Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - biks

Strony: [1]
1
Niewytłumaczalne historie z waszego życia / Odp: Głosy w nocy
« dnia: Październik 15, 2013, 01:24:39 am »
Możliwe, że to tylko projekcje Twojego ospałego mózgu. Ja kiedyś nagrałem się w nocy, bo też słyszałem różne głosy i okazało się, że robię wiele rzeczy, których rano nie pamiętałem. Na przykład wstawałem z łóżka.

2
Forum Anioły / Anioły biblijne
« dnia: Październik 15, 2013, 01:22:52 am »
Często anioły biblijne są uosabiane. W starym i nowym testamencie ludzie je widywali bardzo często. Jak to wytłumaczycie? Czy one moga przybrać ludzką formę?

3
Ogólnie o ezoteryce / Odp: Czy ezoteryka jest niebezpieczna
« dnia: Październik 15, 2013, 01:20:15 am »
A czy nóż może być niebezpieczny? Jeden kroi nim kanapki, a inny może kroić ludzi. A czy ogień jest niebezpieczny? Z jednej strony daje ciepło, a z drugiej pustoszy i pochłania wszystko co stanie mu na drodze.
Wszędzie jest dobro i zło - tak samo w ezoteryce, a więc pytania w stylu "czy ezoteryka jest bezpieczna" są bardzo ogólne. Równie dobrze można zapytać czy woda jest bezpieczna.

4
Forum LD / Odp: Przeżycie LD
« dnia: Październik 15, 2013, 01:15:39 am »
Przeżyłem to wiele razy. Po prostu we śnie nagle uświadamiasz sobie, że to co się w koło dzieje, to jest sen. Zazwyczaj ludzie zaczynają się tego bać i się budzą, ale możesz też zatrzymać świadomość we śnie i wtedy teoretycznie na nim panować. Z doświadczenia jednak wiem, że to trudne, bo z czasem sen znów przejmuje nad nami kontrolę ;) trzeba lat wprawy, żeby korzystać ze snu pełną parą.

5
Forum LD / Dobre książki o LD i OOBE
« dnia: Październik 15, 2013, 01:14:04 am »
Czy znacie jakieś dobre książki o LD albo o oobe lub o podróżach astralnych? Przymierzam się do jakiejś grubszej lektury, dlatego śmiało, podawać.

6
Ogólnie o ezoteryce / Odp: Energia rzeczy
« dnia: Październik 15, 2013, 01:12:59 am »
To chyba zależy. Ja sobie tłumaczę to tak, że w rzeczach i amuletach, możemy tworzyć kotwice, takie jak w NLP. To właściwie one się same tworzą, ponieważ koncentrujemy na nich pozytywne wrażenia, które tak utkwią w podświadomości, że przez posiadanie owej rzeczy, uruchamiane są pewne procesy w mózgu co np: przyśpiesza krążenie, dostarcza adrenaliny itd.

7
Forum hipnoza i autohipnoza / Ile kosztuje hipnoza?
« dnia: Październik 15, 2013, 01:10:35 am »
Ile kosztuje pojedyncza terapia, spotkanie, wizyta u hipnotyzera w jakimś konkretnym celu, na przykład wyleczenia fobii? Pytam z ciekawości, ale kto wie czy się nie skuszę ;)

8
Forum uzdrawianie / Odp: Na czym polega bioenergioterapia
« dnia: Październik 15, 2013, 01:09:32 am »
Moja mama z kolei zawsze wyśniewa (śni jej się) wszystkie sytuacje, ale zazwyczaj w sposób bardzo wyraźnie symboliczny. Kilka razy to pomogło. Jednak czy to energia czy zbieg okoliczności? Może jestem niedowiarkiem, ale ciężko jest mi położyć wszystko na jedną kartę. Mimo to bardzo szanuję energoterapeutów, hipnotyzerów i innych specjalistów tego typu.

9
Forum uzdrawianie / Cennik wizyt u uzdrowicieli i terapeutów
« dnia: Październik 15, 2013, 01:07:11 am »
Czytam i czytam forum, wielu ekspertów uznanych w wielu dziedzinach opowiada o swoich usługach, ale chciałbym znać przynajmniej granice cenowe za poszczególne usługi lub wizyty. To może mnie zachęcić do zatelefonowania. Miałem pewien problem w przeszłości, dotyczył bóli kręgosłupa, ale niestety moja przygoda z uzdrowicielem skończyła się źle, a raczej przeciągała z wizyty na wizytę (bywało coraz drożej). Być może ja trafiłem na naciągacza - nie wiem. Dlatego na przyszłość chciałbym wiedzieć co ile mniej więcej kosztuje. Czy można liczyć na taki cennik lub przynajmniej kilka propozycji cenowych za poszczególne usługi uzdrowicieli i terapeutów?

10
Forum uzdrawianie / Odp: Problemy ze zdrowiem
« dnia: Październik 15, 2013, 01:03:58 am »
Trochę to denerwujące, że nik nie chce podać konkretnych cen. Nie oczekujemy, że napiszecie: taki i taki zabieg 450 zł netto. Jeśli nie da się napisać dokładnej ceny, to podajcie jakieś ceny za wizytę lub widełki cenowe. To może naprawdę zachęcić, bo będzie konkretna informacja.

Strony: [1]