Autor Wątek: Afirmacje na prezent  (Przeczytany 1351 razy)

Ruda

• Newbie
  • *
Afirmacje na prezent
« dnia: Marzec 11, 2014, 07:29:02 pm »
Co myślicie o tym, abym mojej cioci na 45 urodziny sprezentowała takie afirmacje szczęścia? A może bardziej coś z tej skarbnicy życia? Ciekawa jestem jaka byłaby odpowiedź na taki prezent :)

Szakirka

• Newbie
  • *
Odp: Afirmacje na prezent
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2014, 08:10:36 pm »
Co myślicie o tym, abym mojej cioci na 45 urodziny sprezentowała takie afirmacje szczęścia? A może bardziej coś z tej skarbnicy życia? Ciekawa jestem jaka byłaby odpowiedź na taki prezent :)

Świetny pomysł, właśnie mnie natchnęłaś na prezent dla mojej mamy jeszcze mam zniżkę za zakup z http://skarbnicazycia.pl/ :) Tak więc ja już szukam, na pewno nigdy mama takiego prezentu nie miała

weronikakrawiec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2017, 01:22:10 pm »
Proponuję do takiego prezentu dokupić jakieś kosmetyki :) ostatnio wpadłam na podobny pomysł ale dokupiłam do tego te kosmetyki regenerujące:
mekam.pl/35-avst-zaawansowana-terapia-witaminowa
Ciocia była bardzo zadowolona z prezentu :)

Minervana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2017, 09:11:29 pm »
Na pewno to coś oryginalnego:) Jak zamawiasz na płycie, to może być ciekawe. Ja tam bym chciała coś takiego dostać z całą pewnością. Warto zamawiać całe pakiety, bo pojedyncze, to ciężko trafić, a jak zamówisz pakiet afirmacji mp3, to zawsze sobie osoba obdarowywana coś wybierze.

elabarbara

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2018, 07:54:12 am »
Pomysł świetny. Szkoda że tak późno trafiłam na ten wątek, bo my nie wiedzieliśmy co podarować mamie na 55-urodziny i ostatecznie wpadliśmy na pomysł że zrobimy jej przyjęcie niespodziankę i zaprosiliśmy najbliższych do restauracji Akademia na uroczysty obiad, poczęstunek. jak na razie mama nie wie nic o naszych planach, i mam nadzieje że uda nam się ją wyciągnąć tego dnia z domu.