Autor Wątek: Orgazm w hipnozie  (Przeczytany 6368 razy)

Vizard

• Sr. Member
Orgazm w hipnozie
« dnia: Październik 31, 2013, 01:00:23 pm »
Widziałem zarówno amerykańskie, niemieckie jak i polskie filmy na Youtube, kiedy to hipnotyzer wprowadza kobietę w trans i doprowadza do orgazmu. Na ile jest to możliwe, na ile to ciekawa bajka dla napalonych na hipnozę dzieciaków (takich jak ja do niedawna).

Klaudiusz Emmerle

• EKSPERT na FORUM
  • Full Member
  • Indywidualne i grupowe sesje hipnoterapii.
    • www.hypno.pl
Odp: Orgazm w hipnozie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2013, 05:59:29 pm »
Całkiem możliwe. Każdy stan, który przeżyłeś w życiu można z łatwością przywołać dzięki hipnozie - można się upić nie dotykając kropelki alkoholu, można również wywołać orgazm a nawet wzmocnić go wielokrotnie.

W hipnoterapii stosuje się takie techniki w leczeniu zaburzeń seksualnych - szczególnie oziębłości, natomiast w hipnozie scenicznej, jak to w hipnozie scenicznej - dla zgrywy i fajnego efektu.

A dziewczyny z forum wpadły na pomysł, że taka umiejętność mogłaby stanowić całkiem ciekawe urozmaicenie życia seksualnego, z czym również się zgadzam.

Gdzieś to już mówiłem, ale powtórzę jeszcze raz: hipnoza w tym zakresie bardzo ciekawą sprawą jest, ale jednak ja osobiście wole wywoływać takie stany "starymi sprawdzonymi metodami"  ;)
www.hypno.pl - moja strona o hipnozie i hipnoterapii.

DonKpe

• Global Moderator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2013, 04:33:19 pm »
Klaudiusz, ktoś też kiedyś wspominał, że hipnoza działa w 97% ludzi (zawsze te 3% trzeba sobie zostawić), a czy te Twoje tradycyjne metody też są takie pewne? :D

Klaudiusz Emmerle

• EKSPERT na FORUM
  • Full Member
    • www.hypno.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2013, 11:27:00 pm »
Czytałem statystykę, że coś mniej więcej w granicach 93 - 94% (w temacie hipnozy oczywiście).

A w temacie skuteczności "tradycyjnych metod"... a gentleman doesn't kiss and tell  :-X

Wera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2013, 01:52:27 pm »
Widziałem zarówno amerykańskie, niemieckie jak i polskie filmy na Youtube, kiedy to hipnotyzer wprowadza kobietę w trans i doprowadza do orgazmu. Na ile jest to możliwe, na ile to ciekawa bajka dla napalonych na hipnozę dzieciaków (takich jak ja do niedawna).

hihi:) tez ogladalam takie filmiki i wlasnie miedzy innymi dlatego tutaj zajrzalam:> Czyli to jest prawda, a nie tylko fikcja/udawany film? Hmm a moge sama sie zahipnotyzowac i doswiadczyc takiego mocnego orgazmu podczas stanu hipnozy? :-[

Klaudiusz Emmerle

• EKSPERT na FORUM
  • Full Member
    • www.hypno.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2013, 10:08:50 pm »
 Da się. Ale znacznie łatwiej jest, żeby (przynajmniej na początku) ktoś Ci pomógł.

Z autohipnozą jest tak, że najpierw ktoś powinien Cię nauczyć jak to robić poprawnie (znów przytoczę tu mój ulubiony przykład – możesz przeczytać tysiąc książek o pływaniu, ale nic nie zastąpi godziny z instruktorem w wodzie – to po prostu trzeba załapać).

Kiedy już nauczysz się autohipnozy, musisz ją poćwiczyć przez jakieś 2 -3 tygodnie, żeby nabrać wprawy, a później możesz stosować na sobie takie sztuczki jak wywoływanie i podkręcanie stanów. Co nie zmienia faktu, że będzie Ci znacznie łatwiej załapać, w czym rzecz jeśli najpierw ktoś z zewnątrz wywoła u Ciebie taki stan.

Podsumowując – hipnotyczne wywoływanie orgazmu (czy jakiegokolwiek innego stanu) to technika, którą można ćwiczyć samemu, z partnerem czy partnerką a nawet z terapeutą. Każdy wariant wchodzi w grę.

adanea

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2013, 10:45:49 pm »
Nie wiem dlaczego ale odnajduję hipnozę jako swoistego rodzaju oszustwo. "Upić się bez alkoholu", "przeżyć orgazm bez naturalnej stymulacji" - a bym tak nie chciała.

Klaudiusz Emmerle

• EKSPERT na FORUM
  • Full Member
    • www.hypno.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2013, 06:14:39 pm »
No proszę – mamy kolejną miłośniczkę „starych sprawdzonych metod” ;D

Co nie zmienia faktu, że hipnoza nie jest „swego rodzaju oszustwem”.

Każdy stan, którego doświadczasz jest wywoływany w Twoim mózgu – radość, ból, intoksykacja alkoholem, orgazm… I każdy stan można wywołać przynajmniej na dwa różne sposoby. Możesz nasączyć swoją krew alkoholem, co wywoła określoną reakcję Twojego mózgu, możesz również zastosować hipnozę i uzyskać dokładnie taki sam stan i taką samą reakcję. W odczuciach nie będzie różnić się kompletnie niczym (no może poza faktem, że używając hipnozy zamiast alkoholu nie zabijesz jakiegoś miliarda swoich neuronów i nie zaszkodzisz własnej wątrobie).

Dokładnie tak samo jest z orgazmem – można go wywołać poprzez stymulowanie stref erogennych na ciele, co wywoła konkretną reakcję w mózgu, ale można również po prostu wywołać tą samą reakcję w mózgu bezpośrednio - nie stymulując niczego, poza samym mózgiem.

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2014, 01:29:39 pm »
Nie wiem dlaczego ale odnajduję hipnozę jako swoistego rodzaju oszustwo. "Upić się bez alkoholu", "przeżyć orgazm bez naturalnej stymulacji" - a bym tak nie chciała.

Adanea, czemu zaraz oszustwo :) Orgazm w hipnozie można potraktować jako zabawę. Czemu rezygnować z tradycyjnych metod. Ludzie lubią jeździć samochodem, ale grają w gry komputerowe w których można się pościgać.

Ja też jestem zwolennikiem tradycyjnych metod zarówno alkoholowych, jak i tych, które są głównym wątkiem tematu, ale eksperymentować warto :)

poczytna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2015, 11:48:33 am »
Fascynujące. Jestem bardzo ciekawa czy kobieta, którą poddano tego typu hipnozie i aktywności w niej, potem to pamieta ?