Autor Wątek: Co sprawia, że jesteś szczęśliwy/a?  (Przeczytany 247 razy)

tokuji

• Newbie
  • *
    • czytaj razem z nami
Co sprawia, że jesteś szczęśliwy/a?
« dnia: Czerwiec 02, 2017, 10:22:15 am »
Są chwile, w których odczuwam radość, doceniam w jakiś sposób chwile (choć nie zawsze), mam sentyment do miejsc, ludzi, szeroko rozumianego dzieciństwa. gdybym mogła chciałabym zatrzymać się w czasie...nigdy nie dorosnąć, nie czuć, nie móc się przejmować i po prostu na wiele rzeczy mieć wyrabane (mimo, że na niektóre mam) i być po prostu beztroskim jak to dzieci..

glimka

• Newbie
  • *
Odp: Co sprawia, że jesteś szczęśliwy/a?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2018, 10:16:43 am »
Wiadomo, ze są chwile jak nie mam na nic ochoty, jak i kiedy mam pełno energii. Zdarzają sie dni lepsze i gorsze ale ogónie staram się stawiac na przyjemne zycie i nie odmawiam sobie nowych doznań. Tak więc:
dużo spię
czytam ksiązki
uprawiam sport  ( aktywność fizyczna sprawia, że w organizmie wydziela sie dużo endorfin i ogólnie człowiek czuje się o wiele lepiej)

Polecam również zastanowić się nad spróbowaniem czegoś nowego, nietypowego. Na przykład lotu w tunelu aerodynamicznym. Super doznanie.
https://mojetychy.pl/is,loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-katowicach-poczuj-adrenaline,270925,809899.html
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2018, 09:20:49 am wysłana przez glimka »

alirafami

• Newbie
  • *
    • عمل بینی
Odp: Co sprawia, że jesteś szczęśliwy/a?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2018, 07:57:26 am »
Cieszę się, gdy wiem, że służę wartości, znaczenie dla ludzi i środowiska wokół nas. Chodzi o to, że jeśli to, co robię i mówię, sprawia, że inni ludzie są szczęśliwi lub pomagają im odkryć prawdziwe ukryte szczęście wewnątrz siebie. Jeśli moje szczęście = szczęście innych.