzonym powinna być odpowiednia gratyfikacja za wychowanie dzieci. Należy odejść od takiej postawy, że dzieci to jest kara za grzechy czy krzyż Pański.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Październik 06, 2013, 11:56:36 am
   By stać się wolnym i szczęśliwym, jedyną drogą zarówno dla kobiet i mężczyzn jest droga serca.
Tylko ktoś wolny nie da sobą manipulować i nie będzie masą ograniczoną do konsumpcji lecz będzie realizować swoje marzenia. Z czakry serca płynie mądrość i intuicja. Może wreszcie mężczyźni przestaną wstydzić się swojej wrażliwości i pozwolą sobie na uczucia? Dominacja ego i rządy umysłu zapisały się w historii nieszczęściami i bólem. Potrzeba by za sprawą Światła również kobiety zauważyły, że nie muszą konkurować z mężczyznami lecz mogą się wzajemnie uzupełniać dla wspólnego dobra i szczęścia.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Kasjana w Październik 07, 2013, 10:22:51 pm
Pisze pan, że trzeba przepracować przeżycia z poprzednich wcieleń. Zgadzam się z tym. Ale jak to zrobić?. Czy trzeba poddać się hipnozie. I na czym to przepracowanie ma polegać?. Jak to wszystko wygląda od strony pacjenta a jak od strony uzdrawiającego. Jak należy uwolnić się od negatywnych zapisów. Jak to wszystko zrobić w praktyce?. Wszyscy mówią, piszą o przepracowaniu z negatywnych emocji. Wszystko to ładnie brzmi, ale jak to wszystko ma zrobić człowiek, który zaczyna swój rozwój, swoją drogę.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Październik 08, 2013, 12:15:32 am
Mógłbym Kasjanie napisać: zapraszam na moją stronę internetową. Tam jest kilkadziesiąt artykułów, w których te kwestie właśnie opisuję. Moi pacjenci widzą swoje poprzednie wcielenia i nie tylko, bo np. przeżycia z łona matki, okołoporodowe, będąc w moim polu energetycznym. Nie nazywam tego hipnozą. Ważne jest, aby sobie uświadomić jakiś problem, wejść w niego, jeszcze raz go przeżyć, uświadomić sobie swoje błędy, prosić pokrzywdzonych o wybaczenie. Jeśli terapeuci piszą, że trzeba coś przepracować, to niekoniecznie samemu, bo po to są prowadzący. Ja otrzymuję w przekazach formułki, w których jest zawarty program, energia, moc sprawcza i czytając je, oddziałuję na pacjenta. Bardzo to przyspiesza i podnosi jakościowo moją pracę. 
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Kasjana w Październik 09, 2013, 08:56:43 pm
     Odwiedziłam stronę internetową Szkoły Uzdrawiania Duchowego Stanisława Kwasika. Przeczytałam artykuły. Można tam otrzymać  odpowiedzi na wiele pytań. Dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat uzdrawiania Światłem, Energią Boską. Jestem jeszcze pod wrażeniem tych artykułów, przeżyć i odczuć ludzi, którzy przeszli terapię u Pana. Mam wiele pytań ale najpierw muszę to sobie  przemyśleć, poukładać.  Zapraszam Wszystkich do odwiedzenia tej strony i zapewniam, że nikt nie będzie się nudził a wręcz przeciwnie znajdzie tam wiele ciekawych zagadnień na temat rozwoju i uzdrawiania.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Październik 10, 2013, 08:44:53 am
Dziękuję Kasjanie, że zapoznała się z moją stroną internetową. Cieszę się niezmiernie, że moje artykuły ją zainteresowały. Po to je piszę, żeby właśnie przekazać innym moją wiedzę, moje przemyślenia, informację o moich dokonaniach. Zapraszam wszystkich na moją stronę. Jeśli będą jakieś niejasności, będę je wyjaśniał.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Szoku w Październik 10, 2013, 08:34:58 pm
Nie chcą tutaj rozrzucać zbędnej śmietany, ale też słyszałem o Panu sporo dobrych rzeczy. Mam takie pytanie o zatoki. Od dłuższego czasu mam problem z zatokami (prawdopodobnie). Miałem dziwne duszności i całość wygląda tak, że muszę ciągle wciągać powietrze, a rano mam zatkany nos (od 4 lat).
- alergolog nic,
- lekarz rodzinny nic,
- kardiolog nic,
- prześwietlenie płuc nic,
- badanie krwi i moczu, też nic.

Już nie wiem co mam z tym robić. Brałem leki na zatoki (między innymi sinulan), ale równie dobrze mogłem jeść również cukierki (zero poprawy).

Może jakaś terapia niekonwencjonalna? W jakich miastach można Pana spotkać i jakie są koszty takich terapii?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Październik 13, 2013, 03:55:47 pm
  I słusznie gdy "szkiełko i oko" nie znajduje przyczyny problemu zdrowotnego, p. Szoku chce znaleźć odpowiedź i usunąć dolegliwość metodami niekonwencjonalnymi, której przyczyną jest z pewnością blokada energetyczna. Pomoc uzdrowiciela jest więc jak najbardziej wskazana.
Kasjana podpowiada by wejść na stronę p. Kwasika .
