Autor Wątek: Opinie o cukierkach VERBENA MELISA  (Przeczytany 2863 razy)

malarz

• Newbie
  • *
  • Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Opinie o cukierkach VERBENA MELISA
« dnia: Maj 11, 2015, 02:03:53 pm »
szukam jakiegoś dobrego i łatwego sposobu na stres dnia codziennego. zauważyłem, że mój znajomy nie rozstaje się z cukierkami. myślałem, że po prostu jest łasuchem, ale on powiedział, że te cukierki go uspokajają, bo zawierają melisę. ja wiem, że melisa ma działanie uspokajające, ale czy cukierki z melisą naprawdę mogą usunąć napięcie i stres? co o tym myślicie? 

TesterChemii

• Newbie
  • *
Odp: Opinie o cukierkach VERBENA MELISA
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2015, 11:15:26 am »
Moja znajoma je często wcina. Jedynym minusem jakie mają, to spora zawartość cukru. Ogólnie ssanie lizaka, cukierka czy gumy orbit jest odstresowujące. Często polecane na przykład w terapii rzucania palenia.

miszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2015, 12:50:16 pm »
mnie te cukierki uspokajają, więc zawsze mam ich kilka przy sobie. ale nie wiem czy to działanie zawartej w nich melisy, czy to po prostu takie odstresowujące działanie, o jakim pisze wyżej kolega. w każdym bądź razie są pyszne i dzięki temu jest mi lepiej gdy sobie zjem takiego cukierka :P

juliett

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2015, 12:19:08 pm »
ja swojego czasu jadłam bardzo dużo tych cukierków, bo rzeczywiście mnie uspokajały. ale ostatnio przeszłam na dietę, zaczęłam ograniczać cukier i niestety musiałam też zrezygnować z Verbeny. znacie może jakąś zdrową alternatywę dla tych cukierków?

wiktorek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2015, 02:39:13 pm »
Moim zdaniem po prostu jest łasuchem :P Alternatywą uspokajającą może być np. muzyka relaksacyjna: http://forumezoteryczne.pl/muzyka-relaksacyjna/, polecam bo bardzo przyjemnie uspokaja jeśli jest dobrze przygotowana :)

agataw

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2017, 02:26:44 pm »
Takie średnie
Znaczenie snów i symboli sennych - http://www.moj-sen.org/