Autor Wątek: Uzdrawianie praniczne  (Przeczytany 1657 razy)

Paniczka

• Newbie
  • *
Uzdrawianie praniczne
« dnia: Wrzesień 19, 2014, 12:30:01 pm »
uzdrawianie praniczne to uzdrawianie za pomocą energii, często też zwane bezdotykowym. zastanawiam się nad tym, czy jest możliwa nauka takiego uzdrawiania. Czy osoby, które zajmują się uzdrawianiem pranicznym, mają tą umiejętność od urodzenia? Czy da się to jakoś nabyć? Jeżeli piszę w nieodpowiednim dziale to proszę o przerzucenie tam, gdzie jego miejsce. Pozdrawiam

Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość

• Moderator
  • Full Member
Odp: Uzdrawianie praniczne
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2014, 05:54:17 pm »
Przerzucić do odpowiedniego działu ja nie potrafię, ja mogę moderować w moim własnym dziale. Uzdrawianie praniczne to uzdrawianie praną. A bioenergoterapeuci czym uzdrawiają? Prana to energia, która nas otacza. W czym jest rzecz? Otóż problem jest w tym, że wiele identycznych spraw nazywanych jest w różny sposób, chyba ze względów marketingowych. Oczywiście, że operować praną można się nauczyć. Radzę praktykować jogę. A szczególnie prana jogę, czyli jogę oddechową. Na kursach bioenergoterapii też o pranie można dużo usłyszeć.
Stanisław Kwasik
Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość
www.uzdrawianie.kwasik.pl

karol_kos

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2014, 12:24:51 pm »
dobrze rozumiem? Joga może mieć właściwości oczyszczające naszego ducha?

Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość

• Moderator
  • Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2014, 09:43:32 pm »
Oczywiście, a dlaczego nie?! Jeśli będziemy praktykować jogę pomocniczą, czyli  hata jogę, tę taką "gimnastykę", albo prana jogę, czyli jogę oddechową, to znakomicie usprawnimy nasze organizmy, ale radziłbym tu podejść do jakiejś z jóg głównych, np. radża jogi.
Stanisław Kwasik
Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość
www.uzdrawianie.kwasik.pl