Autor Wątek: Kurs do nauki angielskiego ENLINADO jakie opinie  (Przeczytany 6682 razy)

Rasiek

• Newbie
  • *
Kurs do nauki angielskiego ENLINADO jakie opinie
« dnia: Listopad 03, 2016, 11:20:29 am »
W ramach rozwoju osobistego postanowiłem wziąć się za naukę angielskiego -to język, który zawsze sie przyda :D
Jakieś kursy możecie polecić do nauki w domu?
Jakieś opinie o Enlinado - bo ten kurs polecono mi w szkole - ktoś coś o nim? 

witkoo

• Newbie
  • *
Odp: Kurs do nauki angielskiego ENLINADO jakie opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2016, 04:07:37 pm »
W ramach rozwoju osobistego postanowiłem wziąć się za naukę angielskiego -to język, który zawsze sie przyda :D
Jakieś kursy możecie polecić do nauki w domu?
Jakieś opinie o Enlinado - bo ten kurs polecono mi w szkole - ktoś coś o nim?

Z tego co ja wiem to ten kurs enlinado http://enlinado.pl/ to nic innego jak kurs szybkiej nauki mówienia po angielsku tak?
Nie pocenie ich kursu ale napisze wam, że korzystałem z czegoś podobnego gdzie lektor cały czas ćwiczył ze mną rozmowy po ang i dawał narzędzie darmowe gdzie szukać takich rozmówców - poznałem w ciągu tygodnia chyba z 6 osób (anglojęzycznych) z którymi pisałem na facebooku w wolnej chwili albo na skype - to mi dało naprawdę bardzo dużo :)
Po jakichś 2-3 miesiącach swobodnie już dzwoniliśmy do siebie i rozmawialiśmy o tym jak minął dzień czy jakie plany mamy na jutro :D

MAX

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2016, 11:15:58 am »
Ja korzystałem z kursu enlinado - super kurs.
Uczą praktycznych rzeczy a nie dupereli na początek same podstawy ale takie konkretne po których już wiadomo jak budować zdania -jak się po każdej lekcji wie coś więcej to od razu nauka staje się przyjemniejsza

Adriana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2016, 11:43:03 am »
Ja korzystałem z kursu enlinado - super kurs.
Uczą praktycznych rzeczy a nie dupereli na początek same podstawy ale takie konkretne po których już wiadomo jak budować zdania -jak się po każdej lekcji wie coś więcej to od razu nauka staje się przyjemniejsza

hej, ja właśnie szuka kursu który nauczy mnie podstaw gramatyki i rozmawiania w języku angielskim -czy ten kurs sie do tego nada?
Zależy mi na ty aby nie klepali gramatyki i samych słówek bo na takim kursie już byłam i za wiele nie wyniosłam -szukam praktyki

Niedowiarek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2016, 01:40:46 pm »
Jestem zainteresowany kursem angielskiego enlinado, widziałem reklamę w TV w programie śniadaniowym i bardo pozytywnie o nich mówili - czekam na  więcej opinii na temat kolejnych lekcji - są tak dobre jak ta darmowa lekcja?

MAX

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2016, 10:16:36 am »
Jestem zainteresowany kursem angielskiego enlinado, widziałem reklamę w TV w programie śniadaniowym i bardo pozytywnie o nich mówili - czekam na  więcej opinii na temat kolejnych lekcji - są tak dobre jak ta darmowa lekcja?

jeszcze lepsze :D
a tak serio to masz tam faktycznie 100% praktycznej wiedzy i praktycznego angielskiego z którego się korzysta - w miesiąc z enlinado nauczysz się więcej praktycznego angielskiego niż w ciągu roku w szkole

ezomezo

• Newbie
  • *
  • http://avatarek.pl/Yw40kFEvbB_2.jpg
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2016, 02:33:06 pm »
Moja koleżanka korzystała z kursów Enlinado i wspominała, że są bardzo dobre :) Nie ma to jak nauka od praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Małyszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2016, 03:13:36 pm »

Sa dobre :)
Darmowa lekcja to część kursów ale pozostałe zagadnień też bardzo dobrze wytłumaczone.
Ja daje duży plus za formę kursu, że jest na wideo i w bardzo dobrej jakości. To że ma się dane do ich platformy szkoleniowej to także duzy plus bo uczę się jak jestem w szkole czy nawet na telefonie i nie musze nigdzie niczego kopiować tylko zawsze mam dostęp jak tylko ma internet :)

