Autor Wątek: Pewność siebie - klucz do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym  (Przeczytany 5838 razy)

feelfree

• Jr. Member
  • **
Odp: Pewność siebie - klucz do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2014, 02:30:50 pm »
czasem i najodważniejszym brakuje pewności siebie - to jest taki obszar, nad którym ciągle trzeba pracować. ale fakt faktem - ludzie są różni - jedni bardzo nieśmiali inni wręcz odważni :) zgodzę się ze stwierdzeniem, że ludzie odważni mają ciekawsze życie ;) Czasem żałuję, że nie mam takiej odwagi jak niektórzy

zlotek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2015, 10:49:28 am »
No powiem wam, że sam stosuje takie afirmacje na pewność siebie i są naprawdę rewelacyjne.
Dzięki nim wybiłem się w pracy i teraz jestem kierownikiem zespołu w którym kiedyś pracowałem jako pracownik

vege_Bolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 29, 2018, 06:58:02 pm »
Czytałem artykuł, że na sukces w życiu zawodowym ma wpływ nawet ubiór, że jeżeli ktoś ubiera się w określony sposób ma większą szansę na awans. Słyszałem też o tym, że u kobiet nawet perfekcyjny makijaż wpływa na to, że inaczej postrzega się ją w pracy. Myślę, że to podświadome, że jeżeli widzi się pewną siebie, dobrze ubraną osobę, która wie jak pokazać siebie to pokładamy w niej większe zaufanie, że będzie umiała w bardziej efektywny sposób prezentować firmę i wykonywać swoją pracę. Myślę, że to też jest ważny czynnik, który buduje naszą pewność siebie. Moim zdaniem ważne jest by ubrać się w taki sposób by czuć się komfortowo, tak jak napisali to tutaj: http://www.kobiety.pl/uroda/jak-ubierac-sie-w-zgodzie-z-wlasna-osobowoscia Mimo wszystko jeżeli ubieramy się w coś co nie pasuje do naszej osobowości, widać nasz brak swobody. Jesteśmy przebrani a nie ubrani. No a to wpływa na jakość naszej pracy i kontaktów. To zadziwiające jak zwykłe ubranie ma wpływ na to jak postrzegamy siebie my i jak inni nas postrzegają.