Autor Wątek: Czy zioła Fix relakson uspokajają?  (Przeczytany 2779 razy)

trina

• Newbie
  • *
Czy zioła Fix relakson uspokajają?
« dnia: Maj 12, 2015, 11:05:32 am »
witajcie :) czy ktoś z was pija może mieszkankę ziołową Fix relakson? podobno świetnie działa na organizm w stanach wzmożonego napięcia nerwowego. czy po wypiciu tych ziół czujecie się spokojniejsi? proszę o wasze opinie, bardzo mi pomogą :)

TesterChemii

• Newbie
  • *
Odp: Czy zioła Fix relakson uspokajają?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2015, 11:09:24 am »
Tak. Ja miałem przyjemność ją pić. Uspokaja w chwilach gdy mamy dużo na głowie, ale tak Ci szczerze powiem, że zwykła herbatka też mnie uspokaja ;) A najbardziej to medytacja, autohipnoza i metody relaksacyjne.

miszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2015, 12:46:25 pm »
Tak. Ja miałem przyjemność ją pić. Uspokaja w chwilach gdy mamy dużo na głowie, ale tak Ci szczerze powiem, że zwykła herbatka też mnie uspokaja ;) A najbardziej to medytacja, autohipnoza i metody relaksacyjne.

słyszałam o zaletach medytacji i o kilku metodach na relaks, ale z autohipnozą jeszcze się nie spotkałam. czy ktoś mógłby więcej o niej opowiedzieć? czy każdy może zastosować autohipnozę czy trzeba chodzić na jakieś specjalne kursy żeby się jej nauczyć?

juliett

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2015, 12:00:43 pm »
absolutnie każdy może poddać się autohipnozie. nie trzeba kończyć żadnych drogich kursów żeby dowiedzieć się jak pomóc sobie poprzez hipnozę. są takie specjalne nagrania, nazywają się Hipnosencja i one właśnie pomagają wprowadzić się samodzielnie w stan hipnozy. i w takim stanie podajesz sobie sugestie, które będą oddziaływać na różne strefy twojego życia, w zależności od tego, co chcesz osiągnąć. i potem, też samodzielnie, wyprowadzasz się ze stanu hipnozy. może brzmi to trochę dziwnie, ale to naprawdę działa. sama spróbuj ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2015, 12:40:38 pm wysłana przez juliett »

anubis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2015, 11:12:54 pm »
ta mieszanka ziół jest bardzo fajna. wycisza, uspokaja, wprawia w nieco lepszy nastrój. a może sam fakt, że siadamy nad kubkiem gorącego napoju i mamy chwilkę czasu na złapanie oddechu uspokaja? nie wiem. tak czy siak zioła nikomu nie zaszkodzą, więc warto chociażby sprawdzić ich działanie na sobie.

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2015, 11:44:17 pm »
absolutnie każdy może poddać się autohipnozie. nie trzeba kończyć żadnych drogich kursów żeby dowiedzieć się jak pomóc sobie poprzez hipnozę. są takie specjalne nagrania, nazywają się Hipnosencja i one właśnie pomagają wprowadzić się samodzielnie w stan hipnozy. i w takim stanie podajesz sobie sugestie, które będą oddziaływać na różne strefy twojego życia, w zależności od tego, co chcesz osiągnąć. i potem, też samodzielnie, wyprowadzasz się ze stanu hipnozy. może brzmi to trochę dziwnie, ale to naprawdę działa. sama spróbuj ;)
ja też stosuję Hipnosencję i odkąd zaczęłam to jestem zupełnie innym człowiekiem. po takiej sesji z Hipnosencją od razu poprawia mi się humor i ogólne samopoczucie. świetna sprawa, spróbujcie koniecznie sami :)

wiktorek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 04, 2015, 01:45:44 pm »
Zioła zawsze fajnie uspokajają więc chyba warto chociaż sam nie sprawdzałem

Marcin

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2016, 10:14:17 am »
witajcie :) czy ktoś z was pija może mieszkankę ziołową Fix relakson? podobno świetnie działa na organizm w stanach wzmożonego napięcia nerwowego. czy po wypiciu tych ziół czujecie się spokojniejsi? proszę o wasze opinie, bardzo mi pomogą :)

O wiele wyższą skutecznością w uspokajaniu uzyskałem stosując Sysytem GERELAXIS
Poczytajcie sobie o tym bo to akie nagrania do medytacji relaksacyjnej , która ma zbawienny wpływ na nasze życie... polecam bo moje życie dzięki temu zmieniło się o 180 stopni