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Październik 14, 2013, 08:51:21 pm
Witaj Szoku! Jak widzisz, Kasjana i Martini udzieliły Ci odpowiedzi. I to bardzo trafnej. Na mojej stronie internetowej w kilkudziesięciu artykułach opisuję takie przypadki. Ja podchodzę do człowieka całościowo, odblokowuję i przepracowuję wszystko co się da, wszelkie urazowe przeżycia, leki, kompleksy, po prostu go przebudowuję. I ustępują takie problemy zdrowotne, jak u Ciebie. Na mojej stronie znajdziesz wszelkie dane, żeby się ze mną skontaktować.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Kasjana w Październik 22, 2013, 10:48:01 pm
   Mam pytanie w związku z uzdrawianiem Światłem. Czy dusza podnosi poziom rozwoju duchowego po przepracowaniu reinkarnacji energią Światła i jaki wpływ mają doświadczenia z poprzednich wcieleń na życie i zdrowie w obecnym wcieleniu. Czy jest sens przepracowywania poprzednich wcieleń?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Październik 24, 2013, 09:44:57 pm
Ależ oczywiście! Przecież o to głównie chodzi. Idąc do Światła, podnosimy poziom wibracji. Im wyżej, tym fale są szybsze i krótsze, tym większy żar. Musimy rozwijać się harmonijnie, w równowadze: dusza, ciało, umysł, serce duchowe i kod genetyczny. Jeśli czegoś nie przepracujemy, no to mamy zaciągnięty hamulec i ani kroku dalej. Niektórzy mówią: mam piękną duszę, tylko chore ciało. Nic bardziej mylnego. Jak jest piękna dusza, to jest i piękne, zdrowe ciało. Jak wysoko rozwinięta dusza mogłaby być w niskowibrującym, chorym ciele? - poparzyłaby go! A nieprzepracowane poprzednie wcielenia obniżają przecież poziom duszy, a tym samym całości człowieka.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Kasjana w Październik 25, 2013, 10:37:54 pm
    Zazwyczaj nie pamiętamy i nie jesteśmy świadomi co robiliśmy i czego doświadczyliśmy w poprzednich wcieleniach. Poziom duszy podnosi się po przepracowaniu, a co jeśli osoby nie medialne nie mogą zobaczyć swoich poprzednich wcieleń. Jak wtedy następuje i czy następuje przepracowanie poprzednich wcieleń. Bardzo mnie to interesuje i chciałabym dowiedzieć się cokolwiek na ten temat.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Październik 27, 2013, 08:38:58 pm
Nie jest konieczne - dla rozwoju duszy - uświadamianie sobie poprzednich wcieleń. Ważne jest, aby się rozwijać. Jeśli ktoś jest dobry, uczynny, żyje godnie to podnosi poziom duszy. Coś w ten sposób przepracowuje. Ale, oczywiście, jeśli uświadomimy sobie poprzednie życia, wyciągniemy wnioski, staniemy się lepszymi, to jak najbardziej będzie to korzystne. Mówimy tu o karmie. Należy wyjść z ciągu ponownych narodzin i śmierci na tym samym poziomie. Jeśli schodzimy ponownie na na ten świat, to żeby coś osiągnąć, a nie bezsensownie powtarzać to co było w poprzednich wcieleniach. Bez wątpienia pomocny może tu być uzdrawiający Światłem, który posiada odpowiednie energie, programy, narzędzia, aby usunąć z bagażu duszy balast. Dusza poddana takiemu procesowi oczyszcza się z ciężaru, do niej wraca to co dobre, bo przecież każda dusza ma w sobie coś dobrego, a to co złe odchodzi w niebyt. W ten sposób wchodzimy na wyższy poziom wibracji, czyli rozwijamy się.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Kasjana w Październik 31, 2013, 10:43:27 pm
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i mam następne pytanie : Czy wejście człowieka na wyższy poziom wibracji jest odczuwane fizycznie i psychiczne i jakie to mogą być odczucia. Jak wpływa uzdrawianie Światłem i przejście człowieka na wyższy poziom, na jego dojrzałość emocjonalną i jak długo ten proces przemian trwa,  ( chodzi mi też o energetyczne odcięcie pępowiny ) i czy to też ma jakieś znaczenie w drodze do dojrzałości emocjonalnej.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 02, 2013, 09:51:43 am
Na pierwsze pytanie można odpowiedzieć, że tak i nie. To zależy od szybkości przepracowywania się. Ideałem byłoby być poczętym przez przepracowanych rodziców, a oni przez swoich rodziców, dziadków, pradziadków, wówczas otrzymalibyśmy kod genetyczny na wyższym poziomie. W tej sytuacji od dziecka, nie mając jeszcze świadomości Drogi, byśmy byli przepracowywani. A później, jako dorośli, byśmy dalej szli Drogą na wyższe poziomy. A tak uświadamiamy sobie, najczęściej już w wieku dojrzałym, że pracy dużo, a Droga daleka. Dlaczego tu piszę o kodzie genetycznym jako o czymś bardzo ważnym. A to dlatego, że w naszym kodzie są zapisy sięgające prehistorii i z tym idący Drogą zmaga się najbardziej. I wtedy przyspieszamy proces przemian, a wówczas czuje się tę przebudowę. Jeśli będziemy szli wolno, to za daleko nie zajdziemy, ale też nie będziemy odczuwać żadnych negatywnych odczuć. Najlepiej jest iść w tempie optymalnym, bo jak za szybko, to się możemy przypalić od wysokich wibracji, i wtedy trzeba będzie odczekać, aż się organizm zregeneruje, co w konsekwencji oznaczać będzie, że będziemy szli wolniej. Jest to praca do końca życia. W miarę wchodzenia na wyższe poziomy stajemy się dojrzalsi emocjonalnie, zdrowsi fizycznie, rozumiejący sens istnienia.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Listopad 04, 2013, 12:49:54 pm
  Niektórych może jednak przerazić perspektywa pracy nad sobą do końca życia. Tym bardziej, że trzeba zacząć od podstaw by nasza duchowość miała mocne fundamenty a więc po kolei oczyszczać wszystkie czakry, uwalniać negatywne przekonania i programy wpisane w nasze pole energetyczne, w nasze geny. Tym bardziej, że oczyszczanie nie dzieje się raz lecz wielokrotnie bo z coraz wyższego poziomu.
 Ale warto! Bo gdy prawdziwie zaczynamy kochać samych siebie promieniujemy miłością do całego świata, radością. Gdy kochamy siebie stajemy się asertywni, zaczynamy doświadczać obfitości we wszystkich dziedzinach życia. Kochamy i jesteśmy kochani, dajemy i otrzymujemy. Nie osądzamy, nie odtrącamy, nie budujemy barier między sobą a innymi. Żyjemy bez lęku.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 04, 2013, 08:39:54 pm
Tak to już, Martini, jest na tym świecie, że jedni wolą się rozwijać, a inni, np. pić wódkę. W Polsce - i w tej części świata - nie ma tradycji istnienia ośrodków rozwoju duchowego, gdzie są mistrzowie i uczniowie, i w tych ośrodkach następuje wymiana pokoleniowa w sposób oczywisty i naturalny. Wiedza, którą dysponują mistrzowie jest hermetyczna. Można ją przekazać uczniowi, który jest na określonym poziomie rozwoju. Wiedza ta jest tajemna nie dlatego, że to jest nie wiadomo jaka tajemnica, ale dlatego, że uczeń nieprzygotowany, będący na niższym poziomie, jej nie zrozumie, albo zrozumie ją opacznie. Niemniej jednak, należy zauważyć z zadowoleniem, że ruch w zakresie mistrzostwa duchowego rozwija się. Oponenci już tak nie przeszkadzają.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Werska w Listopad 05, 2013, 02:43:02 pm
Też uważam, że, jak piszesz "ruch w zakresie mistrzostwa duchowego rozwija się". Pamiętam początki reberthingu w Polsce. Dowiedziałam się niedawno, że w grupie mieliśmy kogoś z SB, kto miał obserwować co się dzieje i donosić... Nie wiem, jak długo był, ale sam fakt mnie zaskoczył. Teraz to chyba nie do pomyślenia?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 05, 2013, 03:18:27 pm
Kiedyś, w Twojej grupie reberthingu, był jakiś funkcjonariusz SB, jak piszesz. Myślę jednak, że nie interesował go reberthing, tylko czy nie jest to przykrywka dla jakiejś grupy opozycyjnej. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że jak rozpoznał sytuację, to dał sobie spokój. Ale czy dzisiaj jest inaczej? Jeśli tak myślisz, to jesteś bardzo optymistyczna.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Werska w Listopad 05, 2013, 03:50:41 pm
To była przykrywka dla sprawdzenia, co się dzieje.
