Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Vizard

Strony: [1] 2 3 ... 19
1
Tabsy tabsami, ale ile tak można to ciągnąć? Miesiąc? Rok? 10 lat na proszkach na uspokojenie? Moim zdaniem jak się raz uzależnisz, to już później pójdzie łatwo, bo czy poważny problem czy błahostka, to zamiast skupiać się na rozwiązywaniu go, będziemy sięgać po tabletki na uspokojenie, a wtedy będzie trzeba coraz mocniejsze i mocniejsze. Może przesadzam, ale co dalej - psychotropy czy może dragi?

2
Wspomagać się warto. Im więcej rzeczy tym lepiej.
NIE ma jednej, stuprocentowej metody na zwalczenie alkoholizmu, bo na to wpływa ogromna masa czynników. Ludzie sobie wszywki wyrywają, wolą się śmiertelnie narażać, żeby tylko chlać.
Jednak urabianie części psychologicznej, to jest najważniejsza rzecz.

3
W sumie wszystko już zostało powiedziane, dodam tylko że zgadzam się w 100% z takim podejściem. Skoro dzieci z takim poziomem wiedzy są w stanie się tak szybko uczyć języka, to tym bardziej dorosły, który na dodatek znacznie więcej jest w stanie zrozumieć z mowy niewerbalnej. Kwestia ostrego przyuczenia się.

4
Forum afirmacje / Odp: Czy da się samemu tworzyć afirmacje
« dnia: Luty 18, 2017, 04:37:47 pm »
Dokładnie, da się ale nie jest to łatwe. Często widzę nawet strony, które niby coś wiedzą o tematyce afirmacji i pierwsze afirmacje czytane:

"bóg mnie kocha i jestem za wszystko wdzięczny".

Co to ma być za afirmacja? Co ona wnosi? To, że będziemy z uśmieszkiem latać i uśmiechać się do wszystkich, nie sprawi że ludzie nas polubią i nie poprawi nam życia. Będziemy w jakiejś iluzji szczęścia, póki ktoś nam porządnie nie dokopie :D

I takich błędów jest masa, dlatego lepiej pozwolić to zrobić profesjonalistom.

5
Forum Parapsychologia i Psychologia / Odp: Jak się pozbyć kompleksów?
« dnia: Luty 18, 2017, 04:35:42 pm »
Dużo pracować nad sobą, czytać, wdrażać w życie porady tych osób, które wiedzą jak pozbyć się waszego problemu, ale przede wszystkim bastować. Nikogo nie obchodzi większość waszych kompleksów i nie zwracają na to uwagi. A jak się śmieją, to pamiętaj, że każdą swoją wadę można przekształcić w zaletę.

6
Przeczytałem, zobaczyłem filmik, moim zdaniem ma to duży sens. Umiem dwa języki obce obecnie i faktycznie jak sięgam pamięcią wstecz, to moim głównym źródłem nauki była po prostu rozmowa z ludźmi, których znalazłem gdzieś przez internet. Moim zdaniem to najmocniejsza technika.

7
Forum afirmacje / Odp: Jakie afirmacje wybrać
« dnia: Styczeń 30, 2017, 12:48:57 am »
Zawsze wybierajcie afirmacje mp3. Są o wiele skuteczniejsze niż pisane, bo można sie wprowadzić przy tych odsłuchiwanych w stan alfa, czyli taki stan odmiennej świadomości w którym jesteśmy podatni na sugestie. Wiele o tym było na forum, ale wierzcie że w stanie alfa jak dajemy sobie jakąś sugestię, to jest ona 10 razy mocniejsza.

8
Forum afirmacje / Odp: Czy da się samemu tworzyć afirmacje
« dnia: Styczeń 30, 2017, 12:47:26 am »
Ogólnie tworząc własne afirmacje, można często popełnić wiele błędów i zrobić sobie takie afirmacje, które zamiast nas otwierać, rozwijać i wyrabiać dobre nawyki, mogą tylko psuć ego. Zawsze podaję ten przykład: jeśli osoba bardzo otyła, będzie wmawiała sobie "jestem chuda", to przez to nie schudnie. Nie zaakceptuje się też dzięki temu, bo za każdym razem będzie dochodzić do wniosku, żę jednak jest gruba, więc tylko się okłamuje.

