Autor Wątek: Czy HOVA pomaga na bezsenność?  (Przeczytany 1867 razy)

effka

• Newbie
  • *
Czy HOVA pomaga na bezsenność?
« dnia: Maj 13, 2015, 02:24:33 pm »
po bardzo stresującym dniu często mam problemy z zaśnięciem. pomyślałam, że może powinnam w takie trudne wieczory stosować jakieś łagodne środki na bezsenność. trafiłam na reklamę leku HOVA, który ma wywoływać i przedłużać fazę snu aktywnego. czy to w ogóle możliwe, że ten lek tak działa? może ktoś to potwierdzić (albo oczywiście temu zaprzeczyć)?

alexis

• Newbie
  • *
Odp: Czy HOVA pomaga na bezsenność?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2015, 04:21:50 pm »
Hova pomaga zasnąć, ale to tylko doraźny środek na bezsenność. zachęcam Cię do tego byś poszukała rozwiązania swoich problemów ze stresem. bo sama piszesz, że kłopoty ze snem masz tylko po ciężkim dniu. powinnaś więc walczyć ze stresem, a nie z bezsennością która jest przez niego spowodowana.

sasanka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2015, 10:34:09 pm »
Hova pomaga zasnąć, ale to tylko doraźny środek na bezsenność. zachęcam Cię do tego byś poszukała rozwiązania swoich problemów ze stresem. bo sama piszesz, że kłopoty ze snem masz tylko po ciężkim dniu. powinnaś więc walczyć ze stresem, a nie z bezsennością która jest przez niego spowodowana.

koleżanka ma rację :) walcz ze stresem, a prawdopodobnie pokonasz też bezsenność ;) mnie osobiście w zwalczaniu stresu pozwala sport i dużo odpoczynku. warto się wyciszyć przed snem, zapomnieć o problemach dnia codziennego. wtedy można usnąć nawet bez tabletek :)

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2015, 08:37:44 pm »
ja mam sprawdzony sposób na wyciszenie się przed snem. jaki? medytacja z nagraniami GErelaxis, które są tak kojące, że naprawdę pozwalają zapomnieć o stresach i po prostu się odprężyć. dzięki nim nie tylko moje ciało wypoczywa, ale przede wszystkim umysł. i po takiej medytacji od razu lepiej mi się śpi.

Remik Wolski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2015, 11:01:01 am »
ja mam sprawdzony sposób na wyciszenie się przed snem. jaki? medytacja z nagraniami GErelaxis, które są tak kojące, że naprawdę pozwalają zapomnieć o stresach i po prostu się odprężyć. dzięki nim nie tylko moje ciało wypoczywa, ale przede wszystkim umysł. i po takiej medytacji od razu lepiej mi się śpi.
Możesz spróbować, na mnie świetnie działają. Do tego pamiętaj o świeżym powietrzu w sypialni.

litoski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2015, 04:55:45 pm »

No nie wiem dokładnie jak działa hova na sen ale takie nagrania jak to gerelaxis kiedyś miałem i mi bardzo pomogło...
nie dość, że efekty były natychmiastowe to na stał rozwiązały problem z bezsennością :)