Autor Wątek: Uzdrawianie duszy - na czym polega  (Przeczytany 2405 razy)

Ognista

• Newbie
  • *
    • Afirmacje MP3
Uzdrawianie duszy - na czym polega
« dnia: Lipiec 25, 2013, 10:18:16 am »
Słyszałam wczoraj o osobach, które zajmują się uzdrawianiem duszy.
Czy ktoś tutaj na forum mógłby wytłumaczyć bliżej ten temat, na czym polega takie uzdrawianie duszy?
Ogień daje moc...

Reikowiec

• Jr. Member
  • **
  • Ekspert z dziedziny psychotroniki i bioterapii
    • Sensei Piotr
Odp: Uzdrawianie duszy - na czym polega
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2013, 10:23:28 am »
Uzdrawianie duszy to bardzo rozległy temat, są różne techniki w zależności od przypadku, musiałabyś bardziej sprecyzować o co chodzi.

Mikesz

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2013, 10:28:02 am »
Oj, coś mi się zdaje, że nie ma czegoś dosłownie i bezpośrednio  takiego jak - " uzdrawianie duszy " ....
Co to znaczy - " uzdrowić duszę" ... ?
Bo uzdrowić duszę ( np. po jakiś naszych życiowych problemach czy tragediach ) - może np. dobry lekarz psychiatra czy  psycholog - prowadząc z nami mądre rozmowy czy terapię ....także przypisując odpowiednie leki ....Wtedy nas uzdrawia, wycisza lęki, daje nadzieję i radość życia ...
Uzdrowić duszę może np.  dla nas ktoś bliski... - wsparciem, dobrą radą, pomocą czy po prostu miłością ....
Takie jest moje zdanie ....

Reikowiec

• Jr. Member
  • **
    • Sensei Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2013, 10:45:18 am »
Zdarza się, że pacjent woli psychotronika niż psychologa bądź psychiatrę, psychotronika to w sumie połączenie psychologii klinicznej z ezoteryką.

Mikesz

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2013, 01:35:18 pm »
No tak .... zgadzam się z Tobą ...
Z tego, co wiem - wyniki  statystyczne ( pozytywne efekty leczenia )  jednych i drugich - są porównywalne ( podobne ).
 :)

Reikowiec

• Jr. Member
  • **
    • Sensei Piotr
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2013, 06:12:24 pm »
Dokłądnie:) :)

Przemek Wróbel

• Newbie
  • *
  • Ekspert - Uzdrowiciel Duchowy, Egzorcysta
    • Wróbel Przemek - Uzdrowiciel Duchowy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2013, 09:06:29 pm »
Witam wszystkich na forum, z racji, że jest to mój pierwszy post tutaj.

Co do tematu:

Po pierwsze warto sprecyzować czym jest dusza, jeśli mówimy o jej uzdrawianiu. Moja definicja jest następująca:

Dusza jest tym, czym wydaje nam się, że my jesteśmy - naszymi odczuciami, myślami, emocjami. Jest energetyczna, zatem podlega prawom energetyki, czyli na przykład jeśli spotka się z silniejszą siłą energetyczną, ta na nią wpłynie(pozytywnie lub nie). Oprócz duszy jest jeszcze ciało egzystencjalne, które również jest energetyczne i w nim zawarta jest dusza.

Uzdrawianie samej duszy jest sensowne tylko kiedy pozostałe ciała człowieka są, powiedzmy "czyste", a taki stan jest rzadkością. Zatem przy uzdrawianiu duszy należy pamiętać o całości istoty ludzkiej.

Zgadzam się, że miłość ma moc uzdrawiającą, nie tylko duszę, ale tylko prawdziwa miłość.

Na czym polega uzdrawianie? Przede wszystkim na odblokowaniu wszystkich bloków i odprowadzeniu istot, czy bytów ją kontrolujących. Ja dodatkowo jeszcze czyszczę wszystkie negatywne zapisy, dzięki czemu dana osoba może łatwiej tworzyć nowe, ale i tak od niej zależy czy będą pełne światła, czy ciemności. Jeśli ktoś będzie znowu powtarzał stare nawyki myślowe i przyzwyczajenia, to prędzej, czy później wszystko wróci do stanu podobnego do pierwotnego.

Pozdrawiam,
Przemek Wróbel
Osoby zainteresowane moją pomocą zapraszam na stronę internetową lub PW.

Uzdrawiam ciało, duszę, ducha i przestrzeń egzystencjalną. Kasuję węzły karmiczne oraz budzę jasnowidzenie, intuicję duchową, pismo automatyczne oraz otwieram kanał łączący ze światem duchowym.

http://wrobelprzemek.com

Reikowiec

• Jr. Member
  • **
    • Sensei Piotr
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2013, 12:26:43 pm »
At... Jak ktoś sobie sam w podświadomości nie posprząta to nikt z zewnątrz nie jest w stanie tego zrobić. Największą siłą sprawczą wszechświata jest połączona z rozumem wolna wola i poprzez nią można wszystko, niemniej ograniczają nas instynkty i kody i to właśnie tych ostatnich należy się pozbywać. Rola terapeuty sprowadza się do podpowiadania jak to zrobić.

Mikesz

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2013, 01:49:59 pm »
Zgadzam się z Wami.
Niestety - to jednak  wcale jest takie łatwe ....
I jest taka  kwestia  ( problem ).... - jak pomóc danej  osobie, która prosi o pomoc, ale z różnych względów -  nie jest w stanie postępować tak,  jak radzimy ... ?
Po prostu Ona tkwi w jednym miejscu, a nikt za nią przecież nie posunie jej życia naprzód  ....
Niby chce .... a boi się jakichkolwiek zmian .... i trzyma się wciąż  kurczowo, tego co jest ....
Co wtedy radzicie ?

Reikowiec

• Jr. Member
  • **
    • Sensei Piotr
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2013, 11:19:05 pm »
Każde z nas jest w jakimś punkcie ścieżki rozwoju duchowego. Moja pomoc nie polega na radzeniu komuś co i jak ma robić a na wytłumaczeniu praw i zasad na tej ścieżce obowiązujących, a co ta osoba z tym zrobi to już jej wolna wola. Nie da się nikogo uszczęśliwić na siłę, jednak z moich doświadczeń wynika, że mniej więcej  4 na 5 osób po takich pogaduchach ze mną zmienia sposób myślenia i swoje postępowanie a skutkuje to dość znacznymi zmianami w jej życiu.