Autor Wątek: BE slim 3 opinie  (Przeczytany 12848 razy)

arianG

• Newbie
  • *
BE slim 3 opinie
« dnia: Maj 12, 2015, 09:31:31 am »
Czy ktoś z was stosował może BEslim3 - potrzebne mi opinie na ten temat - z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.

TesterChemii

• Newbie
  • *
Odp: BE slim 3 opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2015, 11:50:57 am »
A jak u Ciebie ze sportem, dietą, zdrowym trybem życia? Czy o to też dbasz? Bo od tego trzeba zacząć. Wspomagacze to wspomagacze i tak należy je traktować.

Marrek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2015, 11:03:32 am »
Czy ktoś z was stosował może BEslim3 - potrzebne mi opinie na ten temat - z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.

Jeśli chodzi o BE slim 3 to ja osobiście nie korzystałam ale sprawdź może lepiej hipnozę na odchudzanie - polecam CI nagrania HIPNOSENCJA - sam to zastosowałem u siebie i już 15 kilogramów mniej waże - to najskuteczniejsza rzecz na odchudzanie z jakiej korzystałem :)

goczczow

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2015, 12:36:22 pm »

Jeśli chodzi o BE slim 3 to ja osobiście nie korzystałam ale sprawdź może lepiej hipnozę na odchudzanie - polecam CI nagrania HIPNOSENCJA - sam to zastosowałem u siebie i już 15 kilogramów mniej waże - to najskuteczniejsza rzecz na odchudzanie z jakiej korzystałem :)

A jak działają dokładnie te nagrania?
Możesz napisać coś więcej?

witkoo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2015, 02:45:01 pm »

no powiem wam, że nie wiem jak to be slim 3 ale te nagrania hipnozy http://hipnosencja.pl/ działają :)
OD  dni mniej jem :) rewelacja :)

lotnik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2015, 11:05:59 am »
Hipnosencja jest dobrym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów dla każdego, bo można ją zastosować samodzielnie i to bez wychodzenia z domu. może część osób obawia się hipnozy, ponieważ kojarzy im się z ludźmi, którzy zahipnotyzowani robią różne dziwne, zazwyczaj śmieszne rzeczy, ale Hipnosencja idzie w zupełnie innym kierunku! :)

w stan hipnozy wprowadzamy się samodzielnie, więc nikt obcy na nas nie wpływa, tylko my sami. podczas hipnozy podajemy sobie sugestie, które mają oddziaływać na odchudzanie. hipnoza to przede wszystkim odprężenie, bo tylko rozluźniony umysł jest w stanie przyjąć sugestie.

Hipnosencja ułatwia całą hipnozę, więc nie musicie się obawiać, że sobie z nią nie poradzicie :) jeśli chcecie porzucić złe nawyki związane z żywieniem czy brakiem aktywności fizycznej to koniecznie wypróbujcie hipnozę :)

Agata83

• Newbie
  • *
  • Oczy są ślepe, należy szukać sercem.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2015, 02:19:43 pm »
ja kiedyś sobie kupiłam to BE slim, bo myślałam, że będę dzięki temu mniej jadła. ale wcale tak nie było. tylko po nich organizm zaczął szybko pozbywać się wody, ciągle musiałam chodzić do łazienki, więc je szybko odstawiłam. w końcu odchudzanie nie polega na tym, że się odwadniamy. poza tym zaczęłam czytać w internecie różne wypowiedzi o innych skutkach ubocznych tych tabletek i stwierdziłam, że nie warto ich brać. efekty, które mogę uzyskać, nie są warte mojego zdrowia.

anubis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2015, 03:11:12 pm »
widzę, że piszecie o Hipnosencji :) i bardzo dobrze, może ludzie w końcu zapamiętają, że odchudzanie zaczyna się w naszych umysłach, a nie w aptece, w kolejce po kolejny "cudowny" suplement diety albo (co gorsza) w internecie, podczas kupowania specyfików o niewiadomym pochodzeniu i działaniu. hipnoza, a właściwie autohipnoza, pomaga w oduczeniu się złych nawyków (np. podjadania) i zaprogramowaniu u siebie zachowań, które pomagają zrzucić kilogramy - moa tutaj o zdrowym stylu życia, diecie, ćwiczeniach. jak zaczniemy zdrowo żyć i zdrowo się odżywiać to wiadomo, że schudniemy. a w końcu tego oczekujecie, prawda? :)

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2015, 10:24:58 pm »
A jak u Ciebie ze sportem, dietą, zdrowym trybem życia? Czy o to też dbasz? Bo od tego trzeba zacząć. Wspomagacze to wspomagacze i tak należy je traktować.
właśnie, podstawa przy odchudzaniu to dużo ruchu. jak ktoś nie ma do tego motywacji to polecam mu afirmacje Hepika Fitness, które przestawiają podświadomość i nakręcają na odchudzanie pod każdym względem.

Ala_91

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 23, 2015, 11:24:16 am »
widzę, że piszecie o Hipnosencji :) i bardzo dobrze, może ludzie w końcu zapamiętają, że odchudzanie zaczyna się w naszych umysłach, a nie w aptece, w kolejce po kolejny "cudowny" suplement diety albo (co gorsza) w internecie, podczas kupowania specyfików o niewiadomym pochodzeniu i działaniu. hipnoza, a właściwie autohipnoza, pomaga w oduczeniu się złych nawyków (np. podjadania) i zaprogramowaniu u siebie zachowań, które pomagają zrzucić kilogramy - moa tutaj o zdrowym stylu życia, diecie, ćwiczeniach. jak zaczniemy zdrowo żyć i zdrowo się odżywiać to wiadomo, że schudniemy. a w końcu tego oczekujecie, prawda? :)
Jak ktoś chce skutecznie schudnąć i zdrowo to niech sobie wybije z głowy specyfiki z internetu :O przecież można sobie zrobić krzywdę takim nie wiadomo czym. W najlepszym przypadku placebo

PapaPaweł

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2015, 01:26:30 pm »
Moja dziewczyna stosowała tak samo jak calominal i żadnych efektów nie miała z tego.
Zakochany w GErelaxis <3

mixos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 14, 2015, 10:32:05 am »

w 3 tygodnie schudłem już 4 kilogramy :)
To jest naprawde sukces i to mój największy w odchudzaniu :)

Rasiek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 16, 2015, 11:16:46 am »
No nie BE Slim 3 nie pomogło ALE postanowiłem sprawdzić tę hipnozę na odchudzanie :)
Iiiii REWELACJA - schudłem 4 kilogramy już w pierwszym miesiącu :)

Czytałem też o hipnozie na odchudzanie na stronie http://szokujaceodchudzanie.pl/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie/ i tam także sporo pozytywnych rzeczy na jej temat zawierali...
To najskuteczniejszy sposób na odchudzanie wg mnie :)

wikka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2016, 04:34:34 pm »

Hej
postanowiłam tez skorzystać z tych nagrań bo wiele osób w internecie bardzo pozytywnie je ocenia no iiii POMAGA :)
Stosuję te nagrania w sumie dopiero przed dwa tygodnie ale na wadze już jest ponad 1 kg mniej - dla mnie to ogromny SUKCES. Działa znacznie lepiej i skuteczniej niż to be slim 3

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 15, 2016, 03:30:29 pm »
1 kg to dość mało powiedziałbym "optymalnie", ale waż się o tej samej porze, najlepiej rano i wyciągaj średnią z tygodnia,bo tak to w ciągu dnia możesz przytyć nawet 2 - 3 kilo. 3 szklanki wody to prawie kilogram :)