Autor Wątek: Metoda Silvy - opinie  (Przeczytany 4553 razy)

Riksz

• Newbie
  • *
Metoda Silvy - opinie
« dnia: Sierpień 16, 2013, 09:43:30 am »
Jakie opinie o metodzie Silvy i synchronizacja półkul mózgowych?
Co sąsiedzie o jego metodach synchronizacji?

Michalina

• Newbie
  • *
Odp: Metoda Silvy - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:09:34 pm »
Ja bylam za mlodu, jakies hmm 15-18 lat temu, na kursie Silvy - dwukrotnie nawet. Kurs wekendowy...fajna sprawa, dzieki temu wiele zrozumialam i bardzo sie zmienilam...niestety, potem na studiach i po - juz zapomnialam tych wszystkich praktyk i nie uzywam zadnej wiedzy, jaka posiadlam na kursie...a szkoda;/

Magic

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2013, 10:25:15 pm »
Ja również w młodym, wieku byłam na kursie tej metody. Wszelkimi metodami próbowałam zwalczyć stany lękowe i wcześniej nic mi nie pomagało. Aż przyszedł obóz, dwutygodniowy zresztą. Miałam sporo czasu by wszystkiego się nauczyć, synchronizacja mi osobiście bardzo pomogła. Do teraz mój problem nie wrócił, ale to możliwe, że przez wiek. Troszkę mi przybyło lat i potrafię opanować wyobraźnię, wtedy było to ponad moje siły :D

Gibson

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:24:30 am »
Ja osobiście nie stosowałem ale słyszałem wiele pozytywnych rzeczy o metodzie Silvy.

andzela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2013, 11:31:52 am »
Ja również w młodym, wieku byłam na kursie tej metody. Wszelkimi metodami próbowałam zwalczyć stany lękowe i wcześniej nic mi nie pomagało. Aż przyszedł obóz, dwutygodniowy zresztą. Miałam sporo czasu by wszystkiego się nauczyć, synchronizacja mi osobiście bardzo pomogła. Do teraz mój problem nie wrócił, ale to możliwe, że przez wiek. Troszkę mi przybyło lat i potrafię opanować wyobraźnię, wtedy było to ponad moje siły :D

Na pewno taki oboz wiele pomogl, to jest fakt niedopodwazenia. Ale takze jest przeciez tak, ze z reguly czlowiek sam z siebie wyrasta z problemow, ktore mial w dziecinstwie. Wiele takich spraw- po prostu sama znika wraz z wiekiem/doswiadczeniem kazdego z nas.

Emily

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2013, 02:03:17 pm »
To ta metoda nadal istnieje? W Polsce bylo o niej glosno jakies wlasnie kilkanascie lat temu, ale od jakiegos czasu dawno o niej nie slyszalam. Takze mialam pojsc na ten kurs wekendowy kiedys.

Blanka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 14, 2013, 10:35:28 pm »
Zauwazylam ostatnio na paru forach w necie wlasnie reklame kursu Silvy - czytalam kiedys o tym czlowieku. Warto pojsc na taki kurs? Co on nam da tak praktycznie?

Bruno

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2013, 07:19:28 pm »
To ta metoda nadal istnieje? W Polsce bylo o niej glosno jakies wlasnie kilkanascie lat temu, ale od jakiegos czasu dawno o niej nie slyszalam. Takze mialam pojsc na ten kurs wekendowy kiedys.

Istnieje, istnieje. Widzialem reklamy kursow w necie i w jakis niszowych gazetach takze.

Mgr inż. Krzakoski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2014, 03:08:11 pm »
Ja mogę ze swojego doświadczenia polecić wam takie SESJE synchronizujące mózg - oparte właśnie na metodach Silvy.
Testowałem i naprawdę świetnie działają - w szczególności sesja poprawiające zdolności nauki i koncentracji podczas nauki.
Tutaj macie jeszcze zdjęcie tego produktu:

Dr Warszawa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2014, 08:42:35 am »
Ja z tych sesji korzystałem tylko z sesji na koncentrację - świetnie działa.
Dzięki temu można maksymalnie się skupić na nauce i zapamiętać z niej sporo więcej niż zwykle