Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Amon

Strony: [1]
1
Energetyka Ciał Subtelnych / Formuła - Trans energetyczny
« dnia: Marzec 12, 2014, 01:43:19 pm »
Wszystkie poradniki będę oznaczał żarówką widoczną w ikonie wiadomości ;)

TRANS ENERGETYCZNY


Po dłuższych badaniach nad wibracją słów ułożyłem krótką formułę, którą potem testując przez ponad rok na sobie i 14 innych osobach udoskonalałem i poprawiałem aby nie miała skutków ubocznych. Obecnie udostępniam pierwszą zwrotkę "zaklęcia" (nad pozostałymi trzema trwają jeszcze badania, każda zwrotka jest w pewien sposób oddzielna od reszty dlatego można jej używać oddzielnie).

Formuła ma na celu powodować uspokojenie umysłu i odczuć przepływ energii w ciele, czyli mówiąc najogólniej spowodować trans energetyczny podczas którego wszystkie ciała subtelne są spokojne i otwierają się na energie z otoczenia.
Zaznaczam, iż zaklęcie nie wykonuje za nas całej roboty - umożliwia jedynie dobry start do ćwiczeń z naszym systemem energetycznym bądź stanami skupienia świadomości. Trans, który został wywołany może być dobrą odskocznią do każdego innego stanu - LD, OOBE itp.Działanie formuły:

Wibracje wywołane przez zaklęcie oddziałują na elementala fizycznego (każdy z nas go posiada), który zaczyna pracować nad rozszerzeniem ciała eterycznego co powoduje zwiększony przepływ energii w ciele. Normalnie nie jesteśmy w stanie nakazać temu elementalowi cokolwiek (odpowiada on za sferę automatyczną żywego ciała, czyli oddychanie, ruchy jelit itp.).
Reakcja w ciele eterycznym nadaje tempo reakcjom w wyższych ciałach (astralnym i mentalnym) co powoduje oczyszczenie z emocji z serca i myśli z mózgu. Tworzy się harmonia trzech ciał i energia swobodnie przepływa przez wszystkie ciała.

Odczucia są bardzo przyjemne, choć na początku niewiele czuć to już po kilkunastu sekundach można odczuć zmianę w ciele, które ciągle i delikatnie oddziałują na nas. Czasami są wrażenia usypiającego kołysania oraz pewnego rodzaju rozkoszy z posiadania ciała/bycia w ciele.


Sposób użycia:
Zalecane jest używanie formuły, gdy:
- jesteśmy zmęczeni
- chcemy się naładować świeżą energią
- jesteśmy niespokojni, zdenerwowani, zestresowani
- mamy obawy i lęki
- chcemy osiągnąć inny stan świadomości
- chcemy ćwiczyć energetykę, rozwijać czakry i ogólnie cały system ciała
- przy samouzdrawianiu
- chcemy uzyskać spokojny i energetyzujący sen

Instrukcja:
1. Przyjmujemy wygodną pozycję.
2. Wymawiamy formułę (w myślach, może być na głos lub szeptem) i zamykamy oczy.
3. Oczekiwać zmian.

Wymówienie formuły bez koncentracji na niej powoduje obniżoną wartość jej mocy. Dlatego należy dokładnie wypowiedzieć formułę, najłatwiej zrobić to na głos, tak by dotarło to do naszego ucha. Jeśli formuła jest wypowiedziana w myślach trzeba wyraziście ją wypowiedzieć (co jest dla większości trudniejsze).

Moc formuły trwa z kilka godzin, oprócz jednego wyjątku – gdy otworzymy oczy podczas działania zaklęcia zostanie ono jakby zerwane i przestanie działać z tą samą siłą. Należy wtedy wymówić je jeszcze raz lub rozbudzić się do końca – inaczej formuła będzie „chrzęściła” i ciało będzie miało zapewniony słabszy trans.


