Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Agnieszkak23

Strony: [1]
1
Forum hipnoza i autohipnoza / Odp: Hipnoza a narkomania
« dnia: Marzec 15, 2017, 12:29:57 am »
No ja nie wierzę, żeby hipnoza działała na uzależnienia. Uzależnienie powoduje, że pomiędzy neuronami w mózgu powstaje połączenie, którego na dziś (wg. mojej wiedzy) nie da się usunąć. Chociaż ogólnie hipnozy nie odrzucam i wierzę w nią. Sama chętnie kiedyś bym chciała skorzystać.

2
Pieniądze same w sobie szczęścia mi nie dadzą i myślę, że jest to iluzja. Jednak uważam, że jak mam poukładane wnętrze, żyje w zgodzie ze sobą i prowadzę bogate życie duchowe, to pieniądze mogą dawać mi wielką radość w życiu. Afirmuje określone kwoty codziennie rano i wieczorem, wizualizuje sobie np. wspaniały samochód, albo mieszkanie. Polecam fajny artykuł, jak można zastosować Prawo Przyciągania w biznesie:
http://bizneszoom.pl/biznes/sklep-z-krawatami-czyli-jak-manifestowalam-swoj-biznes/

3
Najlepiej mnie pobudza Guarana: działa bardzo długo, chyba z 8h. Następnie kawa, ale ona bardzo mnie odwadnia i źle działa na żołądek. Kakao ma zupełnie inny profil pobudzenia z tak jakby uspokojeniem - mój faworyt ostatnio. Kiedyś też piłam Yerbę i miło wspominam, zwłaszcza smakowo.

4
Forum uzdrawianie / Odp: Uzdrawianie na odległośc?
« dnia: Marzec 15, 2017, 12:21:04 am »
W książkach M.F. Long'a o Hunie  jest o uzdrawianiu na odległość przy użyciu zdolności telepatycznych.. Dłuuugo by opowiadać. Polecam całą serię jego książek

5
Forum uzdrawianie / Odp: Brzydota u kobiety
« dnia: Marzec 15, 2017, 12:18:15 am »
Sama kiedyś myślałam, że jestem brzydka. Dziś wiem, że to siedzi w głowie i że miałam iluzję na swój temat. Mam dosłownie wrażenie, że jak zaczęłam o sobie myśleć, że jestem piękna, to taką aurę zaczęłam wysyłać i faktycznie taka się stałam :)

6
Ja sama jestem wegetarianką, ale teksty o raku mnie tak nie ruszają. Co dziś nie powoduje raka wg. badań? Żywność jest GMO, woda z chlorem, mięso naszpikowane chemią, powietrze zanieczyszczone.. A jednak jestem zdrowa. Wierzę, że Prawo Przyciągania ma swój udział w chorobach (im bardziej się boje raka, tym jest on bliżej) oraz że wszystkie schorzenia są psycho-somatyczne. Wg. Louise Hay z tego co pamiętam rak odpowiada za głęboką, długotrwałą uraze.

7
Wegetarianizm / Odp: Dieta wegetariańska a siłownia
« dnia: Marzec 13, 2017, 10:47:55 pm »
Kulturyści wegetarianie i weganie pozyskują białko z źródeł roślinnych, tak, by otrzymać pełen zestaw aminokwasów. Czyli łączą np. strączkowe z kaszą. Są różne kombinacje, aby pozyskać pełen zestaw aminokwasów. Słyszałam gdzieś, że wielu najlepszych sportowców to weganie. Sama ćwiczę i jestem na diecie wegetariańskiej i nie widzę problemu w tym połączeniu.

8
Forum Parapsychologia i Psychologia / Odp: Jak się pozbyć kompleksów?
« dnia: Marzec 11, 2017, 10:46:42 pm »
Nauczyć się być samej ze sobą, przełamywać lęki, doświadczać życia, wychodzić ze strefy komfortu...

9
Zioła, leki i suplementy diety / Odp: Jakie zioła na odchudzanie
« dnia: Marzec 11, 2017, 10:44:00 pm »
Ja słyszałam dużo dobrego o piperynie, jest to substancja, która występuje w pieprzu. No i zielona herbata też jest dobra.

10
Wegetarianizm / Odp: Czy dieta wegetariańska jest zdrowa?
« dnia: Marzec 10, 2017, 06:18:24 pm »
A co z witaminą B12 przy diecie wegańskiej? jak uzupełniacie ?

11
Forum rozwój duchowy / Odp: Polecane książki o rozwoju duchowym
« dnia: Marzec 10, 2017, 06:17:05 pm »
Anthony Demello - Przebudzenie. Dla mnie podstawa duchowości, prosta, trafiająca do mnie książka o wielkiej mocy. Polecam !!!

12
Podświadomość pracuje dla mnie (nas) przez 24h, utrzymując mnie przy życiu przez bicie serca, oddech i wiele innych funkcji życiowych. Jestem bardzo wdzięczna jej za to :)

Strony: [1]