No to jestem optymistką, bo nie sądzę, żeby takie rzeczy dalej się działy. Albo mam nadzieję...
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 05, 2013, 06:14:45 pm
No to gratuluję optymizmu!!!
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Werska w Listopad 05, 2013, 10:31:03 pm
No to gratuluję optymizmu!!!

Ale tamto się działo ponad 20 lat temu! Inne czasy! Po co teraz ktoś miałby coś takiego robić? Może obserwacja sekt, ale chyba jakieś podstawy ku temu muszą być?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 06, 2013, 03:56:47 pm
Czyżby inne czasy? Tamten funkcjonariusz SB podszył się pod praktykującego reberthing, aby sprawdzić, czy te spotkania to nie są faktycznie zebraniami opozycji. A teraz, choćby ten nasz portal, to co, nie mogliby poprzez niego kontaktować się np.: terroryści, pedofile, narkomani? Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa muszą mieć taką wiedzę. Z drugiej strony - sama piszesz o sektach - inne służby specjalne też chcą mieć o nich pełną wiedzę. Dla nich cały ruch ezoteryczny, uzdrowicielski, to jedna wielka sekta. I co, dalej uważasz, że to inne czasy?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Werska w Listopad 06, 2013, 04:37:58 pm
No dobra, ale mam nadzieję, że jest jednak lepiej.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Wiktoria w Listopad 07, 2013, 10:43:23 am
Czytając napotkałam na taką wypowiedź Panie Stanisławie:''Wiedza, którą dysponują mistrzowie jest hermetyczna. Można ją przekazać uczniowi, który jest na określonym poziomie rozwoju. Wiedza ta jest tajemna nie dlatego, że to jest nie wiadomo jaka tajemnica, ale dlatego, że uczeń nieprzygotowany, będący na niższym poziomie, jej nie zrozumie, albo zrozumie ją opacznie'
Bardzo mnie zainteresowała, proszę powiedzieć coś więcej. Jaką drogę trzeba przejść, żeby zrozumieć tę wiedzę?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Kasjana w Listopad 07, 2013, 11:59:14 am
Witam Wszystkich. Ja też jestem ciekawa tak jak Wiktoria jaką drogę trzeba przejść i jak długą, żeby zrozumieć tę wiedzę i jaką drogę wybrać? bo teraz jest lepszy dostęp do książek a i w internecie jest mnóstwo rzeczy na temat rozwoju duchowego. Ale co będzie dla nas najlepsze?  czym się kierować? własną intuicją?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 07, 2013, 08:07:14 pm
Dziękuję Paniom za pytania. Jaką drogę wybrać, żeby nie zbłądzić? Dlaczego jest to wiedza hermetyczna? Wyobraźmy sobie Drogę do Światła. Jest to pion. Bez żadnych zakrętów. Im wyżej, tym jest bardziej gorąco, żar, świetliście, wibracja wysoka, fale krótkie i szybkie. Tam jest Światło, czyli Bóg, miłość, dobro, radość, szczęście, zdrowie, pokora, dostatek duchowy i materialny, itd. Im niżej, tym jest zimniej, ziąb, czerń, zło, przemoc, cierpienie, choroby, smutek, pycha itd. Stajemy się lepsi - podchodzimy wyżej; gorsi - opadamy. Zakazy i nakazy, nawet najbardziej chwalebne, funkcjonują w ten sposób, jakby kryształ owinął drutem ze złota i to nawet wysadzanym brylantami: ten kryształ będzie dźwięczał głucho, czyli obniży wibrację. Przepracowujemy się na całości: dusza, ciało, umysł, serce duchowe, kod genetyczny. Po przepracowaniu wchodzimy wyżej, zakazy i nakazy wtedy nam są już niepotrzebne, gdyż stajemy się lepsi, a gdybyśmy ich nie odrzucili, nie moglibyśmy podejść wyżej. Informacja, wiedza, to też wibracja. Jeśli pochodzi ona w wyższych poziomów, to wibruje wyżej, a jak z niższych poziomów, to wibruje niżej. Jedna rozświetla, druga czerni. Uczeń początkujący nie przyjmie informacji wysoko wibrującej. Ludzie funkcjonują w schematach, które są ograniczeniami. Jeśli będę tłumaczył uczniowi temat przed seansem, to on go będzie chciał pojąć rozumowo, ale rozum ma swoje ograniczenia. Natomiast jeśli uczeń doświadczy tego samego w czasie seansu, przeżyje to całym sobą, to nic mu nie trzeba tłumaczyć, on wszystko rozumie. Tak ja w szkole uczymy się matematyki, lekcja po lekcji, rok po roku, tak i tutaj. Po każdym seansie uczeń więcej wie, więcej rozumie, ale też jest bardziej przepracowany, jest przez to na wyższym poziomie wibracji, a przez to wiedza z wyższego poziomu jest dla niego dostępna.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Wiktoria w Listopad 09, 2013, 09:58:10 am
Dziękuję za tak obszerną wypowiedź i pozdrawiam wszystkich na forum.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 14, 2013, 12:31:00 pm
Informuję, że założyłem nowy, specjalistyczny wątek: "Mistrzostwo duchowe dla sportu" w dziale: "Ogólnie o ezoteryce". Zapraszam do dyskusji również o tej tematyce, tylko nie o sporcie w ogóle, lecz jak mistrzostwo duchowe może wpłynąć na lepsze wyniki.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Listopad 21, 2013, 12:29:30 am
witam.
Co Pan sądzi na temat uzdrawiania na odległość?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 21, 2013, 08:54:21 pm
Uzdrawianie na odległość jest jedną z metod uzdrawiania. Ja tę metodę stosuję głównie do zwalczania chorobotwórczych wirusów. Ma to sens, ponieważ jeden pacjent nie zaraża drugiego. Jeśli uzdrawiający jest dobrym jasnowidzem, to może z powodzeniem tę metodę stosować. Ja jednak wolę mieć pacjenta u siebie, na jedno-, dwugodzinnym seansie, gdzie mogę pacjentowi wiele spraw wytłumaczyć, pacjent może się wypowiedzieć, wyżalić, wypłakać. Przez cały ten seans idzie do pacjenta ode mnie uzdrawiająca energia. Moim zdaniem terapia taka jest skuteczniejsza.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Listopad 21, 2013, 09:47:48 pm
Jeśli pacjent decyduje się na taką metodę (uzdrawianie na odległość), to po jakim czasie może zauważyć różnice w samopoczuciu?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 21, 2013, 10:16:19 pm
To wszystko zależy. Rozmawiałem przez telefon z pacjentką, bardzo krótko, żeby umówić się na konkretny termin. Po dwóch tygodniach pacjentka przyjeżdża i mówi, że od momentu rozmowy ze mną nie pali papierosów, odrzuciło ją. Poszła jakaś energia, nieuświadamiana, uzdrowiła tę pacjentkę z nałogu. Uzdrowienie, choć nieplanowane, zaistniało szybko. Uzdrawiam z mięczaka zakaźnego, chorują na tę chorobę szczególnie dzieci. Jedni po kilku dniach są zdrowi, u innych idzie opornie.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Listopad 22, 2013, 12:41:28 am
Dziękuję za odpowiedź.
