Autor Wątek: Bioenergoterapia  (Przeczytany 3056 razy)

Beatka

• Newbie
  • *
Bioenergoterapia
« dnia: Grudzień 16, 2013, 02:18:30 pm »
Witam, interesuję się tematem Bioenergoterapii. Bardzo dużo czytałam o tej metodzie uzdrawiania i jestem mocno zainteresowana, wynikami jakie można dzięki niej uzyskać. Czy ktoś zna z was osoby szczególnie uzdolnione w tym kierunku, może kogoś szczególnego polecić?Czy ktoś widział może takiego bioenergoterapeutę w akcji? Jak kogoś właśnie uzdrawiał za pomocą nakładania rąk, albo przez podawanie naelektryzowanej wody?a może ktoś z was sam doświadczył  takiego uzdrowienia?

www.krzysztofzwolak.pl

• Newbie
  • *
Odp: Bioenergoterapia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2014, 04:06:03 pm »
Proszę obserwować na mojej stronie .Może w tym roku jak sie wszystko dobrze poukłada to zacznę robić szkolenia . Ze Bioterapii, Bioterapii połączonej z hipnozą . BHP terapii ,Anatomia i fizjologia człowieka , diagnostyka, egzorcyzmy. www.krzysztofzwolak.pl

muninszaman

• Newbie
  • *
  • Usługi i szkolenia huny online
    • Blog Munina
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2014, 09:43:57 am »
Witam, interesuję się tematem Bioenergoterapii. Bardzo dużo czytałam o tej metodzie uzdrawiania i jestem mocno zainteresowana, wynikami jakie można dzięki niej uzyskać. Czy ktoś zna z was osoby szczególnie uzdolnione w tym kierunku, może kogoś szczególnego polecić?Czy ktoś widział może takiego bioenergoterapeutę w akcji? Jak kogoś właśnie uzdrawiał za pomocą nakładania rąk, albo przez podawanie naelektryzowanej wody?a może ktoś z was sam doświadczył  takiego uzdrowienia?

Mogę polecić odwiedzenie i zapoznanie się ze stroną Jerzego Strączyńskiego, gdzie są interesujące i wyczerpujące teksty na temat bioenergoterapii itd.: www.energoterapia.pl
Ja osobiście zajmuję się uzdrawianiem metodami huny (niekiedy są bardzo podobne do bioenergoterapii), ale jeżeli interesuje Cię bioenergoterapia to uważam, że Jerzy Strączyński jest naprawdę dobrym specjalistą w tej dziedzinie.
Uzdrów swoje pieniądze, związek, ciało i psychikę, relacje towarzyskie i rodzinne oraz duchową ścieżkę! Metody huny wg Serge'a Kahili Kinga na odległość, Akademia Huny: www.muninszaman.blogspot.com

Reikowiec

• Jr. Member
  • **
  • Ekspert z dziedziny psychotroniki i bioterapii
    • Sensei Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2014, 11:10:58 pm »
A i owszem doświadczyłam, techniką Reiki. Gdyby nie to pewnie bym już nie żył.

kamilubosz

• Newbie
  • *
    • żaluzje poznań
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2014, 12:17:50 pm »
No niestety ja zawiodłem się na tego typu praktykantach. Odwiedziłem kilkunastu pewnie. I cenie tych którzy nie obiecywali zbyt wiele. Niestety większość była takich, którzy mówili, że za rok będę biegał. Ehhhh
Domarant to znany producent osłon okiennych w Poznaniu.