Autor Wątek: Uzdrawianie mocą Boga - Uzdrawianie w imieniu Jezusa Chrystusa  (Przeczytany 2283 razy)

Zbigniew z Włocławka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Uzdrawianie mocą Boga - Uzdrawianie w imieniu Jezusa Chrystusa
« dnia: Listopad 22, 2014, 10:35:04 am »
„Uzdrawianie w imieniu Jezusa Chrystusa” jest to metoda uzdrawiania stosowana przez charyzmatycznych protestanckich uzdrowicieli. Jest to bardzo prosta i skuteczna metoda uzdrawiania. W Polsce ta metoda uzdrawiania jest jeszcze słabo znana, są jednak w kraju nieliczne osoby, które potrafią tą metodą uzdrawiać.

Omawiana metoda uzdrawiania opiera się na czterech połączonych ze sobą elementach: chrzcie w Duchu Świętym, wkładaniu rąk na chorych, wezwaniu imienia Jezusa Chrystusa oraz „przemawianiu do góry”. Uzdrowienie w tej metodzie następuje mocą Ducha Świętego, którą poprzez włożenie rąk przekazuje się z osoby ochrzczonej Duchem Świętym na osobę potrzebującą uzdrowienia. Następnie wzywa się, czyli wypowiada na głos, imię Jezusa Chrystusa oraz „przemawia się do góry” czyli nakazuje się danej chorobie opuścić ciało chorego. Pobieżny opis tej metody może wydawać się skomplikowany jednak samo uzdrawianie tą metodą jest bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka lub najwyżej kilkanaście sekund.

Osobom, które chcą się dowiedzieć więcej na temat „uzdrawiania w imieniu Jezusa Chrystusa” lub chcą bezpłatnie skorzystać z tej metody uzdrawiania, polecam swoją stronę internetową:
www.biblijnametodauzdrawiania.xaa.pl
Na stronie tej zamieściłem także listę darmowych kursów uzdrawiania dostępnych w internecie, dzięki którym każdy może się nauczyć uzdrawiać tą metodą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2014, 03:11:09 pm wysłana przez Zbigniew z Włocławka »

Krymski

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Uzdrawianie mocą Boga - Uzdrawianie w imieniu Jezusa Chrystusa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2014, 02:22:53 pm »
Mam wrażenie, że wszystkim i w imię każdego można uzdrowić. Już tylu tych uzdrowicieli i magików jest, że czasem to przesada.