Zapoznałam się z artykułami na Pana stronie. Zaciekawił mnie artykuł pt. "Błazen króla Egiptu". Pisze Pan w nim o chorobach i lękach, które mają związek  z poprzednimi wcieleniami.
Czy według Pana, jakiś nierozwiązany problem może przekształcić się w chorobę w obecnym życiu?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 22, 2013, 10:23:29 am
Oczywiście, problemy z poprzednich wcieleń należy porozwiązywać, gdyż inaczej mogą zaowocować np.: chorobami. Jeden z moich pacjentów miał rybią łuskę, to jest właśnie taka skóra, podobna do rybiej łuski. Cofnąłem go do poprzedniego wcielenia. Zobaczył siebie, jak jako jakiś robotnik - kilka wieków temu - wpadł do beczki ze żrącym płynem i się poparzył. Skasowałem pamięć tego zdarzenia i rybia łuska zginęła.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Listopad 22, 2013, 05:06:49 pm
Często spotykamy ludzi, których od pierwszego spotkania obdarzamy sympatią ale często się zdarza, że jest wręcz przeciwnie. Drażnią nas i irytują. Co wtedy? Jak oczyścić relacje?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 22, 2013, 09:18:36 pm
Myślę, że najlepiej takich ludzi unikać. Ktoś może nadawać na innych falach, jego energetyka nam nie odpowiada, może nas rozbijać, zakłócać naszą energetykę. Może być i tak, że w poprzednich wcieleniach jakieś osoby były dla siebie wrogami i teraz się spotkały i trzeba to oczyścić, tego nie można zostawić, ponieważ jest to obciążenie.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 30, 2013, 09:02:21 pm
Jak to jest z tym uzdrawianiem, czy wszystkich powinniśmy uzdrawiać? Zasady są takie: o uzdrawianie należy prosić, tam - u Pana Boga - na uzdrowienie trzeba sobie zasłużyć, po uzdrowieniu należy okazać wdzięczność, i uzdrowienie należy pokwitować - czyli dać świadectwo prawdzie, ogłosić, że ten a ten uzdrowiciel mnie uzdrowił. Wypełnienie tych zasad - warunków uzdrawiania  warunkuje skuteczność uzdrawiania.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Listopad 30, 2013, 09:29:05 pm
Czasami się zdarza, że nie wszyscy chcą zmiany (uzdrowienia). Dzięki chorobie mają możliwość manipulacji.
Jeśli również przeżyli jakieś nieszczęście  nie chcą albo nie potrafią  "podnieść się" z tego.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Listopad 30, 2013, 09:56:39 pm
Przychodzi taka histeryczka, prosi o uzdrowienie, a jak zaczynam ją uzdrawiać, to ona nie chce być uzdrowiona, oczywiście ona chce chorować, tylko że to "chcenie" pochodzi z poziomów nieuświadamianych. Ona manipuluje, najpierw sobą, bo sama się nad sobą lituje, i manipuluje otoczeniem, chce, aby się nad nią litowano. I trzeba sobie, drodzy uzdrowiciele, z takimi radzić. 
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Listopad 30, 2013, 11:08:29 pm
Czyli w takich przypadkach nie dojdzie do uzdrowienia.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Grudzień 01, 2013, 06:30:47 pm
Histeria jest to forma nerwicy. I jako nerwicę należy leczyć, czyli - mówiąc językiem medycyny niekonwencjonalnej - uzdrawiać. Trzeba dotrzeć do istoty tej nerwicy i ją usunąć.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Grudzień 03, 2013, 10:32:43 pm
Po ilu seansach według Pana może zwiększyć się  samoocena u kobiety?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Grudzień 03, 2013, 11:49:33 pm
Już po pierwszym, jak jest kobieta podatna na moją terapię, a zdecydowana większość pacjentów jest, to udaje mi się podnieść samoocenę pod względem atrakcyjności - w skali szkolnej - z jedynki czy dwójki na piątkę czy szóstkę, już w ciągu 15 minut. Samoocena to nie tylko atrakcyjność zewnętrzna, dlatego trochę też tu trzeba popracować.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Grudzień 04, 2013, 05:00:47 pm
Mężczyźni również podnoszą swoją samoocenę  w tak krótkim czasie?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Grudzień 04, 2013, 05:50:54 pm
Przyznam, że z kompleksami na punkcie urody mężczyźni raczej się nie zgłaszają. Natomiast jeśli chodzi o przepracowanie samooceny, jeśli chodzi o psychikę - to owszem - mam dobrze wyniki, trudno mi jednak określić, w jakim czasie to następuje.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Grudzień 06, 2013, 05:41:52 pm
Jeśli zgłosi się do Pana matka z dzieckiem i żadne z nich nie jest medialne . Co wtedy?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Grudzień 07, 2013, 12:18:26 am
To może ojciec jest podatny do wystąpienia w roli medium. Może inna osoba w takiej roli wystąpić. Mówimy tu nie o posłaniu przeze mnie dziecku energii, bo to przecież sam robię bez pomocy. Tu, rozumiem, chodzi o wychwycenie, odczucie w czasie transu w dziecku różnych blokad, aby je usunąć. Tak się składa, że w zasadzie matki w roli medium się sprawdzają. Mnie najbardziej chodzi o uzyskanie od nich informacji, jak przebiegała ciąża, poród, karmienie, i co one w tym czasie przeżywały. I to w zasadzie takie informacje wystarczą, aby usunąć z pamięci jakieś urazowe przeżycia, np. z patologii ciąży, czy porodu.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Grudzień 07, 2013, 05:29:25 pm
     Ludzi, którzy nas drażnią i irytują, owszem, unikajmy ale zastanówmy się dlaczego tak się dzieje, co jest w nas takiego, że nas drażnią i irytują. Drugi człowiek jest przecież naszym lustrem. Może mamy w sobie nie przepracowany jakiś problem a może jest w nas głęboko ukryta, na poziomie podświadomym, jakaś cecha charakteru, którą ta osoba przypomina.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Grudzień 17, 2013, 09:36:40 pm
Dlaczego ludzie nas drażnią? Czy przyczyna tego stanu rzeczy tkwi po naszej stronie i czy tylko w nas samych winniśmy dopatrywać się problemu? A jeśli drażniący nas człowiek jest na bardzo niskich wibracjach, a my na wysokich, i on zakłóca nasze pole, brudzi je, czyli obniża nam wibracje, to co, to nasza wina, że on się nie rozwija?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Grudzień 29, 2013, 07:46:48 pm
Tak, na pewno, osoba wrażliwa, na wysokim poziomie rozwoju,odczuje niskie energie innej osoby, a nawet atak energetyczny, zwłaszcza gdy ta osoba ma w sobie negatywne emocje z jakiś powodów, lub jest np. wampirem energetycznym.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Anabella w Grudzień 29, 2013, 07:56:04 pm
 Dana osoba nie musi być wampirem energetycznym aby drażnić i powodować niechęć.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Styczeń 11, 2014, 10:19:24 am
Omówiliśmy już ludzi, którzy nas drażnią, to teraz przejdźmy do tych, którzy nas przyciągają. Mówimy wtedy, że jest chemia. Dobrze nam z takimi ludźmi. Ciekawy jestem Waszych opinii na ten temat.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Styczeń 15, 2014, 03:39:17 pm
No właśnie, jak to jest z tym przyciąganiem? Jest Prawo, że podobne przyciąga podobne. Dlaczego zatem tak często są przy nas ludzie, którzy nas ranią, zadają ból. Wchodzimy w związki, które są pomyłką, jest przecież obecnie zwłaszcza tyle rozwodów! Wybieramy męża podobnego do naszego ojca, czy zonę podobną do matki. Gdzie jest ta chemia???!!! 
