Autor Wątek: Apetit block opinie i efekty odchudzanie  (Przeczytany 20922 razy)

witkoo

• Newbie
  • *
Apetit block opinie i efekty odchudzanie
« dnia: Maj 11, 2015, 10:00:25 am »
Mam zamiar kupić sobie na odchudzanie apetit block - czy ktoś z was korzystał może z tych tabletek na odchudzanie?
Jak one działa i czy w ogóle działają? Jakie efekty w odchudzaniu? Czekam na wasze opinie

TesterChemii

• Newbie
  • *
Odp: Apetit block opinie i efekty odchudzanie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2015, 11:08:29 am »
Na moją siostrę nie zbyt podziałało. Schudła może 2 kilogramy, ale jest to ciężkie do zweryfikowania, bo taką wagę można stracić nawet w 2 dni. Ja sam nie brałem, dlatego traktujcie mój osąd przez palce. Jednak tak jak mówię, ja tego nie czuję.

Marrek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2015, 11:07:53 am »
Ja tam stawiam na naturalne techniki odchudzania a nie takie tabletki na odchudzanie jak apetit block...

effka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2015, 03:13:17 pm »
jestem sceptycznie nastawiona to wszystkich produktów, które obiecują aż zbyt wiele. na takie produkty trzeba patrzeć racjonalnie, obiektywnie, a nie wierzyć ślepo w obietnice producenta. a przecież wiadomo, że do spadku wagi najlepiej przyczyni się zdrowa dieta i aktywność fizyczna. a jednak ludzie wolą zaufać tabletkom. nie rozumiem tego.

witkoo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2015, 02:33:28 pm »
OK dzięki wam za opinie.
Poczytałem i poradziłem sie też na innym forum i tam polecili mi http://hipnosencja.pl/ - skorzystałem i pomogło.
Jeśli chodzi o znacznie mniejszy apetyty, który był moim problemem to polecam te nagrania hipnozy - efekty już po kilku dniach zastosowania :)

layla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2015, 09:35:30 am »
potwierdzam :) ja niedawno też zaczęłam stosować nagrania hipnotyczne i już po kilku dniach zauważyłam, że nie mam takiej ochoty na słodycze jak wcześniej. przestałam nawet podjadać między posiłkami. dla mnie jest to naprawdę duże osiągnięcie, bo wcześniej nie mogłam się powstrzymać. a teraz nie stanowi to dla mnie żadnego problemu :) zaczęłam też uprawiać różne sporty, zapisałam się na zumbę, a moja motywacja do osiągnięcia lepszej sylwetki jest lepsza niż kiedykolwiek :)

miszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2015, 01:03:42 pm »
chciałabym zrzucić kilka kilogramów, a jakoś mi to nie wychodzi :-\
możecie mi napisać jak działa ta hipnoza? czy trzeba iść na jakiś kurs żeby się dowiedzieć jak zastosować u siebie hipnozę?
 :o
i czy taka hipnoza jest bezpieczna?

effka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 27, 2015, 01:59:40 pm »
chciałabym zrzucić kilka kilogramów, a jakoś mi to nie wychodzi :-\
możecie mi napisać jak działa ta hipnoza? czy trzeba iść na jakiś kurs żeby się dowiedzieć jak zastosować u siebie hipnozę?
 :o
i czy taka hipnoza jest bezpieczna?

z tego co wiem to ta hipnoza jest opracowana tak, by każdy mógł się jej poddać w domu i by była w 100% bezpieczna. nie trzeba uczęszczać na żadne kursy. zresztą wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie http://hipnosencja.pl/ ;)

anubis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2015, 03:05:30 pm »
moja dziewczyna kupiła sobie ten Apetit block mimo, że jej mówiłem, że to na pewno nie zadziała. i co? miałem rację. niestety ona ślepo uwierzyła producentom tego specyfiku, którzy obiecują śliwki na wierzbie. moim zdaniem polskie prawo powinno jakoś regulować kwestię sprzedaży takich produktów. bo na razie suplementy diety traktuje się jako środki spożywcze i nikt nie kontroluje ich faktycznego działania.

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2015, 10:02:45 pm »
ja też stosuję hipnozę, a właściwie to autohipnozę i dzięki niej udało mi się schudnąć, bo wyeliminowałam podjadanie między posiłkami. dzięki hipnozie było mi też łatwiej zrezygnować z jedzenia fast foodów. teraz już w ogóle nie mam na nie ochoty. wątpię, że z tym apetit block można osiągnąć coś więcej. i pamietajcie, że bez wysiłku nic nie osiągniecie. jak chcecie schudnąć to musicie się też dużo ruszać.

Ala_91

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:14:05 pm »
Ja z hipnosencją schudłam już 6 kilo, wcześniej brałam mase różnych specyfików. Jedne działały na trochę a potem efekt jojo a inne wcale. Teraz chudnę stopniowo ale skutecznie i jestem bardzo zadowolona :)

wiktorek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 23, 2015, 08:24:34 am »
Moja mama brała kiedyś Apetit block i nie widziałem specjalnej różnicy w jej wyglądzie. Dopiero ostatnio sporo schudła jak poleciłem jej Hepikę i ułożyłem dietę :)

magyx

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 23, 2015, 09:06:23 am »
Odpowiednie nastawienie i prawidłowo ułożona dieta to gwarancja sukcesu. Na nastawienie rzeczywiście hipnoza pomaga, niestety z dietą już nie jest tak kolorowo. Mimo, że wiąże się to z kosztami to polecam wizytę u dietetyka.

Amaro

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 30, 2015, 02:40:02 pm »
Same tabletki bez dobrze dobranej diety i odpowiednich ćwiczeń nic nie dadzą i szkoda niepotrzebnie wydawać pieniądze, jesli wiemy że i tak nie będziemy ćwiczyć

PanŻółw

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 04, 2015, 02:13:28 pm »
ja też stosuję hipnozę, a właściwie to autohipnozę i dzięki niej udało mi się schudnąć, bo wyeliminowałam podjadanie między posiłkami. dzięki hipnozie było mi też łatwiej zrezygnować z jedzenia fast foodów. teraz już w ogóle nie mam na nie ochoty. wątpię, że z tym apetit block można osiągnąć coś więcej. i pamietajcie, że bez wysiłku nic nie osiągniecie. jak chcecie schudnąć to musicie się też dużo ruszać.
Hipnoza jest bardzo dobrym sposobem, ale sama hipnoza nie wystarczy. Trzeba zadbać o to, żeby usunąć z lodówki wszystko czego jeść nie powinniśmy