Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - rucinsky

Strony: [1]
1
Forum hipnoza i autohipnoza / Odp: Hipnoza a narkomania
« dnia: Kwiecień 29, 2017, 10:23:29 pm »
Fizyczne aspekty uzależnienia od np alkoholu, to akurat najmniejszy problem. Alkoholizm (i ogólnie uzależnienia) to choroba uczuć i emocji i dlatego sądzę właśnie, że to może być ciekawa alternatywa dla konwencjonalnej, dostępnej w PL terapii. Lub element wspomagający. Zanim napiszę więcej i spytam o nurtujące mnie pytanie odnośnie hipnozy właśnie, rozejrzę się trochę bardziej w dziale, żeby nie powielać ;)

2
Forum uzdrawianie / Odp: Depresja lękowa
« dnia: Styczeń 06, 2016, 11:26:41 pm »
Mantra, którą sobie odsłuchujesz to mantra Buddy 'Kochające Oczy'. Może zamiast odsłuchiwać, sobie ją powtarzaj - nawet w myślach.

Ale ogólnie, nie licz na to - że mantra wyciągnie Cię z depresji i sama w sobie załatwi problem. Buddyzm zaczyna się tam, gdzie kończy się psychologia. Jeśli koniecznie chcesz praktykować duchowo, borykając się z tego typu problemami - co jestem w stanie zrozumieć - to tylko i wyłącznie z dobrym nauczycielem.

Zweryfikuj lekarza i ewentualnie zastąp innym jeśli aktualnie Cię prowadzący nie daje rady. To po pierwsze. Po drugie - szukaj pomocy u ludzi, którzy już przerobili podobny problem. Szukaj praktyków - nie teoretyków. I najważniejsze - nigdy się nie poddawaj  :)

Strony: [1]