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Prezes w Styczeń 16, 2014, 06:20:29 pm
ja również mam pytanie: Niektóre osoby mnie drażnią chociaż nic mi nie zrobiły. po prostu nie mam ochoty z nimi na rozmowę. a są osoby z którymi mogę godzinami rozmawiać i jest dobrze. jak to wytłumaczyć ?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Styczeń 16, 2014, 09:26:28 pm
No właśnie, Panie Prezesie, to jest ta chemia.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Prezes w Styczeń 16, 2014, 09:50:25 pm
Jest możliwość by np. mężczyzna który nie ma powodzenia wśród kobiet zaczął po wizytach u Pana je mieć?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Styczeń 17, 2014, 12:40:44 pm
Nie tylko mężczyźni, ale i kobiety po przepracowaniu mają większe powodzenie u płci przeciwnej. Co to jest przepracowanie? To uwolnienie się od wszelkich blokad, ograniczeń i przez to podejście na wyższy poziom wibracji. Jeśli wyżej wibrujemy, to inaczej mówiąc, mamy większą moc i ludzie do nas się garną. Również tacy, którzy chcieliby sobie z nami życie ułożyć.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Scarlet w Luty 12, 2014, 10:49:39 pm
A co z ludźmi,którzy na nas żerują?jak  się ich pozbyć?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Luty 12, 2014, 11:40:10 pm
I tu jest problem. Nie ma możliwości, aby w stu procentach zabezpieczyć się przed wszelkimi złymi energiami. Idąc na wyższe poziomy, mamy większe możliwości osłony, ale też stajemy się dla tych żerujących bardziej łakomym kęskiem, no bo mamy lepszą energię. Generalnie ludzie są połączeni energetycznie, i jeśli są na podobnych poziomach, to te energie przepływają między nimi, nie robiąc nikomu specjalnej krzywdy. Ale, są energie, które działają destrukcyjnie i po rozmowie z takimi ludźmi źle się czujemy. No to takich "przyjaciół" najlepiej unikać. Gorzej w miejscu pracy, tu nie ma w zasadzie możliwości doboru współpracowników. Tak czy owak, zachęcam do wchodzenia na wyższe poziomy, tam jest dużo dobrej energii, dla wszystkich wystarczy. Jeśli komuś damy energię, tę którą mamy, to w zamian otrzymamy energię z wyższego poziomu, i dzięki temu podejdziemy wyżej.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Reikowiec w Luty 14, 2014, 03:10:45 pm
Hihihi, panie Stanisławie, to energie są dobre i złe? Bo mnie uczono (na fizyce) że energia jest po prostu energią, ani dobrą ani złą, działa w określony sposób i tyle. Może mi pan wyjaśnić np., czy energia elektryczna jest dobra czy zła? Lub energia grawitacyjna?
Energia którą emitujemy jest ta sama, może natomiast mieć różne wibracje.
Sugeruję teorię strun poczytać.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Luty 14, 2014, 04:13:40 pm
Może i Pana uczono tak na fizyce, ale niekoniecznie musiałeś Pan okazać się pojętnym uczniem. Oczywiście, energia może być o wyższych czy niższych wibracjach. Tylko że my na forum ezoterycznym nie rozpatrujemy prądu elektrycznego. Energia o wysokich częstotliwościach, czy jak kto woli, wibracjach - w zakresie naszego rozpatrywania  istoty rzeczy - pochodzi od Światła, czy jak kto woli, od Boga i ma w sobie programy, informacje dobra. I w tym znaczeniu użyłem określenia "energia dobra". I odwrotnie: energie o niskich częstotliwościach pochodzą z poziomów zła i mają w sobie programy destrukcyjne i w tym znaczeniu użyłem określenia "energia zła". W moim otwarciu tego wątku wyjaśniłem to wszystko, teraz użyłem skrótu myślowego. A poza tym każda dziedzina wiedzy ma swój specyficzny język, ezoteryka też ma swój język, i w tym języku tu rozmawiamy. A za rady, co mam poczytać, a czego mam nie czytać, to dziękuję. Te rady proszę zostawić sobie.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Prezes w Luty 15, 2014, 05:15:57 pm
czytając komentarze zastanawiam sie nad tym co pisze "Reikowiec"
człowiek który w sumie zajmuje się w jakiś sposób medycyną naturalną a przy samych podstawach zadaje dziwne pytania. czytając wszystkie opisy Pana Stanisława ja np. nie miałem problemu by "rozszyfrować" tekst.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Luty 15, 2014, 06:43:43 pm
Prezes zrozumiał, co piszę, no, ale nie każdy jest prezesem!
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Reikowiec w Luty 16, 2014, 06:50:16 pm
Dobro i zło to pojęcia czysto ludzkie, natura takich nie zna. JEDYNĄ siłą sprawczą jest wolna wola, bo to ona decyduje, na jaki poziom przyjmujemy informacje i impulsy ze świata zewnętrznego, z jakiego poziomu na nie reagujemy tym samym nadając emitowanej przez nas energii wysokie lub niskie wibracje. To z kolei powoduje (na zasadzie - podobne przyciąga podobne) do jakiego świata nas wrzuci ( a w każdym ze światów równoległych jest inna sekwencja zdarzeń).
Tak, panie Stanisławie, rozmawiamy o ezoteryce ale mam nieodparte wrażenie, że słucham kazania w Kościele Rzymsko-Katolickim - po jednej stronie dobro, czyli Bóg i anioły po drugiej piekło i szatani czyli zło.
Tyle tylko, że NATURA (twórczyni wszystkiego co istnieje) jakoś tych bajek nie chce zrozumieć ani się do nich dostosować:).
