Autor Wątek: Doppelherz Aktiv Na uspokojenie - opinie  (Przeczytany 13274 razy)

malarz

• Newbie
  • *
  • Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Doppelherz Aktiv Na uspokojenie - opinie
« dnia: Maj 11, 2015, 02:54:27 pm »
stosowaliście może Doppelherz Aktiv Na uspokojenie? podobno ten suplement redukuje napięcie nerwowe i pomaga utrzymać dobre samopoczucie. czytałem, że dobrze jest go stosować w stanach napięcia emocjonalnego, przemęczenia oraz przy zwiększonej podatności na stres. jak na was zadziałał ten Doppelherz Aktiv? o ile oczywiście w ogóle zadziałał.

sasanka

• Newbie
  • *
Odp: Doppelherz Aktiv Na uspokojenie - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2015, 09:42:32 am »
miałam taki okres, w którym jak tylko odczuwałam jakieś zdenerwowanie, to sięgałam po tabletkę na uspokojenie. stosowałam też Doppelherz Aktiv, bo skusiło mnie to, że jest to kombinacja wyciągów roślinnych. pomyślałam, że to taki naturalny sposób, więc go wypróbuję. po zażyciu tabletki Doppelherz Aktiv czułam się spokojniejsza, a lek mnie nie usypiał, co oczywiście jest bardzo ważne. ale jeśli liczysz na jakieś spektakularne działanie to niestety musisz poszukać innego specyfiku. to jest bardzo delikatny suplement diety, który nie pomoże w stanach dużego napięcia.

miszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2015, 01:23:48 pm »
ja stosowałam ten suplement na ukojenie nerwów, równocześnie też medytowałam. efekty były naprawdę dobre. mój umysł się wyciszał, wszystkie złe emocje, nerwy, stres już mi tak nie dokuczały, czułam się spokojniejsza i szczęśliwsza. potem odstawiłam Doppelherz Aktiv, ale pozostałam przy medytacji. i wiesz co? im dłużej medytuję, tym lepiej się czuję. już nie łykam żadnych suplementów, bo widzę, że w naturalny sposób też mogę osiągnąć spokój ducha.

juliett

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2015, 12:16:09 pm »
o, medytacja! ja też ją stosuję. dobrze jest się wyciszyć w ten sposób po męczącym i pełnym wrażeń dniu. nie wiem jak ja się relaksowałam zanim odkryłam medytację... chyba w ogóle. a niedawno jeszcze znalazłam takie nagrania GErelaxis, które są tak skonstruowane by wzmacniały efekty medytacji. rewelacja :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2015, 12:40:01 pm wysłana przez juliett »

Remik Wolski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2015, 11:24:59 am »
Doppelherz na pewno warto wypróbować, ale działa on tylko na sferę fizyczną. Na uspokojenie warto stosować metody holistyczne na sferę fizyczną i psychiczną.

wikka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2016, 05:10:19 pm »
o, medytacja! ja też ją stosuję. dobrze jest się wyciszyć w ten sposób po męczącym i pełnym wrażeń dniu. nie wiem jak ja się relaksowałam zanim odkryłam medytację... chyba w ogóle. a niedawno jeszcze znalazłam takie nagrania GErelaxis, które są tak skonstruowane by wzmacniały efekty medytacji. rewelacja :)

Ja medytuję z takimi technikami relaksacyjnymi od 3 lat i baaaaaardzo polecam.
Zobaczycie sami jak zaczniecie. Ja odkryłam w sobie niesamowite pokłady pozytywnej energii dzięki której moje życie się zmieniło o 180 stopnie na lepsze oczywiście :)
Także polecam, jeśli chodzi o uspokojenie to także pomaga :)

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2016, 02:53:57 pm »
Doppelherz na pewno warto wypróbować, ale działa on tylko na sferę fizyczną. Na uspokojenie warto stosować metody holistyczne na sferę fizyczną i psychiczną.

