Autor Wątek: Tarot z daty urodzenia  (Przeczytany 1788 razy)

Bartłomiej

• Forum ezoteryczne
  • Administrator
  • Full Member
    • Forum ezoteryczne
Tarot z daty urodzenia
« dnia: Sierpień 08, 2013, 09:23:12 pm »
Czy data urodzenia przy tarocie ma naprawdę takie duże znaczenie? A co jeśli ktoś nie zna swojej dokładnej daty urodzenia? (Znam takich ludzi, np. sprzed wojny).
Dlaczego warto udzielać się na naszym forum? Sprawdź PORADNIK DLA EKSPERTÓW Z DZIEDZINY EZOTERYKI

TarocistkaMagda

• Gość
Odp: Tarot z daty urodzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2013, 09:17:30 am »
Tak, data urodzenia jest ważna... najlepiej przy pytaniu wziąć nawet miejsce zamieszkania... Tarot wie wtedy o kogo KONKRETNIE CHODZI ... bo Ann lub Zenonów może być kilka tysięcy na świecie , a w kartach wyjdą głupoty :)

Eremita

• Newbie
  • *
    • TarorTorun
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2013, 02:45:17 pm »
Data urodzenia - niekoniecznie. Jest ona o tyle pomocna, że tu już wkracza numerologia i dzięki niej możemy dokonać już na wstępie dokładnej charakteryzacji takiej osoby. Moim zdaniem najważniejszy jest kontakt z drugą osobą w jaki wchodzi tarocista. Odbieranie jego wibracji, emanacji, wczuwanie się w tę osobę. Poprzez przekładanie kart przez klienta dochodzi do ich swoistego "naznaczenia" przez energię pytającego.  Wtedy karty łatwiej wchodzą w jej sferę na podstawie której mogą ją dookreślić w czasie rzeczywistym, przeszłym oraz przyszłym. Oczywiście mówimy tu o spotkaniu z twarzą w twarz, natomiast przy wróżeniu na odległość data urodzenia faktycznie jest pomocna, podobnie jak miejsce zamieszkania. Nie uważam jednak, że są niezbędne. Wszystko zależy od skupienia, oraz od zdolności wchodzenia w mentalny kontakt z pytającym. Ja jednak preferuję spotkania w świecie i czasie rzeczywistym z klientem, uwielbiam je :-)
Tarocista Eremita
www.tarottorun.pl

TarocistkaMagda

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2013, 04:18:31 pm »
Tutaj zgodzę się tylko po części... tarocista musi się wczuć , ale nie AŻ tak, aby dostać schizy... początkujący tarocista powinien czegoś takiego unikać... wczuwanie się i to o czym pisze Pan powyżej jest tylko dla osób , które widzą jak się oczyszczać z takich rzeczy, i które panują nad Tarotem....

Eremita

• Newbie
  • *
    • TarorTorun
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2013, 06:17:16 pm »
Oczywiście, od "schiz" jak najdalej.  Oczyszczenie i panowanie to podstawa, uważam, że bez nich nie ma mowy o profesjonalnym Tarocie.
Tarocista Eremita
www.tarottorun.pl

Tabris

• Newbie
  • *
  • Tarocista
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2013, 04:00:55 pm »
Tak, data urodzenia jest ważna... najlepiej przy pytaniu wziąć nawet miejsce zamieszkania... Tarot wie wtedy o kogo KONKRETNIE CHODZI ... bo Ann lub Zenonów może być kilka tysięcy na świecie , a w kartach wyjdą głupoty :)

Tak, najlepiej jeszcze numer konta i PIN ;)

Data nie jest potrzebna, jeśli wyśle się swoje zdjęcie.
Ja preferuję wróżby face to face, więc wymagam jedynie imienia osoby, która mnie prosi o wróżbę (o ile jej nie znam haha).
Jak wróżę przez neta to wymagam imienia i wieku, a w osobę mogę się wczuć poprzez jej tekst, samą prośbę, którą mi wysłała.

Inaczej jest jak sobie ktoś pomaga astro, bo wtedy to godzinę, datę i miejsce narodzin trza podać.
Nie ma diabła, który nie mógłby powiedzieć, że on też zrobił coś w życiu dobrego.