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Luty 16, 2014, 08:07:22 pm
  Tak długo, jak mamy do czynienia ze światem ludzkim jako ludzie, będziemy mieli do czynienia z dwiema siłami: siłą dobra i siłą zła. Tak długo, jak istnieje ludzka świadomość na świecie, będą istniały dwie siły, dlatego, że ludzka świadomość jest podzielona na dwie części - dobro i zło. Jak mówi Matka Meera, zło jest wprawdzie rzeczywiste, ale nie jest to ostateczna rzeczywistość. Ostateczną rzeczywistością jest światło i miłość Boga. Dobra i zła nie da się skwitować stwierdzeniem, że to ludzki wymysł, jak to robi Reikowiec. Najpierw trzeba się nauczyć bycia obserwatorem swoich myśli, nie oceniania lecz zadawania pytania, w jaki sposób jest to przydatne dla mnie. Wchodzimy w przestrzeń serca, gdzie przestaje działać dualizm. Dopiero na wyższych poziomach świadomości znika podział na dobro i zło. Ale do tego potrzebna jest praca na wielu poziomach, co robi pan Stanisław. Wywody Reikowca mają na celu krytykę i tylko krytykę. Dlatego zamiast dopatrywać się braków u innych powinien On najpierw poukładać  w sobie mnóstwo rzeczy. Praca z reiki,energią miłości, do tego zobowiązuje.           
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Reikowiec w Luty 17, 2014, 12:24:13 am
To nie krytyka, bo to co wyżej piszący nazywają dobrem i złem ja nazywam rozumem i instynktami a rozum i instynkty to twory natury. Czy naprawdę nigdy nie zauważyliście, że człowiek nie jest w stanie zrobić nic, co nazwalibyście złym wtedy, gdy kieruje się tylko i wyłącznie rozumem? Że jeśli wyrządza to, co nazywacie złem to zawsze pod wpływem instynktów (najczęściej instynktu samozachowawczego)?
Jeden, jedyny gatunek na świecie został wyposażony w dwa poziomy decyzyjne - instynkty (ten poziom mają wszystkie zwierzęta) i rozum - gatunek Homo Sapiens. Czy natura zrobiła to przez przypadek? Wątpię...
Ten jeden, jedyny gatunek został popchnięty na drogę rozwoju duchowego - stopniowego blokowania instynktów i przenoszenia wszystkich reakcji i decyzji na poziom rozumu. Problem tkwi w tym, że instynkt zawsze uruchamia się pierwszy (bo działa z automatu, bez analizy) a rozum potrzebuje choćby kilku milisekund właśnie na analizę i po to dostaliśmy wolną wolę, by ona decydowała, z którego poziomu chcemy myśleć i działać.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Luty 17, 2014, 01:43:31 am
Szanowny Panie Reikowcu, wielkie dzięki za nieustanne mnie pouczanie. Moje wypowiedzi nazwał Pan kazaniem w Kościele Rzymskokatolickim i bajkami. Nie zauważył Pan jednak, że wypowiada się Pan jak Wielki Guru swojej rozumowej czy naukowej sekty, który wszystko wie, jest nieomylny i nie znosi sprzeciwu. I tropi Pan mnie nieustannie na forum, jak Wielki Tropiciel, żeby mi dołożyć, ile się tylko da. W zasadzie to ja te Pańskie wypowiedzi, czy raczej impertynencje powinienem ignorować. Niemniej jednak mogą czytać je ludzie niezorientowani i mogą dać się im zwieść. Ja nie mam nic przeciwko nauce, ja też czytam naukowe opracowania, tylko że są ludzie, którzy do nauki podchodzą jak do religii, albo też sami tworzą swoją religię wybierając z nauki potrzebne do tego argumenty. Proponuję Panu, załóż Pan sobie swój wątek poświęcony tworzonej właśnie przez siebie religii i pisz Pan co chcesz, a mnie Pan nie ruszaj, bo dla mnie jest to wątpliwa przyjemność z Panem polemizować.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Luty 17, 2014, 09:11:05 am
  Dusza głęboko zintelektualizowana, która dzięki rozumowi zdaje się znać wszystkie odpowiedzi, nie wzniosła się jeszcze na wyższe poziomy. Stan wyższej świadomości można osiągnąć poprzez poznanie wewnętrzne, poprzez intuicję i natchnienie, które nigdy nie opierają się na wiedzy ani mądrości zewnętrznej. Nie jest jednak tak, że tylko jedna droga wiedzie w dobrym kierunku a pozostałe w złym. Reikowiec powinien zatem skorzystać z rady pana Stanisława i założyć swój wątek.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Reikowiec w Luty 17, 2014, 10:42:55 am
Atrybutem Boga jest Światło. Jak dowiódł niemiecki biofizyk F.A.Popp, wszystkie żywe komórki emitują maleńkie impulsy światła zwane biofotonami, które są słabymi falami elektromagnetycznymi.DNA absorbuje i magazynuje światło. Zdrowa komórka promieniuje spójnym światłem, natomiast chora emituje zaburzone, chaotyczne.Te zaburzenia wywołane są  częstotliwościami negatywnych wzorców naszych myśli i emocji. Każdy z nas jest kanałem dla Światła ale istniejące w nas negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe blokują ten przepływ w znacznym stopniu. Bioterapia, owszem, przywraca równowagę energetyczną w organizmie ale nie likwiduje negatywnych emocji, wzorców, i dlatego za jakiś czas ujawnią się w postaci kolejnych dolegliwości. I dlatego uzdrawianie duchowe, Światłem jest takie skuteczne.   

Panie Stanisławie, liczyłem na merytoryczną dyskusję ale widzę, że sprowadza się ona do poziomu ,,moje lepsze" bo w pana wypowiedziach merytorycznych argumentów na poparcie pana teorii nie widzę.
Pozwolę sobie jedynie zauważyć, że już podstawowe założenie pana teorii jest obarczone kardynalnym błędem, bo światło emitowane przez komórki jest wynikiem ich funkcjonowania i nie ma wpływu na to, jak funkcjonują.
Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Fritz-Albert_Popp

P.S.
Cytuj
Nie zauważył Pan jednak, że wypowiada się Pan jak Wielki Guru swojej rozumowej czy naukowej sekty, który wszystko wie, jest nieomylny i nie znosi sprzeciwu.
To pan oparł swoją teorię na badaniach naukowych (z jak widać kiepskim skutkiem)

Do Martini:
,,Błogosławieni ubodzy duchem..."
