Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogólne rozmowy / Wykładzina do mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez glimka dnia Październik 14, 2018, 06:37:31 pm »
Zastanawiam sie nad połozeniem w mieszkaniu wykładziny.... Aktualnie mam panele. Ale sa stare, szykkuje mi się remont.

Może ktoś ma wykładzinę na podłodze?
2
Szkoła Rozwoju Duchowego Stanisława Kwasika / Bicie dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość dnia Październik 14, 2018, 02:34:21 pm »
Zapraszam Forowiczów do zapoznania się z moim artykułem, który umieściłem na mojej stronie internetowej www.uzdrawianie.kwasik.pl Będzie mi miło, jeśli Państwo wniesiecie przemyślane uzupełnienia, a ja będę mógł umieścić je pod moim artykułem jako załączniki.

http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=201:71-bicie-dzieci&catid=38:artykuy&Itemid=89
3
Ogólne rozmowy / Gdzie założyć konto firmowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez glimka dnia Październik 14, 2018, 10:47:42 am »
Mój kolega zakłada właśnie firmę i musi otworzyć konto firmowe.
Czy możecie polecić jakieś, które jest darmowe albo jego prowadzenie nie kosztuje dużo, a do tego ma także w miarę dobre warunki jeśli chodzi o przelewy do ZUS i US?
Chciałabym mu coś odpowiedniego podpowiedzieć, ale sama się nie znam za dobrze.
4
Forum afirmacje / Odp: Afirmacje mp3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lumon dnia Październik 13, 2018, 02:07:46 pm »
fajne są :) sprawdziły ogolnie mi się fajnie
5
Ogłoszenia / KURS "RADIESTEZJA W PRAKTYCE"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inspiracja dnia Październik 09, 2018, 11:01:24 am »
Zapraszamy na kurs radiestezji dla początkujących - przeznaczony dla osób zainteresowanych zgłębianiem szeroko pojętej wiedzy radiestezyjnej, wprowadzającej w zagadnienia z zakresu radiestezji praktycznej, terapeutycznej, teleradiestezji (np. wykrywanie źródeł zakłóceń energetycznych, przyczyn złego samopoczucia, dobór odpowiednich suplementów diety czy produktów żywnościowych, określanie niedoborów makro i mikroelementów w organizmie i.t.p.). Uczestnicy mają możliwość sprawdzić własną wrażliwość radiestezyjną i predyspozycje, dowiedzieć się o m.in. czym kierować się przy doborze odpowiedniego dla siebie wahadła, jakie wybrać ćwiczenia, by doskonalić umysł i poprawiać efektywność swojej pracy, systematycznie podnosząc jej poziom.

Kurs to również dobry czas, by dotknąć teleradiestezji czyli  pracy na biometrach, planach, umożliwiającej szukanie np. osób, przedmiotów zaginionych, złóż, cieków wodnych, wypływu wody. Uczestnicy dowiedzą się  o prawach rządzących radiestezją, zapoznają z różnorodnością sprzętów (różdżki, wahadła egipskie, lecznicze, przemienniki i.t.p.) oraz poznają tajniki wiedzy radiestezyjnej dotyczącej szukania miejsca na budowę studni czy lokalizowania i badania siły natężenia promieniowania cieków wodnych. Ważnym elementem spotkania jest zapoznanie się z zasadami BHP w oparciu o wiedzę ogólnodostępną, ale również doświadczenie prowadzącej. Początkujący radiesteci muszą przestrzegać kilku zasad warunkujących właściwą i bezpieczną pracę.

W PROGRAMIE : -  czym jest radiestezja (wprowadzenie) - radiestezja terapeutyczna, teleradiestezja i inne działy radiestezji,  - badanie własnych predyspozycji,  - prawa radiestezyjne, - rodzaje sprzętu radiestezyjnego  - rodzaje emanacji radiestezyjnych, - naturalne sposoby zabezpieczania się przed szkodliwym promieniowaniem,  - BHP radiestety, zajęcia praktyczne (m.in. praca na biometrach, nauka posługiwania się różnym sprzętem radiestezyjnym) - ekspertyza zawartości biopierwiastków w organizmie.

Kursy organizowane cyklicznie, zakończone otrzymaniem Certyfikatu Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016).

KOSZT: 350 zł - w cenie szczegółowy skrypt, biometry i materiały pomocnicze. Uwaga - cena dla kursu indywidualnego ( dodatkowa opłata 300 zł).

TERMIN: Wrocław, 11 listopada 2018r. (początek zajęć o godz.11)
OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA MIEJSC.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.:509354808.

PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej. Umiejętności swe zdobyła szkoląc się u jednego z największych healerów naszych czasów, cenionego w kraju i za granicą - Andrzeja Lewandowskiego. Posiada wiele dyplomów z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i inicjacji w zakresie terapii naturalnych. Wieloletnie doświadczenie zdobywała prowadząc działalność w gabinetach, sanatoriach oraz ośrodkach medycyny naturalnej. Oprócz pracy z klientem indywidualnym, prowadzi szkolenia, prelekcje, zabiegi grupowe i warsztaty ezoteryczne.

6
Ogólne rozmowy / Coś dla myśliwego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adamo93 dnia Październik 08, 2018, 10:22:01 pm »
elowy.pl to sklep gdzie znalazłem wszystko co mi jest potrzebne do mojej pasji jakie jest myślistwo. Znalazłem tam nie tylko ubrania ale również różne akcesoria do broni. Zamówiłem sobie bardzo dużo rzeczy i jestem pod wrażeniem ich wykonania. Polecam.
7
Ogólne rozmowy / Odp: Założenie konta w banku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez opiekunnestbank dnia Październik 05, 2018, 06:00:17 pm »
Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To faktycznie darmowe konto bankowe, a w jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.
 
 Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
 
 Pozdrawiam,
 Opiekun Klienta Nest Bank
 nestbank.pl
8
Forum afirmacje / Odp: Afirmacja na miłość
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rokob dnia Wrzesień 29, 2018, 07:37:36 pm »
uwazam ze to nie jest zby tdobre ale to zalzy od człoweka
9
Forum afirmacje / Odp: Afirmacja na miłość
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rokob dnia Wrzesień 29, 2018, 07:36:51 pm »
to chyba nic dobrego
10
Forum NLP i perswazji / Odp: Co sądzicie o NLP?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez micronewbie dnia Wrzesień 26, 2018, 05:20:41 pm »
Programowanie neurolingwistyczne bardzo poszerza horyzonty.
Strony: [1] 2 3 ... 10