Autor Wątek: Orientalne makatki  (Przeczytany 2385 razy)

Nadia

• Newbie
  • *
Orientalne makatki
« dnia: Grudzień 18, 2013, 11:01:01 am »
Co myślicie o orientalnych makatkach z symbolami i napisami? Dostałam taką makatkę w prezencie i bardzo mi się podoba. Ale nie bardzo wiem co ona ma robić? Nawet nie wiem co oznaczają wyszyte na niej symbole. Czy jest jakaś książka, gdzie były by opisane wszystkie takie orientalne napisy czy symbole? Chętnie dowiedziałabym się czego mi życzy, osoba która mi to podarowała. No i gdzie najlepiej taką makatkę powiesić, żeby spełniała swoje przeznaczenie.

Vizard

• Sr. Member
Odp: Orientalne makatki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2014, 12:04:34 am »
Już o symbolach się chyba wypowiadałem. Moim zdaniem to jest tak, że jak w coś pakujesz energię, to to skupia Twoją podświadomość. Przykładowo jak dostaniesz jakiś buddyjski znak, to czy on Ci jakoś pomoże, albo jakoś Cię zmieni? No chyba że jesteś buddystką. natomiast jeśli jesteś chrześcijanką, to symbol krzyża na pewno ma dla Ciebie znaczenie i wiezysz przykładowo że Cię ochroni. Tak samo jest z innymi symbolami.

Atapi

• Newbie
  • *
    • Znaczenie snów
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2014, 12:07:15 pm »
Jeżeli to serio zwyczajna makatka o orientalnym wzorze, to ona nie ma innych funkcji poza ozdobnymi. Może to jednak być tanka buddyjska i wtedy to już inna sprawa. Tanki mają różne funkcje o czym można przeczytać choćby na wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Thangka
Kolory aury które widzę

kaligraf4

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2014, 12:27:50 pm »
witaj. wyślij mi zdjęcie na kaligraf4@gmail.com

mozliwe że ma ciekawe ochronne mantry, wtedy można to powiesić nad drzwiami.

Fraida_pl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2014, 01:07:45 pm »
To też kwestia wiary i energii jaką w sobie posiadasz- talizmany jak najbardziej pomogą Ci w dążeniu do wyznaczonego celu,a czasem ochronią bo sa również takie które posiadają taką moc.
Sklep Czarodziejski FRAIDA.PL - www.fraida.pl
Sklep ezoteryczny.

Oliwka88

• Full Member
  • Lubię ciekawostki, lubię świat
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2014, 08:53:10 pm »
Ja widziałam kiedyś w sklepie w galerii w Warszawie, ale nie pamiętam w którym dokładnie to było. Były naprawdę tanie, za kilkanaście złotych. Czy ktoś może je widział w Warszawie w sklepie stacjonarnym?
Ciekawy filmik o odmrożeniach (uwaga! Mocne zdjęcia... https://www.youtube.com/watch?v=-VIECb-Bqyk )