Polecam
Pozytywna opinia o Enlinado

Niedowiarek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:40:21 am »
Ok dzięki za wasze opinie o enlinado - teraz już sam wiem bo testuję ten kurs angielskiego :)
Wykupiłem 3 dni temu już dostęp online żeby sprawdzić czy mi to pomoże i powiem szczerze, że faktycznie już jest progres :)
fajne te lekcje z pytaniami i z native speakerami - wiele można sie nauczyć :)

DonKpe

• Global Moderator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2016, 11:06:12 am »
W każdym kursie najważniejsze jest to, żeby dużo rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. To się tyczy głównie mówienia i słuchania. Oczywiście pisanie też jest ważne. Ogólnie komunikacja.
Wszystkie kursy, które pokazują jak to robić i które uwzględniają takie lekcje, są dobrymi kursami. Pozdrawiam Serdecznie

Niedowiarek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2017, 12:11:13 pm »
To jeszcze raz ja :)
Zgadzam się z Tobą komunikacja powinna być najważniejsze w języku angielskim bo pisanie przyjdzie z komunikacji i rozmowy bardzo łatwo ale odwrotnie juz nie - teraz już odbywam godzinne rozmowy z anglikami na skype :)
To Enlinado naprawdę działa cuda :D Szkoda że nie odkryłem tej metody nauki kilka lat temu...

Jowitaa

• Newbie
  • *
    • Synchronizacja półkul mózgowych
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2017, 01:01:18 pm »
W każdym kursie najważniejsze jest to, żeby dużo rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. To się tyczy głównie mówienia i słuchania. Oczywiście pisanie też jest ważne. Ogólnie komunikacja.
Wszystkie kursy, które pokazują jak to robić i które uwzględniają takie lekcje, są dobrymi kursami. Pozdrawiam Serdecznie
Także się z tym zgadzam.
Ja z Enlinado nauczyłam sie rozmawiać i w końcu wykorzystałam podstawy które umiałam a była to sam taka sucha widza czyli słówka. W enlinado dużo dały mi lekcje z lektorami z native speakerami - bardzo pomocni w ćwiczeniu własnie mówienia i pisania w języku ang - ogólnie komunikowania się w języku ang.
Tak więc moja opinia o enlinado jak najbardziej pozytywna

Ezoteryczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2017, 11:58:37 am »
Także się z tym zgadzam.
Ja z Enlinado nauczyłam sie rozmawiać i w końcu wykorzystałam podstawy które umiałam a była to sam taka sucha widza czyli słówka. W enlinado dużo dały mi lekcje z lektorami z native speakerami - bardzo pomocni w ćwiczeniu własnie mówienia i pisania w języku ang - ogólnie komunikowania się w języku ang.
Tak więc moja opinia o enlinado jak najbardziej pozytywna

A ja chcę zapytać was w związku z tym Enlinado - czy to nadaje się dla osób początkujących w języku angielskim?
Często jak czytam opinie o enlinado to dużo osób pisze już o płynnym mówieniu w języku angielskim czyli przynajmniej poziom B2 a ja jestem totalnie początkująca i chciałabym zacząć naukę angielskiego ale czy tutaj kurs enlinado się sprawdzi? Dla typowo początkującej osoby?

Zahir

• Newbie
  • *
Enlinado - angielski metodą dziecka
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2017, 09:40:19 am »
A ktoś wyjaśni mi na czym polega ta nauka metodą dziecka na której niby opiera się kurs enlinado?
O co z tym chodzi - czy ta metoda jest dla każdego czy tylko dla dzieci?

witkoo

• Newbie
  • *
Odp: Enlinado - angielski metodą dziecka
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2017, 09:57:44 am »
A ktoś wyjaśni mi na czym polega ta nauka metodą dziecka na której niby opiera się kurs enlinado?
O co z tym chodzi - czy ta metoda jest dla każdego czy tylko dla dzieci?

To idealna metoda dla każdego kto chce szybkich efektów w nauce mówienia po angielsku. Ja korzystam z kursu Enlinado już kilka tygodni i efekty są piorunujące - te lekcje z native-speakerami pozwalają na nieograniczone możliwości w nauce - nie zawsze z nimi rozmawiam, większość czasu spędzamy na czacie/skypie dzięki temu mamy kontakt cały czas bo skype mam na telefonie i w ciągu dnia cały czas z nimi pisze i ucze się angielskiego :)

A metoda dziecka to nic innego jak nauka tak jak uczy się dziecko czyli zaczynasz od mówienia (praktyki) gramatykę itp poznajesz później albo równolegle do mówienia. Dzięki temu masz znacznie szybsze efekty w nauce