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Luty 17, 2014, 04:23:01 pm
Szanowny Panie Reikowcu! Niech Pan jednak założy swój wątek i tam głosi swoją prawdę, jedyną prawdę. Nam nie po drodze. Ja idę Drogą do Światła, a Pan wyznaje naukowy ateizm na zasadzie religii.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Reikowiec w Luty 17, 2014, 06:28:58 pm
Pewnie, że nie po drodze. Ja ze swoimi pacjentami pracuję w oparciu o teorię rozwoju duchowego, która to teoria mam mocne podstawy we współczesnej nauce, pan natomiast podparł się, owszem, teorią naukową ale cała reszta kupy się nie trzyma.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Luty 17, 2014, 08:29:22 pm
No i właśnie, niech każdy pozostanie przy swoim i się nie stawia ponad innymi! Prowadzi swoich uczniów, pacjentów, swoje wątki na forum i nie wadzi  się złośliwie.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Prezes w Marzec 12, 2014, 10:48:46 pm
Czytając Komentarze  również mogę stwierdzić złośliwość "reikowca". Jeżeli Pan Stanisław idąc drogą  Uzdrawiania Światłem uzyskuje sukcesy w leczeniu i się rozwija to w ogóle nie rozumiem Pana dyskusji. mam Pan swoje metody to ewentualnie można porozmawiać i w pewien sposób swoją wiedzę uzupełnić bądź też coś zmienić a ja tu niestety widzę krytykę. Myślę, że jest bardzo dużo metod uzdrawiania i jeżeli dana metoda przynosi efekty to w czym tkwi problem? Może w zazdrości, że podświadomość czuje że coś jest lepsze?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Marzec 12, 2014, 10:56:41 pm
W zupełności zgadzam się z Prezesem.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Scarlet w Kwiecień 01, 2014, 08:35:19 pm
Zatem niech każdy robi swoje jak potrafi najlepiej.Ja zapytam a co z rakiem? tyle się teraz słyszy o tej chorobie a ona nie wybiera.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Reikowiec w Kwiecień 02, 2014, 11:10:07 am
Co z rakiem?
Ano było tak:
U pewnej osoby rozpoznano guzek nowotworowy na prawej strunie głosowej, w związku z czym lekarz zlecił USG jamy brzusznej. USG wykazało drugi guz (duży) w obrębie nerki. Wykonana następnie tomografia komputerowa wykazała, że guz nerki daje już nacieki na tkankę tłuszczową i wnękę nerki a to już było bardzo groźne bo z tych nacieków mogły pójść przerzuty. Lekarze zadecydowali, że najpierw trzeba usunąć nerkę a potem leczyć guzek na strunie głosowej co z kolei stwarzało zagrożenie, że przez ten czas guzek na strunie głosowej rozleje się tak, że a/ może dawać przerzuty b/ trzeba będzie całą krtań usunąć.
Wdrożono intensywną terapię Reiki.
Pod koniec października nerkę usunięto, a badanie histopatologiczne wykazało, że guz nerki jest ładnie otorbiony w granicach nerki, NIE MA nacieków na tkankę tłuszczową ani na wnękę nerki, nie ma więc niebezpieczeństwa przerzutów.
Pod koniec listopada wykonano powtórne badanie guzka na strunie głosowej (4 miesiące po wykryciu) i okazało się, że jakby stanął w miejscu, przestał się rozwijać w związku z czym bez problemu zlikwidowano go radioterapią bez konieczności interwencji chirurgicznej. Lekarze nie potrafią wytłumaczyć faktu zniknięcia nacieków i otorbienia się guza w obrębie nerki ani przyczyn dla których guzek na strunie głosowej przestał się rozwijać.
Na potwierdzenie powyższego są dokumenty medyczne.
To tyle.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Kwiecień 02, 2014, 11:43:01 am
Scarlet pyta, co z rakiem? Reikowiec częściowo jej odpowiedział, podając przykład uzdrowienia, ja też opisałem na forum przypadek uzdrowienia chorej na raka piersi, u której po dwugodzinnym seansie u mnie guza już nie było. Takich przypadków mam więcej. W rozwoju duchowym chodzi o coś więcej, a mianowicie, żeby na raka i inne choroby nigdy nie zachorować. Bo jeśli moja pacjentka, będąc w transie, wypłakała swoje ciężkie życie żony alkoholika, najpierw jednego, później drugiego, czyli odreagowała przyczynę raka, to czy ona nie mogła zrobić tego kilka lat wcześniej, to w ogóle rak by nie zaistniał. A rozwijając się duchowo, czyli wchodząc na wyższe poziomy wibracji, podstawa tego raka nawet w najmniejszym stopniu by się nie rozwinęła. Inna sprawa, to czy będąc żoną alkoholika można być wyciszoną i wchodzić na wyższe poziomy.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Reikowiec w Kwiecień 03, 2014, 09:35:58 am
Przyczyną powstawania i rozwoju chorób jest uszkodzenie bądź zaburzenie funkcjonowania wzorca energetycznego więc twierdzenie, że gdyby coś tam zrobiono wcześniej to do choroby by nie doszło wydaje mi się mocno naciągane...
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Kwiecień 03, 2014, 02:49:48 pm
Jeśli następuje uzdrowienie w wyniku mojej terapii, to znaczy, że ja wiem co robię i w jaki sposób uzdrawiam. I bardzo proszę, Panie Reikowcu, założyć sobie swój wątek i na nim wygłaszać swoje nieomylności. I bardzo też proszę przestać mnie nieustannie pouczać.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Kwiecień 03, 2014, 03:32:54 pm
  Jakoś p.Reikowiec woli się"czepiać". Z pozoru jego wypowiedzi są bardzo mądre ale tak naprawdę powierzchowne. Żeby powstało trwałe zaburzenie energetyczne w organizmie potrzebny jest , czasami wieloletni, upływ czasu. Czyżby o tym nie wie Reikowiec? Niewiele też wypowiedzi p.Reikowca mają wspólnego z zasadami Reiki. Niestety.   
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Kwiecień 07, 2014, 12:38:37 am
Moim pragnieniem jest, aby wątek ten był prowadzony na wysokim poziomie. Wielokrotnie prosiłem Reikowca, aby założył swój wątek i tam pisał to co chce. Ale on woli chodzić krok w krok za mną i mi dokuczać. I czerpie on z tego jakąś radość. Mam swój dorobek uzdrowicielski i to co opisuję wynika z moich głębokich przemyśleń, doświadczeń. Piszę o Świetle, Bogu, i zaraz dostaję od Reikowca po głowie. A to jest tak: jeśli ktoś odrzuca istnienie Boga, Światła, to nie ma dostępu do Energii Boskiej, do Światła, do Wiedzy. Funkcjonuje na poziomie mroku i wydaje mu się, że wszystko wie najlepiej. 
