Autor Wątek: Wizualizacja szczęścia  (Przeczytany 4419 razy)

Lukasz H

• Newbie
  • *
Wizualizacja szczęścia
« dnia: Maj 24, 2013, 09:06:11 am »
Czy wizualizacja szczęścia pomagają w szczęściu?
Co wy o tym myślicie?
Wizualizuje ktoś z was szczęście?

Ryszard B

• Newbie
  • *
Odp: Wizualizacja szczęścia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2013, 11:51:20 am »
Czy wizualizacja szczęścia pomagają w szczęściu?
Co wy o tym myślicie?
Wizualizuje ktoś z was szczęście?

Ja wizualizuję w każdej wolej chwili w sumie :)
Pomaga i to bardzo :) Po kilku minutach czuje, że mija stres, zdenerwowanie i wypełnia mnie szczęście - to naprawdę przyjemne uczucie :)

Misiałkiewicz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2013, 08:33:06 am »
Mnie wizualizacje szczęścia pomagają w życiu codziennym osiągnąć stan relaksu, szczęścia i motywacji do pracy :)
naprawdę zachęcam każdego do wizualizacji szczęścia - to na prawdę jest rewelacyjne :)

Robak Maciej

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2013, 08:52:31 am »
Jeśli chcecie zwiększyć efekty wizualizacja szczęścia to polecam wam afirmacje szczęścia z serii Hepika.
Na mnie podziałały rewelacyjnie - w ciągu 2 tyogniu udało mi się odmienić mój stan ducha :) Żałuję tylko, że tak późno sięgnąłem po afirmacje na szczęście.

Werska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2013, 03:59:16 pm »
Mi też pomagają się zrelaksować. Ostatnio mam pewne problemy, w porównaniu z wcześniejszymi wydawałoby się większe, dzięki stosowaniu wizualizacji i innych technik jestem spokojniejsza i bardziej zadowolona z życia. A z problemami sobie radzę- krok po kroku.

beny

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2013, 08:22:40 am »
Na początku nie wiedziałem o co chodzi i co sobie wyobrazić ale z czasem nabrałem doświadczenia i teraz gdy tylko mam trudy moment lub stresującą chwile to wizualizuje sobie szczęscie i czuje ulge:)
Spamowałem na tym forum (między innymi stronę rafin.pl), więc zostałem zbanowany NAGRODA

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 11, 2013, 02:03:49 am »
Polecam do tego afirmacje, a konkretnie ten firlmik na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=ppYslNrZH_Y

adanea

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2013, 01:30:37 pm »
Ja również nieustannie wizualizuję źródło swojego szczęścia. Zresztą wizualizacje zazwyczaj odnoszą się do szczęścia. Bo kto chciałby wizualizować smutek i niezadowolenie?

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 26, 2014, 11:44:23 am »
Moim zdaniem wielu z Was popełnia zasadniczy błąd. Wizualizujecie o szczęściu samym w sobie, niczym nie popartym - być szczęśliwym, żeby być. JEdnak szczęście zazwyczaj płynie z czegoś, na przykład z pracy, ze związku, z celu który się osiągnęło. Wizualizujcie bardziej w tę stronę, bo w końcu obudzicie się z ręką w nocniku w sytuacji gdy "nic nie macie", a cieszycie się obłudnie tylko dla zasady.

gawronski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2015, 09:47:55 am »
Jasne że pomagają :) Mi bardzo pomagają w codziennych czynnościach poprawić sobie humor