Autor Wątek: Czy kapsułki HEPI są skuteczne?  (Przeczytany 1169 razy)

effka

• Newbie
  • *
Czy kapsułki HEPI są skuteczne?
« dnia: Maj 13, 2015, 02:06:58 pm »
poszukuję skutecznego środka na poprawę nastroju i samopoczucia w kiepskie dni. wiadomo, każdemu się one zdarzają. w internecie trafiłam na suplement diety Hepi i się zastanawiam czy warto go zacząć stosować. jest to suplement przeznaczony dla kobiet, więc myślę, że byłby dla mnie jak znalazł. tylko czy działa? czy rzeczywiście poprawia samopoczucie?

boa_vista

• Newbie
  • *
Odp: Czy kapsułki HEPI są skuteczne?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2015, 04:01:13 pm »
bardzo dobry suplement diety. ja go stosuję właśnie gdy mam gorszy dzień i widzę, że pomaga. po jego zażyciu zauważam poprawę mojego samopoczucia. polecam :)

juliett

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2015, 12:38:44 pm »
podobno suplementy diety są mało skuteczne. czytałam też, że jest ogromna ilość naukowej literatury, która dokumentuje, że ludzie nadmiernie często sięgający po suplementy i witaminy żyją krócej. przerażające, prawda? i warto pamiętać, że są suplementy diety w świetle prawa są jedynie dodatkami do diety, a więc produktami spożywczymi. to chyba mówi samo za siebie o ich skuteczności.

Kajko

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2015, 02:06:27 pm »
Trzeba do suplementów podchodzić z dystansem. Moim zdaniem dużo lepszym pomysłem są naturalne sposoby poprawienia sobie nastroju np. przez relaks czy dobre jedzenie(byle nie za dużo).

Remik Wolski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2015, 10:50:39 am »
Na poprawę humoru możesz poczytać bloga o poprawianiu humoru :D a ja właśnie stosuję afirmacje szczęścia i jestem z nich bardzo zadowolonym, po prostu pomagają mi zabrać większego dystansu do wszystkiego :P