W sumie racja w zdrowym ciele zdrowy duch, więc warto pracować zarówno nad jedną jak i nad drugą sferą naszego ciała. Bo to tak jak w firmie, jak jeden dział szwankuje, to zaraz będzie szwankował drugi. identycznie tak samo jest z naszymi ciałami :)

Szoku

• Jr. Member
  • **
  • Szoku to ja - uważaj na mnie
    • Moc umysłu
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:21:17 am »
Wiele witamin, które są dostępne w lekach i suplementach diety, można pozyskać też z podstawowych posiłków. Wiadomo, że firmy farmaceutyczne będą nam wmawiać o przyswajalności itd., ale pamiętajcie o zdrowym rozsądku i o głowie, a nie tylko o tym co widzi się na opakowaniu i w reklamie.

zarannek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:57:34 am »

jak ktoś z was zdecyduje się na zakup tego GErelaxis na uspokojenie to polecam wam stronę http://skarbnicazycia.pl/p/1523/321/gerelaxis-muzyka-do-medytacji-relaksacyjnej-4-nagrania-muzyka-do-medytacji.html macie tutaj to w lepszej cenie. NAPISZCIE DO NICH O RABAT a na pewno cos wam dadzą - mnie dali 15 złotych zniżki na te nagrania :)

PatkaPatka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2016, 03:35:44 pm »
Tak-dokładnie tak-medytacja to jest coś co moge polecić wszystkim potrzebującym czegoś na ukojenie swoich zszarganych nerwów...Nic nigdy nie działało na mnie tak skutecznie, żadne leki, żadne suplementy diety...no po prosu nic. Z medytacją spotkałam się całkowicie przypadkowo. Natrafiłam w internecie na jakis baner reklamowy, w którym były sposoby medytacji i to na co się ją stosuje. Doszłam do wniosku, że nie szkodzi spróbować i o dziwo zadziałało bardzo skutecznie. Z czystym sumieniem polecam wszystkim

ritos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2016, 11:39:53 am »
Ja na uspokojenie to zwykle jakieś ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne robię :)
Pomaga mi to się uspokoić dość szybko :)
Polecam :)

Szoku

• Jr. Member
  • **
  • Szoku to ja - uważaj na mnie
    • Moc umysłu
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 26, 2016, 12:24:34 am »
Ja na uspokojenie to zwykle jakieś ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne robię :)
Pomaga mi to się uspokoić dość szybko :)
Polecam :)
A mogła byś jakieś polecić? Bo stosowałem kiedyś ćwiczenia oddechowo mięśniowe, takie z oddychaniem i napinaniem mięśni i pomagało. Teraz jakoś od tego odszedłem, bo mam mniej stresów, po prostu bardziej panuję nad swoją psychiką, tak sądzę :)

qvickreal

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 18, 2017, 07:22:34 pm »
mi na nerwy i uspokojenie pomaga Nervomix, ale doppelherz aktiv tez bralem i sie sprawdzal :)

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 20, 2017, 01:03:47 pm »
Tabsy tabsami, ale ile tak można to ciągnąć? Miesiąc? Rok? 10 lat na proszkach na uspokojenie? Moim zdaniem jak się raz uzależnisz, to już później pójdzie łatwo, bo czy poważny problem czy błahostka, to zamiast skupiać się na rozwiązywaniu go, będziemy sięgać po tabletki na uspokojenie, a wtedy będzie trzeba coraz mocniejsze i mocniejsze. Może przesadzam, ale co dalej - psychotropy czy może dragi?

Silcad

• Newbie
  • *
    • http://ziolanahemoroidy.pl/hemoroidy/metoda-barrona
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 21, 2017, 10:10:41 am »
Masz rację, od takich leków łatwo się uzależnić, jednak moim zdaniem jeżeli jest wytwarzany z naturalnych składników to może warto stosować. We wszystkim trzeba mieć oczywiście umiar.