Autor Wątek: Uzdrawianie duchowe - gdzie szukać pomocy  (Przeczytany 3764 razy)

Ognista

• Newbie
  • *
    • Afirmacje MP3
Uzdrawianie duchowe - gdzie szukać pomocy
« dnia: Lipiec 25, 2013, 10:07:20 am »
Gdzie szukać pomocy z uzdrawianiem duchowym?
Ogień daje moc...

Reikowiec

• Jr. Member
  • **
  • Ekspert z dziedziny psychotroniki i bioterapii
    • Sensei Piotr
Odp: Uzdrawianie duchowe - gdzie szukać pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2013, 10:47:13 am »
Specjalizuję się w psychotronice, więc może mógłbym pomóc.

Przemek Wróbel

• Newbie
  • *
  • Ekspert - Uzdrowiciel Duchowy, Egzorcysta
    • Wróbel Przemek - Uzdrowiciel Duchowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2013, 07:51:30 pm »
Ja jestem uzdrowicielem duchowym.

Zapraszam na moją stronę po więcej informacji, ewentualnie proszę o kontakt na pw.

Pozdrawiam
Osoby zainteresowane moją pomocą zapraszam na stronę internetową lub PW.

Uzdrawiam ciało, duszę, ducha i przestrzeń egzystencjalną. Kasuję węzły karmiczne oraz budzę jasnowidzenie, intuicję duchową, pismo automatyczne oraz otwieram kanał łączący ze światem duchowym.

http://wrobelprzemek.com

Sibrien

• Newbie
  • *
  • www.wykalaczka.weebly.com
    • Sklep "Wykałaczka"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2013, 07:12:46 pm »
Ogółem - zależnie od tego co konkretnie jest ci potrzebne, trzeba by szukać szamana, egzorcysty, bądź kompetentnego ezoteryka znającego się na psychologii. Niektórym pomagają nawet same wróżby za pomocą jakichś systemów dywinacyjnych, zaś na coś pokroju bardziej zdrowotnego mogło by pewnie pomóc reiki. Wszystko zależy od problemu.
Akcesoria magiczne, talizmany i amulety, wyroby na zamówienie, porady ezoteryczne!
Zapraszam do siebie na http://wykalaczka.weebly.com

Vahana

• Newbie
  • *
    • ECKANKAR - doświadczanie Światła i Dźwięku
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:43:54 pm »

Gdzie szukać pomocy z uzdrawianiem duchowym?
Przede wszystkim w sobie. Z pomocą ćwiczeń duchowych wejść w kontakt z Mistrzem Wewnętrznym, słuchać podpowiedzi wewnętrznych (tzw. czasem intuicji). A dopiero potem zrobić coś na zewnątrz. Coś co będzie zasugerowane wewnętrznie. Może to być nawet wizyta u odpowiedniego lekarza.

Pozdrawiam, Vahana

uwalniamy.pl

• Newbie
  • *
    • Uzdrowiciel Duchowy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2015, 09:03:43 pm »
Jestem uzdrowicielem Duchowym
Zapraszam

uwalniamy.pl
Pomagam w zakresie: uzdrawianie zwierząt i ludzi, uzdrowienie ciała fizycznego i subtelnych .... https://uwalniamy.pl

zarysowujemy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2015, 09:36:53 am »
Witam,
mogę polecić osoby z którymi współpracuję na stałe, podam namiary na nie.
Nie chciałaby urządzać tu kryptoreklamy, jednak jeśli będą osoby zainteresowane - to służę pomocą informacyjną. Mnie oraz wielu moim znajomym udzielono pomocy, a co najważniejsze skutecznie: gdzie życie zmieniło się na lepsze, zaś zdrowie uległo poprawie bądź całkowitemu wyleczeniu.
Chciałabym tu jeszcze nadmienić, iż uzdrowienie duchowe nijak się ma z innymi działaniami nie duchowymi - które to są działaniami czysto energetyczne - pomagają owszem jednak na dłuższą metę nie są skuteczne, zaś jeśli korzysta się z niesprawdzonego źródła to można zostać poczęstowanym niezbyt miłymi załącznikami dołączonymi do pakietu uzdrawiania energetycznego. No cóż, trzeba wiedzieć komu dajemy przyzwalanie na działania na naszej istocie - bo wiadomym jest że jeśli bandyci są w świecie fizycznym to bandyci są również w świecie energetycznym a że ich nie widać fizycznym wzrokiem -bo nie wszyscy widzą energetycznie, bądź w jakiś sposób nie są wyczuleni na odczuwanie energii to mogą sobie napytać sporej "biedy" poddając się działaniom niesprawdzonych osób działających w tej materii. Przestrzegam i proszę sprawdzajcie osoby, do których się zwracacie o pomoc.   
Pozdrawiam

Bernadetta55

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2018, 04:48:16 pm »
Oczywiście metod uzdrawiania jest bardzo dużo. Przy czym nie wszystkie cechuje taka sama skuteczność. Warto chyba wypróbować obrazy energetyczne. Z tego, co słyszałam oczyszczają czakry. Są przygotowywane przez specjalne osoby, można je właściwie nazwać pośrednikami duchowymi.