Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mariamala1

Strony: [1]
1
Pij wodę

Odwodnienie to częsta przyczyna osłabienia. Może powodować także palpitacje serca, a nawet utratę przytomności. To dlatego, że nasz organizm składa się głównie z wody. Badanie z 2009 roku przeprowadzone przez naukowców z Tufts University wskazało, że nawet niewielkie odwodnienie – utrata 1-2 proc. wody organizmu może wywoływać uczucie zmęczenia i dekoncentrację.

2
Ogólne rozmowy / Odp: Problem ze słodyczami - jak nie jeść słodyczy
« dnia: Grudzień 31, 2017, 08:49:00 pm »
Operacja usunięcia cukru z diety nie jest wcale tak trudna, jak może się wydawać. Należy jednak przeprowadzić ją stopniowo, dzięki czemu stale będziemy obniżać swój próg słodkości. Chcąc unikać cukru, możemy wykorzystać mnóstwo zamienników i wprowadzić nowe, naturalne słodkości do naszej kuchni. Pamiętajmy jednak, że głownym celem detoksu od cukru jest to, aby odzyskać kontrolę nad swoim apetytem. W końcu wszystko jest dla ludzi- nawet słodycze, o ile decyzja o ich zjedzeniu jest podejmowana świadomie, a nie pod wpływem impulsu nie do opanowania.

3
Ogólne rozmowy / Odp: Sposób na pewność siebie
« dnia: Grudzień 31, 2017, 08:48:14 pm »
Stąpaj pewnie po ziemi. Proste plecy, pierś do przodu, pewny wzrok przed siebie i szybki krok – to naturalna postura osób pewnych siebie i dążących do celu. Przyjmując taką postawę przekazujesz wiadomość o swoich pewnych przekonaniach nie tylko ludziom wokoło, ale i sam sobie :)

4
Znajdź powód, żeby wstawać rano.
Niech to będzie zaplanowany trening, pyszne śniadanie zrobione bez pośpiechu, obejrzenie kawałka swojego serialu przy jedzeniu, zrobienie dobrej kawy, nadrobienie zaległości. Powód do wstania zwiększa motywację. Motywacja sprawia, że chce ci się wyłączyć budzik i działać.

Strony: [1]