Trzeba dużej znajomości tematu i wyczucia, żeby nie popełnić błędów w przypadki tworzenia afirmacji.

9
Forum afirmacje / Odp: Afirmacje a SEX i doznania seksualne
« dnia: Styczeń 30, 2017, 12:45:59 am »
Testowałem afirmację seksualną od Hepiki i powiem szczerze, że moim zdaniem bardzo pozytywne efekty mi przyniosła :)
Ogólnie to ma poprawić nasze ego, ma zadziałać w taki sposób, żeby w kwestiach łóżkowych, nie mieć żadnych negatywnych odczuć czy emocji, które często mogą być gdzieś w nas głęboko zakorzenione.

10
Forum afirmacje / Odp: System Afirmacji Hepika chomikuj
« dnia: Styczeń 30, 2017, 12:27:00 am »
Racja, dlatego własnie postanowiłem założyć temat. Ogólnie trzeba uważać, bo nie tylko hepika na chomikuj może być niebezpieczna. Często przy ściąganiu różnych rzeczy, można trafić na syfy. Czasem wystarczy wydać to 10, 20, 50 zł, żeby wszystko było ok i bezpiecznie.

11
Forum afirmacje / Odp: Afirmacje dla ludzi starszych
« dnia: Styczeń 30, 2017, 12:15:20 am »
Witaj. Afirmacje w takich kwestiach mogą być super, ale skoro przytłaczają Cię codzienne sprawy, to warto też zainteresować się relaksacją. Polecam poczytać o medytacji relaksacyjnej, fajnie się sprawdza gerelaxis na takie właśnie codzienne sprawy, więc działaj na ostrości :) Powodzenia!

12
Forum afirmacje / Afirmacje do porodu
« dnia: Styczeń 30, 2017, 12:08:31 am »
Co myślicie o takim porodzie z afirmacjami mp3? Moja znajoma ma rodzić niebawem i kiedyś rozmawialiśmy co nie co na temat afirmacji ogólnie i ona coś słyszała, że takie afirmacje zagranicą są popularne i bardzo chętnie kobiety z tego korzystają. Co myślicie o tym? Ja o afirmacjach w formie mp3 mam ogólnie dobre zdanie, ale nie wiem jak kobiety w ciąży do tego podchodzą.

13
Forum muzyka relaksacyjna / Nagrania do medytacji JakZdrowoZyc.PL
« dnia: Styczeń 20, 2017, 08:10:25 pm »
Cześć. Stosował ktoś z Was nagrania do medytacji z Jak Zdrowo Żyć? Chciałbym przetestować jakieś nowe nagrania tego typu, a te znalazłem w internecie pod frazą nagrania do medytacji.

14
Ja się zastanawiam nad kupnem książki "Slight edge" z tym, że jest chyba tylko w języku angielskim, a z tym u mnie nie za bardzo.

Próbuj ją czytać po angielsku. Książki motywacyjne są proste. Po pierwszym rozdziale będzie szło coraz szybciej. Ogólnie widziałem, że książka ma średnie opinie, ale sam nie czytałem.

15
Zioła, leki i suplementy diety / Odp: Calominal czy ma skutki uboczne?
« dnia: Styczeń 20, 2017, 07:53:14 pm »
Słyszałem o zatwardzeniach, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Swoją drogą nie poznałem osobiście osoby, która stosowała Calominal i nie wiem czy były po nim jakieś skutki uboczne. Kiedyś interesowałem się odchudzaniem, ale już dawno temu schudłem, więc jestem poza tematem :)
Ogólnie najwięcej problemów  z tabletkami do odchudzania, to jest kwestia niestrawności, biegunek, nadmiernego pocenia, zatwardzenia, swędzenia. To najczęściej.

Strony: [1] 2 3 ... 19