Autor Wątek: Czy Benospokój to dobre tabletki na uspokojenie?  (Przeczytany 7265 razy)

boa_vista

• Newbie
  • *
Czy Benospokój to dobre tabletki na uspokojenie?
« dnia: Maj 11, 2015, 01:41:18 pm »
mam bardzo stresującą pracę i szukam skutecznych sposobów na to by zachować mimo wszystko dobre samopoczucie. czasami za bardzo się denerwuję i przez to jestem tak spięta, że nawet po pracy nie mogę się zrelaksować. czy według was tabletki Benospokój są dla mnie dobrym rozwiązaniem? a co Wy stosujecie w takich stresujących sytuacjach?

arianG

• Newbie
  • *
Odp: Czy Benospokój to dobre tabletki na uspokojenie?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2015, 09:38:57 am »
mam bardzo stresującą pracę i szukam skutecznych sposobów na to by zachować mimo wszystko dobre samopoczucie. czasami za bardzo się denerwuję i przez to jestem tak spięta, że nawet po pracy nie mogę się zrelaksować. czy według was tabletki Benospokój są dla mnie dobrym rozwiązaniem? a co Wy stosujecie w takich stresujących sytuacjach?

Ja CI szczerze powiem, że jak dla mnie to tabletki na uspokojenie nie sąd o końca skuteczne - nie korzystam z tego Benospokój ale z innych, która bardzo otępiały a nie o to chodziło.

Zaczęłam korzystać później z muzyki relaksacyjnej rekomendowanej firmy, któa ma specjalne takie muzyki na uspokojenie i działało o niebo lepiej

TesterChemii

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2015, 11:19:44 am »
Uspokajające czasem mogą otępiać, dlatego warto sprawdzać skład i czy nie ma na ulotce czegoś w stylu: nie zażywać przed jazdą samochodem lub w sytuacjach w których jesteśmy narażeni na zwiększony wysiłek fizyczny lub psychiczny.

Tika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2015, 11:46:32 am »
Na moje spięcie Benospokój w ogóle nie działał:) Mocniejsze środki tak, ale otępiają i dobrym samopoczuciem nie można tego nazwać;) Dla mnie rozwiązaniem okazał się sprzęt o nazwie Spherobic Aura II, coś w rodzaju "elektromagnetycznej kapsuły deprywacyjnej" - kładę się w tym na godzinkę i wychodzę jak nowa.   

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2015, 11:42:06 pm »
Na moje spięcie Benospokój w ogóle nie działał:) Mocniejsze środki tak, ale otępiają i dobrym samopoczuciem nie można tego nazwać;) Dla mnie rozwiązaniem okazał się sprzęt o nazwie Spherobic Aura II, coś w rodzaju "elektromagnetycznej kapsuły deprywacyjnej" - kładę się w tym na godzinkę i wychodzę jak nowa.
a co to za cudo ta "elektromagnetyczna kapsuła deprywacyjna"? :o nigdy o czymś takim nie słyszałam. możesz napisać coś więcej?

Ala_91

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2015, 02:10:05 pm »
Ja na stres stosuje GErelaxis . Chwila z muzyką sam na sam i będziesz jak nowo narodzona. Dużo lepsze działanie niż leki czy zioła, bo nie bierzesz żadnej chemii.
Dodatkowo z GErelaxis można medytować - w tej paczce doszedł mi poradnik jak medytować krok po korku i dzięki medytacji właśnie pozbyłam się na stałe problemów z nerwami i problemów z zasypianiem - RAZ NA ZAWSZE :)

Teraz minęło już chyba z pół roku  odkąd zaczęłam stosować to gerelaxis więc chyba mogę mówić o trwałych efektach tej medytacji :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 10:21:39 am wysłana przez Bartłomiej »

Rasiek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2015, 06:32:08 pm »
Ja na stres stosuje GErelaxis . Chwila z muzyką sam na sam i będziesz jak nowo narodzona. Dużo lepsze działanie niż leki czy zioła, bo nie bierzesz żadnej chemii
Masz rację - taka medytacje relaksacyjna jest lepsze niż tabletki na uspokojenie.
Bardzo poleca się medytację szczególnie ludziom, którzy maja problemy ze stresem czy z nerwami...
Mnie pomogło i to nie na chwilę a na stałe :)

litoski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2015, 04:54:31 pm »
A jak dokładnie medytuje sie z ta muzyka do medytacji?
Czy to w takim samym stopniu działa na każdego?
Chciałbym coś co przyniesie mi natychmiastowy efekt a nie za bardzo chcę truć się tabletkami...

