Autor Wątek: Opinie o Heel-Nervoheel N  (Przeczytany 6344 razy)

effka

• Newbie
  • *
Opinie o Heel-Nervoheel N
« dnia: Maj 13, 2015, 01:47:46 pm »
witajcie :) czy stosowaliście kiedyś tabletki Heel-Nervoheel N w stanach napięcia nerwowego? podczas zakupów w aptece zapytałam farmaceutkę o jakiś łagodny lek na nerwy i ona właśnie mi ten poleciła. ale nigdy nie słyszałam o tym produkcie, więc wstrzymałam się z zakupem i teraz szukam opinii o jego działaniu i skuteczności. czy wam ten lek pomaga się uspokoić?

alexis

• Newbie
  • *
Odp: Opinie o Heel-Nervoheel N
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2015, 04:25:26 pm »
dobrze działa w stanach niewielkiego napięcia nerwowego. pomaga się uspokoić, wyciszyć. sama go wielokrotnie stosowałam i naprawdę zauważyłam, że koi nerwy. nie jest oczywiście lekiem na całe zło, ale chroni nas przed negatywnymi skutkami zdenerwowania.

sasanka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2015, 10:53:50 pm »
wzięłam kilkukrotnie ten lek, bo byłam bardzo zdenerwowana i trochę mnie uspokoił. ale na dłuższą metę nie można się truć takimi tabletkami. stresy przecież nigdy nie znikną, a nie powinniśmy uzależniać swojego dobrego humoru od firm farmaceutycznych i ich produktów ;) warto znaleźć swój własny sposób na walkę z nerwami i stosować go na co dzień.

anubis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2015, 05:37:46 pm »
wzięłam kilkukrotnie ten lek, bo byłam bardzo zdenerwowana i trochę mnie uspokoił. ale na dłuższą metę nie można się truć takimi tabletkami. stresy przecież nigdy nie znikną, a nie powinniśmy uzależniać swojego dobrego humoru od firm farmaceutycznych i ich produktów ;) warto znaleźć swój własny sposób na walkę z nerwami i stosować go na co dzień.

ja znalazłem taki sposób. i myślę, że może okazać się dobry także dla innych osób. od prawie roku medytuję. podczas medytacji niesamowicie się uspokajam, zapominam o nerwach, przestaję odczuwać stres. i po takiej medytacji czuję się oczyszczony ze złych emocji i dzięki temu jestem gotowy do zmierzenia się z rzeczywistością. mam w sobie więcej energii i codziennie (no może prawie) mam dobre samopoczucie :)

Krymski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2015, 04:52:08 pm »
Ja na nerwy polecam jak zwykle GErelaxis. Ogólnie na zmianę stanu psychicznego zdrowia. Nagrania działają w taki sposób, że całkowicie zmieniają podejście do życia i w ogóle do stresu. To coś jakby oczyszczenie umysłu z tego całego syfu mentalnego, który nas otacza.

Andrzej1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2015, 05:49:08 pm »
Nie stosowałem, więc nie polecę. Nie jestem zwolennikiem tabletek. Zdecydowanie wole naturalne dodatki do diety. Ostatnio włączyłem do niej olej kokosowy. Muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy specyfik. Dowiedziałem się o nim z  dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html