Autor Wątek: Syrop Dagomed Sonna Stres (opinie)  (Przeczytany 3124 razy)

malarz

• Newbie
  • *
  • Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Syrop Dagomed Sonna Stres (opinie)
« dnia: Maj 11, 2015, 02:09:02 pm »
znalazłem w internecie informacje o takim syropie o smaku jabłkowym, który jest lekiem homeopatycznym. stosuje się go w sytuacjach stresowych i w zaburzeniach snu. czy spotkaliście się z tym produktem i wykazywał działanie o jakim mówi jego producent? szukam preparatu, który poprawi jakość mojego snu, bo ostatnio jest bardzo niespokojny. przez to w ogóle się nie wysypiam. interesuje mnie czy według was Dagomed Sonna Stres mi pomoże.

alexis

• Newbie
  • *
Odp: Syrop Dagomed Sonna Stres (opinie)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2015, 04:41:45 pm »
ja mam nieco sceptyczne podejście do leków homeopatycznych, ale chętnie dowiem się, czy ten syrop rzeczywiście działa :)

sasanka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2015, 10:43:54 pm »
mnie kiedyś moja mama kupiła ten syrop, bo stwierdziła, że za dużo się denerwuję. i rzeczywiście jak przyjmowałam ten syrop to czułam się odrobinę spokojniejsza. niektóre rzeczy mnie nie ruszały. ale moja przyjaciółka stwierdziła, że to efekt placebo, bo leki homeopatyczne nie działają. placebo czy nie, ważne, że zadziałało ;)

juliett

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2015, 01:09:21 pm »
wydaje mi się, że podobnie jak ten syrop może zadziałać sok jabłkowy. ale na bezsenność to raczej ani syrop, ani sok nie pomogą. ja też kiedyś walczyłam z bezsennością i dopiera medytacje pozwoliły mi ją pokonać. odkąd stosuję medytację relaksacyjną zapomniałam co znaczy bezsenność.

anubis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2015, 11:22:14 pm »
w leki homeopatyczne nie wierzę. poczytajcie sobie w internecie o nich, naukowo nikt nie potwierdził ich działania. jest tyle prawdziwych leków na bezsenność, lepiej je zastosować. są też całkiem naturalne metody na sen, które nie wymagają zażywania czegokolwiek. mnie pomaga np. medytacja. jak tak sobie pomedytuję po południu czy wieczorem to tak się wyciszam i uspokajam, że wieczorem nie mam żadnych problemów z zasypianiem.

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2015, 11:39:49 pm »
a mnie syrop Dagomed Sonna Stres bardzo pomaga. dzięki niemu jestem w stanie szybko opanować nerwy. a leki homeopatyczne mają coś w sobie i nie jest to tylko efekt placebo.

Marcin

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2016, 10:17:39 am »
znalazłem w internecie informacje o takim syropie o smaku jabłkowym, który jest lekiem homeopatycznym. stosuje się go w sytuacjach stresowych i w zaburzeniach snu. czy spotkaliście się z tym produktem i wykazywał działanie o jakim mówi jego producent? szukam preparatu, który poprawi jakość mojego snu, bo ostatnio jest bardzo niespokojny. przez to w ogóle się nie wysypiam. interesuje mnie czy według was Dagomed Sonna Stres mi pomoże.

Ja na waszym miejscu to bym uważał z tymi syropami na stres i na sen...
Lepiej skorzystać z treningów medytacji no która pomaga w takich sprawach na stałe - polecam system GERELAXIS do medytacji relaksacyjnej własnie... Mnie to naprawdę bardzo pomogło więc polecam dalej