wikka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2016, 04:41:45 pm »
Ja na stres stosujeGErelaxis. Chwila z muzyką sam na sam i będziesz jak nowo narodzona. Dużo lepsze działanie niż leki czy zioła, bo nie bierzesz żadnej chemii
Masz rację - taka medytacje relaksacyjna jest lepsze niż tabletki na uspokojenie.
Bardzo poleca się medytację szczególnie ludziom, którzy maja problemy ze stresem czy z nerwami...
Mnie pomogło i to nie na chwilę a na stałe :)

Benospokój brałam głównie na sen przed dłuższy czas i średnio to pomagało...
teraz minął 2 tydzień jak na noc robię sobie sesje z gerelaxis i faktycznie są efekty:
- lepiej się wysypiam
- szybciej usypiam
- panuje nad nerwami (nie denerwuję się tak jak wcześniej)

Także jak najbardziej pozytywna opinia dla gerelaxis a szczególnie nagrania o polanie :)

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2016, 02:45:11 pm »
A jak dokładnie medytuje sie z ta muzyka do medytacji?
Czy to w takim samym stopniu działa na każdego?
Chciałbym coś co przyniesie mi natychmiastowy efekt a nie za bardzo chcę truć się tabletkami...
To bardzo proste, jak raz spróbujesz, to później już jest kwestia wprawy i wybrania sobie jakiejś techniki medytacji. Ja znam przynajmniej trzy i najbardziej lubię tzw. trening uważności, który jest zgoła inny od szkoły tradycyjnej medytacji. W treningu uważności skupiasz się na tym co cię w danej chwili otacza, co odbierasz zmysłami i co do ciebie dociera. Polecam. Z muzyką do medytacji sprawdza się wspaniale.

Szoku

• Jr. Member
  • **
  • Szoku to ja - uważaj na mnie
    • Moc umysłu
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:34:50 am »

A próbowałaś nad tym kiedyś popracować? Co to jest stresująca praca? Obowiązki ma każdy z nas. Odpowiedzialność? Każdy z nas ją ma. Rozpisz sobie wszystkie sytuacje stresowe i zastanów się co może się stać, jakie mogą być konsekwencje i dopisz wszystkie możliwe rozwiązania do tych sytuacji. Wtedy zobaczysz że to wcale nie takie straszne.

zarannek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:51:53 am »
Ja to GErelaxis kupiłem na sklepie http://skarbnicazycia.pl/p/1523/321/gerelaxis-muzyka-do-medytacji-relaksacyjnej-4-nagrania-muzyka-do-medytacji.html mają znacznie fajne promocje i kody rabatowe rozdają czasami w necie - BARDZIEJ SIĘ OPŁACA.

A co do efektów pomocy w zasypianiu to jak najbardziej polecam - POMOGŁO :)

PatkaPatka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 24, 2016, 11:13:40 pm »
Ja również polecam GErelaxsis :) Muszę wam powiedzieć, że jest to jeden z moich ulubionych i sprawdzonych sposobów na ukojenie nerwów i wogle takie ogólne poczucie spokoju w środku...tak dokładnie tak...zamiast łykania syropków na uspokojenie albo tabletek to lepsze jest takie coś. Mówię wam jak najbardziej szczerze, że to naprawdę działa w 100%. Tylko jest jeden warunek-musimy serio uwierzyć że to działa i oddać się relaksowi całkowicie. Wtedy efekt gwarantowany

ritos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2016, 11:51:59 am »

W internecie macie sporo opinii o Benospokój i są w miarę pozytywne ale ja i tak wolę naturalne metody a nie tabletki na uspokojenie.
Dlatego polecam ćwiczenia relaksacyjne i medytacji np - tak jak to pisali o tym GErelaxis już wyżej - nie stosowałem tego ale polecam takie techniki :)

Szoku

• Jr. Member
  • **
  • Szoku to ja - uważaj na mnie
    • Moc umysłu
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 26, 2016, 12:13:23 am »
Cześć. Benospokój, to kolejne tabletki na uspokojenie. Czy są dobre czy złe? Moja opinia nic by tu nie dała, dlatego że faktem jest to iż tabletki na uspokojenie stosujemy w sytuacjach stresowych. Trzeba robić wszystko, żeby unikać stresu, a właściwie żeby nauczyć się z nim współdziałać, bo uniknąć się go nie da. Trzeba wypracowywać sobie takie mechanizmy, które pozwolą nam go okiełznać.