Autor Wątek: Szybka nauka języków obcych  (Przeczytany 2111 razy)

Miloszek

• Newbie
  • *
Szybka nauka języków obcych
« dnia: Luty 07, 2014, 02:33:01 pm »
Do rozwoju osobistego na pewno można zawrzeć też naukę języków obcych prawda?
Co sądzicie na ten temat - czy warto się uczyć a jesli tak to jakimi metodami?

Żyj świadomie

• Moderator
  • Newbie
  • Żyj i daj żyć innym.. :)
    • Żyj świadomie każdego dnia. :)
Odp: Szybka nauka języków obcych
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2014, 12:21:45 pm »
Szczerze mówiąc nie do końca odpowiem Ci na to pytanie, ponieważ sam tak bardzo jakoś aktualnie nie uczę się języków, ale wiadomo, że jak jesteśmy wstanie relaksu, to szybciej się uczymy więc trzeba by było znaleźć najlepiej jakieś nagrania, takie jest moje zdanie. : )

Mam przykładowo znajomego który uczył się języka angielskiego.. grając w gry przez internet, w sumie ja dzięki nim też się nauczyłem więcej niż w szkole i to wiele. Chociaż nie powiem, że jestem z tego języka świetny ale rozumiem często dość rozumiem. :)
W najbliższym czasie mam zamiar to poprawić. :)
"Problem nie jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu, czy rozumiesz?" - Kapitan Jack Sparrow.
Sesje uzdrawiania rekonektywnego

pawello

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2014, 12:38:08 pm »
Szybka nauka języków? jest to możliwe pod warunkiem, że włoży się w to sporo czasu i pracy. nieważne czy się bedzie korzystać z niewiadomo jak drogich materiałów i kursów. Tak na prawdę trochę chęci i samodzielna nauka angielskiego jest w pełni możliwa. W artykule znajdziecie informacje o  tym jak dobrze uczyć się po swojemu :)

danna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2015, 03:38:02 pm »
Moim zdaniem warto się uczyć i zawsze będzie warto niezależnie od tego w jakim momencie życia będziemy. Na pewno nauka języków dobrze na nas wpłynie. Na kiedy uczę się języka obcego omijam język, który doskonale znam czyli polski. Przy nauce niemieckiego zastąpiłam prawie w całości swój język właśnie tym. Oglądałam telewizję, słuchałam radia, czytałam gazety, grałam w gry.. Nauczyłam się go bardzo szybko ;)

chloe

• Newbie
  • *
    • Oczyszczanie karmy
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2016, 02:01:29 pm »
Moim zdaniem warto się uczyć i zawsze będzie warto niezależnie od tego w jakim momencie życia będziemy. Na pewno nauka języków dobrze na nas wpłynie. Na kiedy uczę się języka obcego omijam język, który doskonale znam czyli polski. Przy nauce niemieckiego zastąpiłam prawie w całości swój język właśnie tym. Oglądałam telewizję, słuchałam radia, czytałam gazety, grałam w gry.. Nauczyłam się go bardzo szybko ;)
Ja również mam taki sposób. Kiedy uczę się języka obcego, staram się wszystko zastąpić tym językiem. Wtedy zdecydowanie szybciej zapominam, chociaż początki mogą być trudne, nie należy się jednak poddawać.
Co to jest karma - dobra i przydatna wiedza