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Kasjana w Kwiecień 08, 2014, 11:10:13 pm
Zgadzam się w 100% z Martini i Panem Stanisławem, że zaburzenia energetyczne, wszelkie blokady energetyczne nie powstają w jednej sekundzie. Jeśli nic się z tym nie "robi" na bieżąco to zbiera się je przez całe lata aż dochodzi do choroby. Więc lepiej zapobiegać niż leczyć.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Kwiecień 14, 2014, 06:07:44 pm
Te zaburzenia energetyczne powstają nie tylko w tym obecnym naszym życiu, od poczęcia do teraz, ale też pochodzą z kodu energetycznego i z poprzednich wcieleń. Jest więc co robić, i to od małego.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Maj 09, 2014, 12:25:05 pm
  Jest zatem rzeczą niezbędną, abyśmy uregulowali wszelkie bolesne sprawy z rodzicami. Jeżeli tego nie uczynimy, będziemy nadal popełniać te same błędy i znajdować się w tych samych sytuacjach. Nawet lekarze i psycholodzy zauważyli, że pewne zachowania, tendencje i choroby są przekazywane następnym pokoleniom. Prawa metafizyczne wyjaśniają, że każdy człowiek będzie zmuszony powracać na ziemię, póki nie przeżyje pewnych doświadczeń w miłości. Praca nad kodem energetycznym i poprzednimi wcieleniami to dobra droga aby sobie pomóc lub dać sobie więcej siły i mocy do życia.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: szalony2 w Maj 20, 2014, 01:47:43 pm
nigdy nie miałem doczynienia  z tym ale tak czytając was stwierdzam że to może być pomocne :) pozdrawiam
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Maj 21, 2014, 08:46:28 pm
Zapraszam wejścia na Drogę Rozwoju Duchowego.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Czerwiec 04, 2014, 11:59:58 am
   Nasz pobyt na świecie ma na celu coś ważniejszego niż tylko wygodne życie. Nie przyszliśmy również na ten świat po to, żeby cierpieć, zmagać się z przeciwnościami losu czy walczyć o przetrwanie.Jesteśmy tu po to, żeby poznać prawdę o sobie i świecie, rozwinąć tkwiące w nas zdolności i możliwości i spełniać Boskie cele. Dlatego tak ważne jest wkroczenie na ścieżkę rozwoju duchowego. 
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Lipiec 14, 2014, 12:51:47 pm
Zapraszam Forowiczów do przeczytania mojego nowego artykułu pt.: "Moja droga do szczęścia", który zamieściłem w miesięczniku "Uzdrawiacz" w lipcu 2014 r. Link do tego artykułu poniżej. Zapraszam też do podzielenia się z Forowiczami i ze mną uwagami na jego temat.

http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=191:64-moja-droga-do-szczecia&catid=38:artykuy&Itemid=89
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Martini w Sierpień 07, 2014, 09:20:29 am
  Dzięki właśnie Energii Światła płynącej przez Pana w Marcie  dokonało się tak wiele zmian, zarówno fizycznych jak i psychicznych. Zapewne p. Marta jest też osobą medialną bo w swoich listach bardzo obrazowo i przekonująco opisuje czego doświadczała w czasie sesji uzdrawiania. Wszystko przed nią. Kroczenie ścieżką rozwoju duchowego to praca, która o dziwo, przynosi całkiem wymierne rezultaty właśnie w świecie materii.
 
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 11, 2014, 09:05:52 am
Dziękuję Martini za wyrażenie swojej opinii o moim artykule "Moja droga do szczęścia" i pracy z Martą, która jest bohaterką tego artykułu. Marta pisze dalej, jej listy umieszczam pod artykułem.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: ciekawyswiata w Wrzesień 19, 2014, 01:02:26 pm
oj ciekawa tu lektura powstała, już wiem co będę czytać przez najbliższe noce. Niektóre historie Pańskich uzdrowień na prawdę robią wrażenie.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 19, 2014, 06:05:04 pm
Zapraszam nie tylko do czytania, ale i podzielenia się swoimi refleksjami.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: ciekawyswiata w Wrzesień 22, 2014, 12:33:25 pm
przyznam szczerze, że niektóre Pana artykuły, w których opisywane są powroty do wspomnień z łona są na prawdę szokujące. Jakoś nigdy nie dane było mi zagłębić się w tematykę związaną z uzdrawianiem Światłem, jednak niektóre artykuły z jednej strony szokują, z drugiej otwierają oczy i skłaniają do przemyśleń.

Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: sugarman w Wrzesień 22, 2014, 12:48:35 pm
czytając artykuł "Rumieniec wstydu" czytam historię, która w pewien sposób obrazuje mnie. Brak pewności siebie, ciągłe porównywanie siebie do lepiej traktowanego rodzeństwa, ciągłe wrzuty i świadomość, ze na nic nie zasługuję.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 22, 2014, 10:10:26 pm
No tak, im podchodzimy wyżej w rozwoju duchowym, na wyższe poziomy, tym dostajemy większy dostęp do tajemnic ukrytych w nas. Przychodzi do mnie nowicjusz, ale bardzo dobrze odczuwający, posyłam mu energię i on sam opowiada mi co jest w naszej głębi, o której to wiedzy marzyłby profesor.
Tak to bywa, że czytając różne artykuły, odnajdujemy samego siebie.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: sugarman w Wrzesień 23, 2014, 02:44:20 pm
dzięki temu wiem, że muszę nad sobą pracować
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 24, 2014, 10:15:16 pm
A Droga jest daleka, do końca życia, im dalej, tym bardziej wciąga, tym jest bardziej oczywista i konieczna.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: nestlik w Wrzesień 25, 2014, 02:25:37 pm
A Droga jest daleka, do końca życia, im dalej, tym bardziej wciąga, tym jest bardziej oczywista i konieczna.
czemu DROGA piszesz wielką literą?
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Wrzesień 25, 2014, 09:10:35 pm
Bo jest to Droga szczególna, wielka. Jak piszemy słowa z zakresu duchowości z wielkiej litery, to wówczas to słowo ma większą moc.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: ObeeMaster w Październik 03, 2014, 08:59:41 pm
I właśnie takie tematy i dyskusje (konstruktywne dyskusje) najbardziej lubię na tym forum. Ostatnio nie miałem czasu (choć podobno jest to pojęcie względne), ale teraz chciałbym trochę nadrobić moją nieobecność na forum.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Październik 03, 2014, 10:11:57 pm
Bardzo proszę, cieszę się, że to oświadczenie woli złożyłeś właśnie na prowadzonym przeze mnie wątku.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: DziadekNoc w Styczeń 07, 2016, 06:22:03 pm
Odkopie może troche stary wątek, ale może ktoś odpowie, bo średnio widzę sens zakładania nowego tematu. W moim przypadku umiem uśmieżyć ból samym dotykiem dłoni, jednak nie działa to na długo,
(w sumie wielu przypadków nie miałem, sam to dopiero zauważyłem nie dawno) OCB ?! ;D
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość w Styczeń 07, 2016, 07:14:37 pm
Wątek może i stary, ale co to szkodzi, żeby podyskutować. Dotykiem kasujesz ból. To znaczy, że masz zdolności uzdrowicielskie. Pamiętaj jednak, że ból jest po coś, organizm w ten sposób coś chce zasygnalizować. Dobrze jest zatem rozpoznać, co jest przyczyną bólu, usunąć ją i wtedy ból sam ustąpi. Niemniej jednak swoje zdolności uzdrowicielskie rozwijaj. Masz moje najlepsze życzenia.
Tytuł: Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
Wiadomość wysłana przez: Zaidi JA Afia w Styczeń 07, 2018, 07:17:28 pm
"Uzdrawianie Światłem" Ja po prostu włączam swoją magiczną lampke i jestem zdrowy.
Wszystkich z większym pojęciem o praktycznych sposobach zapraszam na stronę: https://pracus12.wixsite.com/sposoby