Autor Wątek: Tarot - Equinoxe zaprasza ...  (Przeczytany 1474 razy)

Equinoxe

• Gość
Tarot - Equinoxe zaprasza ...
« dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:41:09 pm »
 Zajmuję się wróżeniem z Kart Tarota .
Chętnym powróżę gratis ....
Potrzebne - prawdziwe imię - data urodzenia i konkretne , jasne pytanie.
Gdy pytamy o partnera - te dane są także potrzebne.
 :)
EQ

Equinoxe

• Gość
Odp: Tarot - Equinoxe zaprasza ...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2013, 03:29:19 pm »
Po paru tygodniach   mojego  starania się , aby zaistnieć Tu - na tym forum - uważam to jednak za bezcelowe....
Co do możliwości  wróżb - nikt  nie jest zainteresowany.
Ok ...
Zresztą, jak widzę ...  pan Marcin -  zablokował celowo  mój temat - wysyłając zupełnie bez sensu swoje tematy  ( 6 - 7 ) ......( ?! ). ...
 A mnie -  nie chce  się z kolejnym nietolerancyjnym kretynem -  walczyć na forum.
Pan Marcin , że nie  dość  NIC  nie dał  od siebie na tym  forum - to jeszcze w dodatku  niszczy czyjeś pomysły i inicjatywę.
Przykre.
Durniów - nigdy  zabraknie.
Zatem żegnam wszystkich, Administratorowi - dziękuję za przychylność i dobre słowo.
Oficjalnie proszę Go - o  wykasowanie mojego konta.
Dziękuję.
EQ.,
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2013, 03:41:54 pm wysłana przez Equinoxe »

Bartłomiej

• Forum ezoteryczne
  • Administrator
  • Full Member
    • Forum ezoteryczne
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2013, 01:58:32 pm »
Po paru tygodniach   mojego  starania się , aby zaistnieć Tu - na tym forum - uważam to jednak za bezcelowe....
Co do możliwości  wróżb - nikt  nie jest zainteresowany.
Ok ...
Zresztą, jak widzę ...  pan Marcin -  zablokował celowo  mój temat - wysyłając zupełnie bez sensu swoje tematy  ( 6 - 7 ) ......( ?! ). ...
 A mnie -  nie chce  się z kolejnym nietolerancyjnym kretynem -  walczyć na forum.
Pan Marcin , że nie  dość  NIC  nie dał  od siebie na tym  forum - to jeszcze w dodatku  niszczy czyjeś pomysły i inicjatywę.
Przykre.
Durniów - nigdy  zabraknie.
Zatem żegnam wszystkich, Administratorowi - dziękuję za przychylność i dobre słowo.
Oficjalnie proszę Go - o  wykasowanie mojego konta.
Dziękuję.
EQ.,

Oczywiście nie będę nikogo zatrzymywał na forum jednak prosił bym zarówno Ciebie jak i innych użytkowników o wyrozumiałość ze względu, iz jest to nowe forum i początki bywają trudne - stąd mniejsze zainteresowanie niektórymi działami.

Myślę, że nie powinniśmy się zrażać tylko uświadamiać innych (tych którzy wdrażają się w temat wróżby i inne) odpowiadając na pytania bądź też kierować ich do stron, gdzie znajdą informacje  na ten temat i będą mogli powrócić na nasze forum bogatsi w wiedzę na dany temat.

Tak więc Equinoxe - mogę tylko prosić o pozostanie z nami, z góry Ci za to dziękuję.
Bardzo potrzebni są nam ludzie, którzy dobrze znają się na danych tematykach. Chcemy stworzyć specjalistyczne forum...
W bliskiej przyszłości myślimy o moderatorach danych działów na forum - we dziale wróżby widzę Ciebie jako moderatora (więcej info na priv). 
Dlaczego warto udzielać się na naszym forum? Sprawdź PORADNIK DLA EKSPERTÓW Z DZIEDZINY EZOTERYKI

Rasiek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2013, 09:39:00 am »
Zajmuję się wróżeniem z Kart Tarota .
Chętnym powróżę gratis ....
Potrzebne - prawdziwe imię - data urodzenia i konkretne , jasne pytanie.
Gdy pytamy o partnera - te dane są także potrzebne.
 :)
EQ

proszę o pomoc w tym temacie: http://forumezoteryczne.pl/forum-wrozby/prosba-o-pomoc-tarot/

ezokali

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2013, 11:30:34 am »
Wróżka Selena to dyplomowaną taro terapeutką, zawsze dąży do przekazywania tego, co widzi, uczciwie. W sposób jasny, bezpieczny i optymistyczny pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zaprasza do siebie na prywatną rozmowę przez kamerę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2013, 10:59:03 am wysłana przez admin »