Autor Wątek: Sposób na tremę  (Przeczytany 1461 razy)

karol_kos

• Full Member
Sposób na tremę
« dnia: Sierpień 21, 2014, 02:35:17 pm »
moja przyjaciółka, znamy się od dzieciństwa i odkąd pamiętam zawsze lubiła występować, czy to w dziecięcym teatrze, czy na wystąpieniach szkolnych. Swego czasu nawet chciała pójść w tym kierunku, zaczęła grać w teatrze. ale pewnego razu po prostu to rzuciła. tak z dnia na dzień. Twierdzi, że trema ją zjada. Ale trochę mnie to zastanawia, no bo przecież każdy aktor się stresuje przed wystąpieniami - mniej lub bardziej, ale jednak. no i zastanawiam się, czy powodem faktycznie est trema, czy doszukiwać się tu czegoś więcej. Trochę mi jej żal, bo sama często chodzi do teatru, ale tylko jako widz. a doskonale wiem jak wcześniej kochała występować.

Czytałem kiedyś o takich przypadkach, że tak się dzieje, jednak zazwyczaj coś jest większym powodem. Chciałbym jej pomóc znowu wrócić do grania.
Czy to trema, czy coś więcej spowodowało, że rzuciła swoje marzenia?
nie wiem czy w odpowiednim dziale to umieszczam, jednak jeśli nie tu gdzie trzeba to po prostu przepraszam, jednak zależy mi na tym, aby wyraził zdanie ktoś kto faktycznie na tym się zna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2014, 02:37:56 pm wysłana przez karol_kos »

Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość

• Moderator
  • Full Member
Odp: Sposób na tremę
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2014, 05:39:30 pm »
http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=154:54-trema&catid=38:artykuy&Itemid=89

Problematykę tremy opisałem na mojej stronie internetowej w artykule "Trema". Proponuję go przeczytać. Jeśli Pańska przyjaciółka zechce przyjąć moją pomoc w wyprowadzeniu ją z tremy, to jestem do usług.
Jeśli w artykule tym Pan nie znajdzie odpowiedzi, to proszę pytać.
Stanisław Kwasik
Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość
www.uzdrawianie.kwasik.pl