Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - anula

Strony: [1]
1
Forum wróżby / Uroki miłosne
« dnia: Marzec 03, 2015, 04:44:04 pm »
Oto pokrótce moja historia....
Zacznę od tego, że zazwyczaj osoby które zasługują na prawdziwą miłość na kogoś uczciwego, kochanego, wiernego to spotykają osoby nie warte nawet minutowej uwagi... ja też pokochałam takiego człowieka, zakochałam się bez opamiętania, dałam mu wszystko a on i tak mnie zranił, zostawił bez słowa przepraszam jego ostatni sms to "życie jest wredne", a to nie życie jest wredne tylko ludzie...nie potrafiłam go jednak przestać kochać,myśleć o nim. Zdecydowałam się odzyskac Go za wszelka cenę. Trafiłam na stronę z urokami miłosnymi (adres z tego co pamiętam to  urokimilosne.pl  ) i zamowilam najsilniejszy urok. Po niespełna 3 tygodniach powrócił błagając o przebaczenie. Wybaczyłam, wszak Go kocham. Tak czy inaczej, ostrzegam innych, uważajcie komu oddajecie swe serce.

2
Forum wróżby / Wróżby online
« dnia: Grudzień 30, 2014, 03:14:12 pm »
Zapraszam na portal http://ezowymiar.pl , gdzie znajdziecie wielu doradców duchowych oferujących swe usług na najwyższym poziomie.

Strony: [1]