Autor Wątek: Hipnoza mp3 - hipnosencja opinie  (Przeczytany 12265 razy)

Amaro

• Jr. Member
  • **
Odp: Hipnoza mp3 - hipnosencja opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 30, 2015, 02:35:42 pm »
Stosuje już długi czas hipnosencję i na początku sam byłem zdziwiony jak dobrze działa. Oczywiście trzeba zrozumieć działanie że umieć z tego lepiej korzystać, ale warto się w to zagłębić.

PapaPaweł

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 05, 2015, 12:27:02 pm »
Od Hipnosencji lepsze są już tylko sesje indywidualne z hipnotyzerem, ale to jest naprawdę duży koszt
Zakochany w GErelaxis <3

trina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2015, 11:10:41 am »
Ja korzystam głównie z hipnosencji do nauki i muszę przyznać, że działa bardzo dobrze :)

Remik Wolski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 14, 2015, 09:57:28 am »
Ja korzystam głównie z hipnosencji do nauki i muszę przyznać, że działa bardzo dobrze :)
Ja też najczęściej do nauki, ale mama stosuje na odchudzanie i też bardzo zadowolona z efektów, z reszta widać bo dużo lepiej wygląda i się czuje.

Quasimodo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 21, 2015, 11:24:34 am »
Od Hipnosencji lepsze są już tylko sesje indywidualne z hipnotyzerem, ale to jest naprawdę duży koszt
I niestety to jest ten minus sesji z hipnotyzerem, cena... Dobrze, że są nagrania hipnotyczne, bo nie wyrobił bym finansowo a tak kupiłem raz i używam do woli :)

litoski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 20, 2015, 04:48:34 pm »
I niestety to jest ten minus sesji z hipnotyzerem, cena... Dobrze, że są nagrania hipnotyczne, bo nie wyrobił bym finansowo a tak kupiłem raz i używam do woli :)

No fakt cena jeśli chodzi o nagrania hipnotyczne jest znacznie lepsza niz wizyta u hipnoterapeuty :)
Ja także korzystam z nagrań i sa efekty, w odchudzaniu i nauce.
Nie wiem jak to jest na prywatnej sesji i hipnotyzera ale nagrania hipnotyczne świetnie na mnie działają.

zarannek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 11, 2015, 01:33:56 pm »
Ja obecnie korzystam z hipnozy na odchudzanie ( http://forumezoteryczne.pl/hipnoza-i-autohipnoza/hipnoza-na-odchudzanie-jak-to-dziala/ tutaj taki temat) i to działa także moja opinia jak najbardziej pozytywna.
Korzystam z nich od 2 tygodniu i już i chudnę, jem mnie, przestałem jeśc słodycze tak więc same plusy z zastosowania tej hipnozy :)

Ja polecam

poldemar

• Newbie
  • *
  • Nie wszystko złote co się z wierzchu świeci...
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 15, 2015, 08:39:12 am »
No i faktycznie jest efekt a szczerze mówiąc byłem pesymistycznie nastawiony do tego a mimo to efekty są:D
rewelacja :D

Stromex

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:38:56 pm »
efekty są nie powiem, że nie ma :)
Ale u mnie musiałem chwile na nie zaczekać - około 10 dni ale jest ok.
Dobrze, że napisałem do nich i mi doradzili kilka wskazówek jak słuchać nagrań dzięki czemu efekty były szybsze :)

katryn

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 08, 2017, 02:27:57 pm »
a czy słuchacie tez autohipnozy na przykład na Youtube ? :)

Jadka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 17, 2017, 01:08:48 pm »
Na YT niestety nie ma fajnych nagrań:/ tutaj też chodzi o jakość, a jak ktoś robi to za darmo, to najczęściej ma takie drewniane nagrania, ze słabego mikrofonu, ze słąbą dykcją i to nie wygląda zbyt dobrze i też nie brzmi zbyt dobrze, więc efektów się raczej nie spodziewaj :)