Autor Wątek: Kalms - opinie o leku  (Przeczytany 6231 razy)

miron

• Newbie
  • *
  • Audaces fortuna iuvat
Kalms - opinie o leku
« dnia: Maj 15, 2015, 02:17:08 pm »
znalazłem w internecie taki naturalny lek który podobno łagodzi napięcia i emocje, ale nie otumania. pomaga też zasnąć. i właśnie czegoś takiego szukam. czegoś co pomoże mi się uspokoić i wyciszyć po stresującym dniu w pracy. czy polecilibyście mi Kalms? czy to skuteczny lek?

effka

• Newbie
  • *
Odp: Kalms - opinie o leku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2015, 02:51:08 pm »
ja zażywam kalms i rzeczywiście pomaga mi się uspokoić. jak mam jakiś bardzo stresujący moment w pracy czy jakiś problem w domu to sięgam po kalms i przynosi mi pewną ulgę.

witkoo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2015, 02:58:17 pm »
znalazłem w internecie taki naturalny lek który podobno łagodzi napięcia i emocje, ale nie otumania. pomaga też zasnąć. i właśnie czegoś takiego szukam. czegoś co pomoże mi się uspokoić i wyciszyć po stresującym dniu w pracy. czy polecilibyście mi Kalms? czy to skuteczny lek?

Polecam medytacje relaksacyjną - tutaj macie poradnik do takiej medytacji i specjalna muzykę http://skarbnicazycia.pl/p/1523/321/gerelaxis-muzyka-do-medytacji-relaksacyjnej-4-nagrania-muzyka-do-medytacji.html
Ja bardzo szybko się nauczyłem z tym medytować i bardzo mi to pomogło - szczególnie psychicznie. Macie w tym pakiecie PORADNIK JAK MEDYTOWAĆ KROK PO KROKU, który świetnie to wszystko przedstawia.
Mnie ta medytacji pomogła nie tylko w opanowaniu nerwów ale i w problemach z zasypianiem - te problemy z nerwami nie dotyczą mnie juz jakieś pół roku i uwierzcie mi ŻE BARDZO DOBRZE MI BEZ NICH - życie wygląda o 300% lepiej :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2016, 10:25:24 am wysłana przez Bartłomiej »

layla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2015, 03:21:11 pm »
ja niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z medytacją i muszę wam powiedzieć, że to absolutnie fantastyczny sposób na zrelaksowanie się ;D zapomnijcie o tabletkach na uspokojenie, bo po medytacji nie będą wam w ogóle potrzebne. medytacja to skuteczny, ale i darmowy sposób na pozbycie się uczucia zdenerwowania. polecam ;)

olte

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2015, 12:51:28 pm »
A jak dokładnie działa to GErelaxis?

lotnik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2015, 10:13:16 am »
A jak dokładnie działa to GErelaxis?

GErelaxis to muzyka do medytacji. nagrania są tak opracowane by wspomagały osiągnięcie stanu całkowitej relaksacji :) odpowiednia medytacja, wspomagana przez GErelaxis, pomaga zniwelować codzienne stresy i pozbyć się negatywnych emocji. dzięki medytacji z GErelaxis temu możemy po prostu poprawić sobie samopoczucie :)

anubis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2015, 05:48:39 pm »
Kalms czasami zażywam jak nie mogę zasnąć, a następnego dnia muszę być wypoczęty i powiem szczerze, że jeszcze się na nim nie zawiodłem. ale na uspokojenie się w takich nerwowych sytuacjach dnia codziennego to raczej tego leku nie używam, bo nie chcę, żeby mnie przy okazji uśpił. a ten preparat właśnie ma takie działanie, że usypia człowieka, nawet w środku dnia. więc trzeba z nim uważać.

wikka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2016, 05:11:19 pm »

Polecam medytacje relaksacyjną - tutaj macie poradnik do takiej medytacji i specjalna muzykę http://gerelaxis.pl/
Ja bardzo szybko się nauczyłem z tym medytować i bardzo mi to pomogło - szczególnie psychicznie

A czy ktoś jeszcze stosuje to GErelaxis?
Ja własnie mam zamiar kupić kalms ale opinie o kalms są różne i pozytywne i negatywne a o tym gerelaxis naprawdę sporo pozytywnego w sieci - co lepiej wybrać?
Co sądzicie?
Pomoże ktoś?

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2016, 02:46:46 pm »
Piłem kiedyś tę herbatkę, ale nie wiem czy to jest ten rodzaj odstresowania, który cię interesuje :)
Moim zdaniem kalms to jest dla kogoś, kto się denerwuje, kto ma dużo na głowie, kto pracuje w korporacji. Po wypiciu kalmsa, trochę tak odpływasz. Ja porównuję ten stan trochę do takiego high life, że wszystko mi wtedy obojętne :)
Od czasu do czasu chyba warto.

Szoku

• Jr. Member
  • **
  • Szoku to ja - uważaj na mnie
    • Moc umysłu
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:23:27 am »
Calm Down. Uczcie się nawyku spokoju i opanowania w różnych sytuacjach, a suplementy nie będą potrzebne. To moim zdaniem dużo cenniejsze niż picie i jedzenie różnych substancji.

zarannek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:53:16 am »

jeśli chcecie zakupić to GErelaxis taniej to na stronie http://skarbnicazycia.pl/p/1523/321/gerelaxis-muzyka-do-medytacji-relaksacyjnej-4-nagrania-muzyka-do-medytacji.html macie je w lepszej cenie.
Dodatkowo można do nich napisać o jakąś zniżkę - mnie dali zniżkę 20 złotych na te nagrania :)

A warto bo pomaga w uspokojeniu nerwów.

PatkaPatka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2016, 03:24:03 pm »
Tak jak inni, ja również polecam medytacje. To jest fajny sposób, który pokona stres, wyciszy i doda energii. Ja sama korzystałam z tego sposobu i szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak pozytywnych i dosyć szybkich efektów. Wystarczą dobre chęci, wiara w to że to działa i chwila spokoju. Bierzemy się za medytację, a później cieszymy z pozytywnych efektów bez brania jakiś niepotrzebnych leków.

ritos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2016, 11:48:13 am »
Kupiłem to GErelaxis i powiem wam, że działa :)
Naprawdę fajny efekt - świetnie uspakaja :) Przed snem łagodzi wszystkie nerwy - wczoraj pierwszy raz odsłuchałem przed snem i usnałem spokojnie w 10 minut, spałem całą noc :)

Szoku

• Jr. Member
  • **
  • Szoku to ja - uważaj na mnie
    • Moc umysłu
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 26, 2016, 12:16:58 am »
Na dobrą sprawę nie ma w tym magii. Każdy wie, że podświadomie odgłosy natury kojarzą się z samymi dobrymi rzeczami:
- z wakacjami,
- z czasem wolnym,
- ze spacerami,
- z wycieczkami,
a także wiele innych specyficznych wspomnień zapisanych w podświadomości, więc z całą pewnością warto te wspomnienia w taki sposób uaktywniać :)