Autor Wątek: Zdolności Stanisława Kwasika  (Przeczytany 1891 razy)

ObeeMaster

• EKSPERT na FORUM
  • Full Member
  • Out of body experience wymiata!
    • Jak realizować swoje cele
Zdolności Stanisława Kwasika
« dnia: Sierpień 11, 2014, 10:47:48 pm »
Czytałem kilka wpisów pana Kwasika i jestem pod wrażeniem jego wiedzy i umiejętności. Chciałbym zapytać - tak po ludzku: skąd bierze się tego typu energia, czy to kwestia umiejętności, wiedzy, nauki, czy może trzeba mieć cechy wrodzone, które pozwoliłyby nam uleczać innych? Czy może jest jeszcze inaczej - to osoba chora ma moc niezbędną do uleczenia siebie, a ten który leczy, po prostu otwiera mu oczy (tak sobie to jakoś układam). Mimo wszystko bardzo chętnie poznam opinie pana Kwasika, ewentualnie innych osób, którym pan pomógł.

Pozdrawiam gorąco.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2014, 02:46:05 pm wysłana przez Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość »
Interesuję się OOBE i praktykuję je od 5 lat.

Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość

• Moderator
  • Full Member
Odp: Zdolności Stanisława Kwaśnika
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2014, 11:43:53 pm »
Dziękuję za wpis. Skąd się bierze moja energia uzdrowicielska? Krótko mówiąc: z Drogi. I z konsekwencji, wytrwałości. Prowadzę Szkołę Rozwoju Duchowego. Chciałbym, aby każdy, kto do mnie przychodzi, czuł się uczniem, a nie pacjentem. Wtedy lepsze są relacje. Przepracowując po wielokroć wszystkie płaszczyzny naszego jestestwa, stajemy się inni, podchodzimy wibracyjnie wyżej. Uzyskujemy większą moc, ale też otrzymujemy od Najwyższego dary, w tym uzdrowicielskie. Oczywiście każdy nie tylko może iść Drogą, ale nawet powinien iść. Ludzie schodzą na ten ziemski padół po wielokroć, każde wcielenie toczą mniej więcej na tym samym poziomie, jak w kieracie, kręcą się w kółko. A taka moja Szkoła niechby ich pchnęła trochę wyżej, niechby sobie coś uświadomili, zrozumieli.
Jeśli chodzi o te Pańskie przemyślenia, że to chorzy sami się uzdrawiają, a ja im otwieram oczy. Owszem, w jakimś stopniu z Panem się zgadzam. Najpierw to otwieranie oczu sprowadza się do tego, że to sami ludzie, nie uświadamiając sobie tego rzecz jasna, sami doprowadzają się do chorób, aby w ten sposób rozwiązać jakiś konflikt wewnątrzpsychiczny. I jak im to uświadomię, usunę podstawy tego konfliktu, to oni już nie rozwiązują tego konfliktu poprzez choroby, i zdrowieją. To jest taka jedna z opcji.
P.S. Proszę zmienić mi nazwisko. Ja nazywam się Kwasik, a nie Kwaśnik.
   pozdrawiam
Stanisław Kwasik
Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość
www.uzdrawianie.kwasik.pl

ciekawyswiata

• Newbie
  • *
Odp: Zdolności Stanisława Kwaśnika
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2014, 12:51:32 pm »
proponuję, aby w tym dziale powstał oddzielny wątek dotyczący profilu Pana Stanisława Kwasika, aby każdy kto nie zna Pana, mógł zaznajomić się z Pana profilem i ewentualnie zadać pytania już w konkretnych wątkach.

Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość

• Moderator
  • Full Member
Odp: Zdolności Stanisława Kwasika
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2014, 04:20:27 pm »
Zapraszam na moją stronę internetową: www.uzdrawianie.kwasik.pl , tam znajdzie Pan informacje o moich osiągnięciach, o uzdrowieniach, o drodze rozwoju duchowego. Jeśli powstaną jakieś wątpliwości, będę odpowiadał.
Stanisław Kwasik
Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość
www.uzdrawianie.kwasik.pl