Autor Wątek: Mniejszy apetyt z Neuroftk opinie  (Przeczytany 3667 razy)

wikka

• Newbie
  • *
Mniejszy apetyt z Neuroftk opinie
« dnia: Marzec 30, 2016, 09:33:57 am »
Szukam opinii o działaniu systemu na odchudzanie neuro ftk - proszę o udzielenie się jeśli ktoś stosował to głównie w celu zmniejszenia apetytu.
Sporo obczytałem się o tym i mam nadzieje, że znajdę tutaj też pozytywne opinie o tym systemie.
Czekam.

MAX

• Full Member
Odp: Mniejszy apetyt z Neuroftk opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2016, 12:12:39 pm »
Szukam opinii o działaniu systemu na odchudzanie neuro ftk - proszę o udzielenie się jeśli ktoś stosował to głównie w celu zmniejszenia apetytu.
Sporo obczytałem się o tym i mam nadzieje, że znajdę tutaj też pozytywne opinie o tym systemie.
Czekam.

No ja znalazłem kilka opinii na necie i sa w sumie pozytywne - ale nikt nie opisał jak to działa kroku kroku - czy faktycznie dokładnie tak jak opisują na stronie?
Czy naprawdę już w ciągu 14 dni można zmniejszyć apetyt - trochę interesuje się taka psychologią i wiem, że to ma jakiś sens ale czy faktycznie działa? Ile da się schudnąć dokładnie?

Stromex

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2016, 09:44:42 am »
Czekam.

No ja znalazłem kilka opinii na necie i sa w sumie pozytywne - ale nikt nie opisał jak to działa kroku kroku - czy faktycznie dokładnie tak jak opisują na stronie?
Czy naprawdę już w ciągu 14 dni można zmniejszyć apetyt - trochę interesuje się taka psychologią i wiem, że to ma jakiś sens ale czy faktycznie działa? Ile da się schudnąć dokładnie?

No to jak interesujesz się psychologią to powinieneś bardzo dobrze wiedzieć że przyczyny tycia i jedzenia ponad miarę ma zaczątek właśnie w naszej psychice i jeśli nie poradzimy sobie z tym problemem właśnie w sferze psychiki to mimo że się schudnie 5 KG to później i tak przytyjesz...
Najlepszym dowodem na tą teorię są postanowienia noworoczne - ile osób w nich wytrwało? No własnie...

Wiele osób zaczyna odchudzać się z dnia na dzień, mniej je, zaczyna ćwiczyć ale tylko chwilowo usypiają problem w swojej psychice. Trzeba mieć naprawdę silna wolę, aby wytrwać w takim postanowieniu bez przygotowania psychicznego.

Moja opinia o tym systemie NEUROFTK i innych tego typu
Nie pierwszy raz spotykam się z taką metodą zwalczania nadmiernego apetytu, który jest główną przyczyną otyłości - ponad 95% terapii tego typu jest skutecznych - pomaga schudnąć raz na baaaardzo długo, ponieważ zaszczepia  pozytywne nawyki w naszej podświadomości - dzięki temu osoba sama wybiera zdrowe jedzenie bo czuje, że tego potrzebuje. Mniej je bo wie że to wystarczająca porcja - nie stosowałem dokładnie tej terapii ale 6 lat temu psycholog pomógł mi schudnąć i terapia którą przeszedłem była oparta na tym samym co ta metoda Neuro ftk.

olte

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2016, 09:37:23 am »
Dzięki Stromex za dokładne wytłumaczenie jak działa ta metoda na odchudzanie.
Zdecydowałam się wypróbować - nagrania już ma na mailu :)

Dam znać jak moje efekty po tygodniu

Marcin

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2016, 11:09:09 am »
Jak dla mnie skuteczna w 100%
Schudłem aż 14 KG dzięki niej :) :)
Teraz nareszcie czuję że żyję - nareszcie będe mógł pokazać się na plaży :)

Musiał

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2016, 11:29:39 am »

w moim przypadku efekty  podobne
całt cykl dał mi schudnąć z 91kg do 81 - dla mnie sukces - nareszcie odzyskałem swój wygląd z przed lat.
Jak ktoś z was pracuje cały dzień ( MACIE PRACĘ SIEDZĄCĄ) to polecam te nagrania - świetnie pomagają schudnąć w takim przypadku 

Mana

• EKSPERT na FORUM
  • Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2016, 11:36:20 am »

w moim przypadku efekty  podobne
całt cykl dał mi schudnąć z 91kg do 81 - dla mnie sukces - nareszcie odzyskałem swój wygląd z przed lat.
Jak ktoś z was pracuje cały dzień ( MACIE PRACĘ SIEDZĄCĄ) to polecam te nagrania - świetnie pomagają schudnąć w takim przypadku

Ja właśnie mam prace siedzącą od jakiegoś roku czasu i już mam 5 KG więcej.
Oponka na brzuchu zaczyna byc co raz bardziej widoczna a wszystko przez to, że w pracy jem za dużo i siedzę cały dzień - ile czasu trwało Twoje odchudzanie?
Czy zdążę do wakacji do sierpnia?

Marcin

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2016, 10:05:00 am »
No i napiszę coś jeszcze, że efekty idą dalej.
Chudnę dalej i trzymam utraconą wagę bez żadnych problemów - dodatkowo pożyczyłem nagrania koledze, któremu także udało się schudnąć już 5 KG.Nie sądziłem, e cała przyczyna mojej nadwagi tkwi tylko w moim apetycie, nadmiernym apetycie...