Autor Wątek: Opinie o Herbata Kalma fix  (Przeczytany 2514 razy)

effka

• Newbie
  • *
Opinie o Herbata Kalma fix
« dnia: Maj 13, 2015, 02:19:15 pm »
co sądzicie o tej ziołowej herbatce? słyszałam, że ma kojące działanie, uspokaja i pomaga w wyciszeniu. czy według was można ją stosować w ciągu dnia by np. uspokoić się po stresującej rozmowie z szefem? obawiam się, że mogłaby mnie uśpić, bo stosuje się ją też przy problemach z zasypianiem. ktoś z was ją może wypróbował i mógłby mi powiedzieć czy ma silne działanie?
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2015, 02:20:58 pm wysłana przez effka »

Marrek

• Newbie
  • *
Odp: Opinie o Herbata Kalma fix
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2015, 11:09:57 am »
co sądzicie o tej ziołowej herbatce? słyszałam, że ma kojące działanie, uspokaja i pomaga w wyciszeniu. czy według was można ją stosować w ciągu dnia by np. uspokoić się po stresującej rozmowie z szefem? obawiam się, że mogłaby mnie uśpić, bo stosuje się ją też przy problemach z zasypianiem. ktoś z was ją może wypróbował i mógłby mi powiedzieć czy ma silne działanie?

No może niekoniecznie uśpić ale może mieć działanie takie otępiające - sam nie korzystałem z herbaty kalma fix ale z innych środków uspokajających i miały właśnie takie działanie otępiające.

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2015, 08:31:01 pm »
ja stosuję Kalma fix żeby się uspokoić wieczorem i wyciszyć przed snem. po tej herbatce czuję się senna, więc nie polecam jej stosować w ciągu dnia. także na wieczór jest idealna, ale w ciągu dnia to kiepski pomysł.

Amaro

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2015, 01:57:33 pm »
Ja wolę muzykę relaksacyjną, mnie nie usypia więc spokojnie mogę się zrelaksować i wrócić do swoich zajęć.

Remik Wolski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2015, 10:27:49 am »
Zioła lepiej pić na wieczór, bo mogą otępiać i usypiać. Oczywiście nie na każdego muszą działać tak samo, ale ja zawsze po takich herbatkach "nie ogarniam" co się dzieje dookoła.

Marcin

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2016, 10:09:48 am »
Ja wolę muzykę relaksacyjną, mnie nie usypia więc spokojnie mogę się zrelaksować i wrócić do swoich zajęć.

Dokładnie - ja też od 4 miesięcy stosuję muzykę relaksacyjną i bardzo mi pomaga w każdej nerwowej sytuacji.
Polecam wam system GErelaxis - bardzo skuteczny system nagrań do medytacji relaksacyjnej - mnie pomógł praktycznie od reki.