Formuła
Lamadan urii
Omułaj łeno
Giaen nyso
Oluf meriat

Skutki uboczne:

Nie zauważono skutków ubocznych, zarejestrowano jednak dwa przypadki koszmarów sennych, które jednak mogą być spowodowane czymś innym i brak jasno opisanej sytuacji, co wtedy robiono.
Przy nadużyciu formuły człowiek wpada w stan przypominający delikatny sen/lekkie otępienie, które znika jednak do następnego dnia.
Nie zaleca się używania formuły przed południem - zakłóca to równowagę biosystemu ciała i człowiek potem nie jest śpiący, gdy nadchodzi czas snu.
Nie powinno się używać formuły jako doładowania w przerwie pomiędzy ćwiczeniami lub podczas prowadzenia samochodu lub wykonywania innych funkcji do których potrzeba koncentracji i skupienia w świecie fizycznym.


Nie odpowiadam za błędne użycie opisanych metod.
Nie odpowiadam za użycie opisanej metody w innym celu niż jest to jej przeznaczone.
Nie odpowiadam za eksperymenty przy użyciu tej metody.

Amon

2
Energetyka Ciał Subtelnych / Ból głowy - opis, sposoby radzenia
« dnia: Marzec 11, 2014, 10:36:07 am »
Wszystkie poradniki będę oznaczał żarówką widoczną w ikonie wiadomości ;)

BÓL GŁOWY


Boląca głowa jest jednym z najczęstszych problemów dotyczących zdrowia człowieka dnia dzisiejszego. Ból w skroniach lub migrena męcząca pod czaszką jest wystarczającym powodem, by coś z tym zrobić. A tam gdzie problem jest i rozwiązanie. Tym bardziej w magii, gdzie metod jest mnóstwo. Wszystkie jednak okrążają centrum problemu. Dziś omówimy od strony duchowej jak wygląda i skąd się bierze ból oraz jak sobie z nim radzić.


Zaczęło się od…

Być może zbyt intensywnego myślenia, a może ktoś rzucił w nas myślformą o tak ciężkiej wibracji, że subtelne i bardzo szybkie wibracje głowy gwałtownie zwolniły tworząc zagęszczenie. Może po prostu brak nam specjalnych odmian prany odpowiadającej za funkcje poznawcze lub intelektualne lub zbyt intensywnie zastanawialiśmy się nad jakimś problemem, co wyczerpało nasze zasoby energii  – powodów jest mnóstwo, ale najważniejszy jest efekt tychże działań, czyli ból głowy.Ból jest…

Spowodowany przez brak energii, co powoduje, że wibracje naszych myśli nie są w stanie poruszyć materii w głowie. Te zagęszczają się zbijając w zgęstek i każda próba ich poruszenia lub rozbicia za pomocą skoncentrowanej energii (usilnego myślenia) spowoduje coraz silniejszy ból.

Biorąc pod uwagę to, że tam mamy skoncentrowane większość zmysłów i ośrodek wymiany myśli oraz skupienie świadomości, więc materie muszą być bardzo subtelne i wirować z dużą prędkością (w głowie jest czakra 3 oka i Korony, która znacząco podnosi wibracje) to choćby małe obniżenie wibracji spowoduje ból w okolicy głowy, a w drastycznych przypadkach miażdżącą czerep migrenę.Za poradą zielarki i magów trzech…

Skoro już wiemy na czym polega problem od strony technicznej przejdźmy do praktyki, czyli pozbywania się problemu.
Dzięki wiedzy czym jest ból możemy pomyśleć co zrobić. By sobie z nim poradzić należy poruszyć ociężałe materie i je rozproszyć, a wtedy ból przejdzie, a nawet sam się rozpłynie. Możemy to zrobić na wiele sposobów, ale ja opiszę trzy najpopularniejsze. Dodam, że każda z metod może być stosowana do każdego rodzaju bólu w głowie - od małego poprzez ćmienie aż do poważnej migreny.

