Autor Wątek: Problem ze słodyczami - jak nie jeść słodyczy  (Przeczytany 7703 razy)

lacrimosaVe8

• Newbie
  • *
Odp: Problem ze słodyczami - jak nie jeść słodyczy
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2014, 09:55:38 pm »
Madonna też stosowała mycie zębów, żeby nie mieć ochoty na słodycze. Moim sposobem są gorzkie herbaty - po nich też mi przechodzi apetyt na słodycze, ale znam osoby u których jest wprost przeciwnie. Najlepiej jest próbować wszystkiego i sprawdzać, jak reaguje nasz organizm.
Zauważyłam, że największa ochota na słodycze przychodzi mi wtedy, kiedy mam mało magnezu w organizmie - trzeba go więc uzupełniać.

Marek - psychologia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 07, 2014, 09:58:30 am »
Mnie w niejedzeniu słodyczy bardzo pomogły takie afirmacje: http://fitness.hepika.pl/
Poczytajcie na tej stronie na ich temat - po 4 tygodniach odczuwałem lekki wstręt do słodyczy - nie jem od 4 miesięcy co widać też na wadze :)

Hej - super sprawa te afirmacje fitness, faktycznie nie chcę się po nich słodyczy - a one były moim głównym wrogiem w walce z odchudzaniem
Interesuje się psychologią :)

kredyt hipoteczny

• Newbie
  • *
  • Kredyt hipoteczny forum
    • Pożyczki bez bik opinie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 25, 2014, 06:36:57 pm »
Mnie pomogła ta hipnoza z Hipnosencja na odchudzanie - REWELACJA
Potrzebujesz kredytu? Sprawdź na kredyt hipoteczny forum

Tika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 13, 2015, 11:52:09 am »
Z mojego doświadczenia wynika, że dobrze jest zrobić sobie badanie na pasożyty przy pomocy dobrej maszyny do biorezonansu. Dobrej, czyli takiej, która ma spis wszystkich istniejących pasożytów. Mogę podać namiar na takie miejsce w Oławie. Najczęściej okazuje się, że to pasożyty, które potrzebują do życia i namnażania się cukru, wywołują głód słodyczy, a przy okazji masę innych objawów.

xan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 21, 2017, 08:51:45 am »
Powiem Ci kochana, ze miałam podobnie. W zeszłym roku próbowałam wielu diet, niektorych naprawdę restrykcyjnych ale często przynosiły zupełnie inny efekt. W któryms momencie coś we mnie pękało i po prostu musiąłam sięgnąć po coś słodkiego.

Aktualnie staram się podchodzić do kwestii diety bardziej racjonalnie. NIe zabraniam sobie wszystkiego. Jestem zdania, że umiar jest najważniejszy. Kosteczka czy dwie czekolady nie są złe. Nie zawierają tak dużo kalorii i bardzo dobrze wpływają i na nasze zdrowie i na nasze samopoczucie( poczytaj sobie o jej wlaściwościach)

Sama mam totalną słabość do gorzkiej Wedla ( uwielbiam);

atinex

• Newbie
  • *
    • www.whynotnow.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2017, 02:16:39 pm »
Trzeba poznać swój organizm i zobaczyc po czym nie mamy ochoty na słodycze, a po czym ta ochota wzrasta.

glimka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 25, 2017, 09:09:31 am »
Oj nie wiem również czy byłabym w stanie zrezygnować ze słodyczy Za bardzo je lubię :) Jednak od jakiegoś czasu staram się wybierać te zdrowsze słodycze. Tak jak osoba powyżej wspomina - czekolade czy inne słodycze, które jednak coś są w stanie mi dać.....

Nie wiem czy widzieliście ale mozna sobie kupić również słodycze bez cukru :) Które są zdrowe dla naszych zębów oraz nie tuczą. Nie widziałam ich stacjonarnie, ale w sieci zamówicie sobie je bez problemu.

vege_Bolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 11, 2017, 02:52:19 pm »
Kupuj rzeczy, które mogą być substytutem słodyczy. Pozostawią uczucie słodkości anie będą takie niezdrowe dla Ciebie. Niestety to jest uzależnienie takie jak każde inne. Pilnuj się a jeśli będziesz z kimś na zakupach to niech on Cię odciąga od półek.

mariamala1

• Newbie
  • *
    • https://rehabilitacja-arpwave.pl/zerwane-wiezadlo-poboczne-kolana
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 31, 2017, 08:49:00 pm »
Operacja usunięcia cukru z diety nie jest wcale tak trudna, jak może się wydawać. Należy jednak przeprowadzić ją stopniowo, dzięki czemu stale będziemy obniżać swój próg słodkości. Chcąc unikać cukru, możemy wykorzystać mnóstwo zamienników i wprowadzić nowe, naturalne słodkości do naszej kuchni. Pamiętajmy jednak, że głownym celem detoksu od cukru jest to, aby odzyskać kontrolę nad swoim apetytem. W końcu wszystko jest dla ludzi- nawet słodycze, o ile decyzja o ich zjedzeniu jest podejmowana świadomie, a nie pod wpływem impulsu nie do opanowania.

oknoband

• Newbie
  • *
    • http://agloni.pl/
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 20, 2018, 04:25:35 pm »
Jedz pełnowartościowe produkty o słodkim smaku - pełne zboża, marchew, orzechy, masło, jeśli nie jesteś wegetarianką - wołowinę. Miej w kuchennej szafce daktyle, suszone śliwki albo morele i sięgaj po nie w sytuacjach, kiedy musisz natychmiast coś słodkiego.

horazs1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 26, 2018, 09:05:40 pm »
Nagłe, całkowite odstawienie cukru może stać się zgubnym zabiegiem, ponieważ nie jesteśmy w stanie rozstać się w jednej chwili z nawykiem, który „pielęgnowaliśmy” przez całe życie. Postanowienie, aby całkowicie przestać jeść słodycze nie jest do końca pomysłem.

macissrew

• Newbie
  • *
  • macissrew
    • projektant ogrodu Małopolska
macissrew
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2018, 03:29:59 pm »
w dzieciństwie byłem uzależniony od słodyczy ale pomogły mi trening- ćwicze judo i wiem ze jak bede sie obżerał slodyczami to będę słabszy na treningu
Pragnąc posiadać w samej rzeczy ciekawie oraz ze smakiem urządzone mieszkanie czy ogród, powinniśmy je adekwatnie urządzić, przetestuj naszą stronę  zobacz efekty umiłowania do harmonijnych przestrzeni.

anuszka68

• Newbie
  • *
    • doswiadczaj.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 11, 2018, 08:51:50 pm »
Poszukaj zamienników orzechy słonecznik itp byle nie chipsy