Sposób I
Opiera się na powolnym rozpuszczaniu zagęszczonej materii i doładowaniu jej w sposób delikatny i nie sprawiający zagrożenia większym bólem.
1. Zlokalizuj miejsce bólu.
2. Rozgrzej dłonie pocierając je o siebie.
3. Dotknij tego miejsca całą dłonią.
4. Wizualizuj sobie powoli wnikające ciepło w kierunku bólu. Zrób to POWOLI, gdyż zbyt szybki przekaz energii boleśnie (dla Ciebie) zderzy się z zagęszczoną materią. Najlepiej jeśli to poczujesz.
5. Przelewaj ciepło dokoła aż poczujesz, że ból ustępuje, a zgęstek materii rozpuszcza się całkowicie.

Sposób II
Opiera się na zebraniu zgęstniałej materii i wyrzuceniu jej z okolic głowy. Tą metodą nie zdołasz się całkowicie i dokładnie oczyścić, ale ciało zdoła się zregenerować i oczyścić się z resztek bólu.
1. Dotknij obu skroni dwoma palcami na każdą stronę.
2. Poczuj przy skroniach ten ból, który jest w głowie, dla lepszej pracy ściągnij go w pobliże skroni.
3. Wizualizacją ściągnij nadmiar materii do końcówek palców.
4. Przejedź palcami wzdłuż skroni aż nad uchem.
5. Powtarzaj aż do usunięcia nadmiaru i wyrównania ciśnienia w głowie.

Sposób III
Opiera się o ogólne oczyszczenie głowy i wyrównanie energii w niej i jej otoczeniu.
1. Rozgrzej dłonie.
2. Jedną dłoń oprzyj o czoło, a drugą o tył głowy lub inną metodą: połóż ciepłe dłonie po bokach głowy.
3. Poczuj jak ciepło obu dłoni łączy się ze sobą.
4. Połączenie powinno pobudzić materie do krążenia, nie wzmacniaj, ale pozwól płynąć i utrzymuj ciepło.

 

Komentarz:
Ciepło jest tą formą energii, w którą zmienia się praktycznie każda inna energia. Jest to najprostsza forma, a więc dostępna każdemu. Od strony fizycznej odpręża, od energetycznej daje energię materiom dzięki czemu mogą krążyć. Po usunięciu lub rozpuszczeniu zagęszczonych materii ból powinien przejść i zniknąć bez śladu jednak zalecany jest odpoczynek – materie nadal są wrażliwe i mogą łatwo zatrzymać krążenie energii w czaszce.

 

Jak widzicie przy użyciu naturalnych i bardzo prostych metod można pozbyć się męczącego problemu nie wydając przy tym wielkiej kasy na leki. Jeśli właściwie wykonacie podane metody ból nie powinien być już dla Ciebie trudnością. Jeśli chcesz się pochwalić jak sobie poradziłeś/aś to napisz komentarz pod spodem artykułu :D

Korzystaj zdrów! ;)Nie odpowiadam za błędne użycie opisanych metod.
Nie odpowiadam za użycie opisanych metod dla innych części ciała.
Nie odpowiadam za eksperymenty przy użyciu tych metod.

Amon

3
Przywitaj się / Witam, tu Amon
« dnia: Marzec 10, 2014, 08:02:04 pm »
Za górami za lasami...
Ech, to nie ta bajka.

Jak widać po tytule jestem Amon :D
A konkretnie młody i głupi chłopak z ośmioletnim stażem w dziedzinach takich jak ezoteryka, magia i okultyzm (w skrócie EMO). Moją główną specjalizacją jest uzdrawianie i energetyka ciał subtelnych (to moja pasja) i tym się właśnie zajmuje na co dzień.

Na obecny moment nie proponuję swych umiejętności, poczekam, oswoję się...

Obecnie jestem na etapie powtórnego układania swej wiedzy w całość. Jestem chętny do tworzenia, pisania itd. na rzecz forum i szczerze to chciałbym znaleźć swój kąt w internecie bez ciągłego przenoszenia się.

Pozdrawiam ;)

Strony: [1]